Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 10/ Note 10+
#51

И аз да питам нещо как да седи написа с кои телефон снимам че се го пускам смимам излизам от камерата и после пак го няма всеки път ли трябва да се пуска или има нещо друго.

Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy  S6 White ->S6 Edge ->S6 Edge Plus 64 gb Silver Titanium 
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-11-19, 10:13:23)fenomena6909 написа:  Здравейте, някой пробвал ли е дали може да работи note 10+ със DeX station от предните модели (ноте 8 и 9)?
Здрасти, работи си DeX station.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на losh1 за това мнение:
  • Bavarche, fenomena6909
Цитирай
#53

Ето това ми издава еднократен звук... има ли начин да се спре...[Изображение: 0335792333c16006234a079fb02f5210.jpg]

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#54

(2019-11-21, 18:36:48)losh1 написа:  Здрасти, работи си DeX station.
Значи се събира вътре и си пасва? Защото както гледам все по безаксесоарни стават новите телефони.

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай
#55

Да, влиза вътре дори с оригинален гръб.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#56

(2019-11-21, 17:44:24)AsenDimitrov написа:  И аз да питам нещо как да седи написа с кои телефон снимам че се го пускам смимам излизам от камерата и после пак го няма всеки път ли трябва да се пуска или има нещо друго.

Може да се добави със стикер към вече направена снимка. По време на снимане, вероятно с някое приложение.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • AsenDimitrov
Цитирай
#57

(2019-11-21, 17:44:24)AsenDimitrov написа:  И аз да питам нещо как да седи написа с кои телефон снимам че се го пускам смимам излизам от камерата и после пак го няма всеки път ли трябва да се пуска или има нещо друго.

В настройките на камерата избираш Watermark (или воден знак)

   

По мое лично мнение, така само се развалят снимките. На повечето хора не им пука с какво е снимана дадена снимка Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на yankoa за това мнение:
  • AsenDimitrov, Bavarche
Цитирай
#58

Колега,коя ти е софтуерната версия на камерата?

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#59

(2019-11-24, 08:34:36)venes написа:  Колега,коя ти е софтуерната версия на камерата?

9.5.03.6
(ако има някакво значение, телефона е snapdragon версията)
Цитирай
#60

В андроид 10 и ексинос няма тази опция

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • AsenDimitrov
Цитирай
#61

Здравейте.Въпросът ми е ,как се влиза в режим 'Download Mode' на тази машина?
Цитирай
#62

Ето виж.   https://www.youtube.com/watch?v=5n7P4zgFXwQ

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • losh1
Цитирай
#63

Благодаря ,получи се!
Цитирай
#64

(2019-11-26, 12:33:25)venes написа:  Ето виж.   https://www.youtube.com/watch?v=5n7P4zgFXwQ
Благодаря колега от доста време се мъча (влизах по друг начин)  днес стана. За тези като мен незнаещи езици става по следния начин. Едновременно се натискат и задържат бутоните усилване и намаляне на звука и се вкарва кабела.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#65

С една идея по-трудно става и със задържане на бутона за изключване и усилване на звука, влиза се в рикавърито и от него се избира Download Mode

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#66

Знаете ли как се променя фона и цвета на буквите на оптимизирането уиджита беше с черен фон и бели букви и сам се промени на бял фон и черни букви

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#67

При мен се получи,като от настройки ;дисплей; зададох нощен режим,и след това махнах уиджета от началната страница,и след това го зададох наново,и той се зареди с черен фон и бели букви.
Цитирай
#68

Ами не става по този начин някой ако има друго решение как да променя цвета на уиджета за оптимизиране на началният екран

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#69

Какво използвате за пропуснати събития? Много кофти без лед диодче.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай
#70

AOD не ти ли върши работа.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#71

Колеги имам следният проблем. След като настроя ноута да се отключва с лице или пръстов отпечатък, във 70% от случаите ми иска парола, пин или шаблон?? Един път примерно пръстов и показва къде да сложа пръста, а на следващият момент няма място за пръста а ми излиза да вкарам пин или шаблон примерно...? Все едно има приоритет да иска пин, парола или шаблон пред фейсайди или пръстов. Някой знае ли как се настройва това или си е така?
Цитирай
#72

Пин се иска през период от време, заради някаква защита, по може да ти го иска, защото не слагаш пръста добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#73

Е ясно но в повечето случай даже не излиза поле за пръстов отпечатък а направо пин или шаблон. На 10 отключвания ще са 7/3 примерно пин/пръстов?

Май се оказа че е от приложение което полвам да заключва екрана. Има ли някакъв начин да се заключва със софтуерен бутон без да инсталирам нещо и ако да как се изкарва?
Цитирай
#74

(2019-12-06, 17:40:57)tonus написа:  AOD не ти ли върши работа.
Върши, ама иконата на пръстовия отпечатък е винаги там и не може да се махне, което ме вбесява.
Това поне май е коригирано в Андроид 10.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай
#75

(2019-12-06, 20:37:48)Gencho написа:  Е ясно но в повечето случай даже не излиза поле за пръстов отпечатък а направо пин или шаблон. На 10 отключвания ще са 7/3 примерно пин/пръстов?

Май се оказа че е от приложение което полвам да заключва екрана. Има ли някакъв начин да се заключва със софтуерен бутон без да инсталирам нещо и ако да как се изкарва?
Разбира се, че нот предлага заключване със софт бутон. В страничните т.н. едж менюта има лента в която има такъв бутон.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[Изображение: 61e26af4d6656076d9e0d32058da6814.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)