Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 10/ Note 10+
#76

(2019-12-06, 20:37:48)Gencho написа:  Има ли някакъв начин да се заключва със софтуерен бутон без да инсталирам нещо и ако да как се изкарва?
Softkey Edge се казва приложението. Може да се изтегли от Galaxy Store. Няма да ти създава проблеми, то е официално за марката. Ползвам го на трети Самсунг.

1916 
Цитирай
Аксесоари
#77

Samsung One Hand Operation + също е много добра алтернатива, замества вградените жестове, но с много повече възможности и има опция с едно плъзгане само за заключване на екрана.
https://www.apkmirror.com/apk/samsung-el...operation/
https://play.google.com/store/apps/detai...gesturepad

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#78

Изтеглих Softkey edge което ми казахте и си го сложих на едж менюто и нещата се оправиха... единствено дето по бавно заключва...
Цитирай
#79

Има ли начин да се инсталира Good lock?
И как да инсталирам EdgeLightning, като в Galaxy Store ги нямам и двете.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай
#80

Good lock го няма в Galaxy Store , защото се предлага само за определени държави ( САЩ, Корея, ..... ).
Good lock:

https://www.sammobile.com/apk/good-lock-...1-0-00-48/


EdgeLighting+:

https://www.sammobile.com/apk/edgelighti...ng-1-0-10/

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • 4ere6a, arrogant
Цитирай
#81

Благодаря. Good lock не тръгва, с някакъв VPN ще стане ли?
Лайтнинга добави нови анимации, но дупката го няма като ефект.

P.S. Изтеглих по-нова версия и се появи.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай
#82

Тъкмо щях да пиша да видиш с коя версия си на EdgeLighting+, но видях че си се оправил.
Good lock отдавна не съм го пробвал и не знам как е положението там, но има и алтернатива-NiceLock. Предлага почти същите неща. Ако имаш време и желание може да го пробваш.
Успех.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • arrogant
Цитирай
#83

На моя s10+ го направих с aodNotify и работи без проблем.Преди това пробвах с NiceLock и Good lock но не стана..

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#84

Разтоянието под клавиатурата при използване на жестове при Андроид 10ятката само през АДБ ли се маха

Едит: има опция в менюто за навигацията "show button to hide keboard" Като се спре това и дупката изчезва.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#85

Здравейте! Не знам дали това е точната тема. Рових из форума, но не срещнах решение на един проблем с Note 10+. Предполагам е недостатък като цяло на последния Андроид 10. След ъпдейта ми изчезна менюто с трите точки долу в навигационната лента, служеше нещо като десен бутон на мишка и изкарваше менюта на различни приложения. Сега не мога да използвам някои от тях. Има ли алтернативен начин за отваряне на това меню. Ще приложа снимка:
   
Вариантът със задържане на "назад" не работи.
Цитирай
#86

(2020-01-04, 16:08:48)cmk написа:  Здравейте! Не знам дали това е точната тема. Рових из форума, но не срещнах решение на един проблем с Note 10+. Предполагам е недостатък като цяло на последния Андроид 10. След ъпдейта ми изчезна менюто с трите точки долу в навигационната лента, служеше нещо като десен бутон на мишка и изкарваше менюта на различни приложения. Сега не мога да използвам някои от тях. Има ли алтернативен начин за отваряне на това меню. Ще приложа снимка:

Вариантът със задържане на "назад" не работи.
Тази функционалност е премахната в Андроид 10 (още от Андроид 3.0 я водят като "deprecated").

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#87

Здравейте... След ъпдейта ми изчезнаха 200 телефонни номера... минимум са 200... не знам какво да направя...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#88

А къде са биле записани? В апарата, сим карта или гугъл акаунт?

1916 
Цитирай
#89

Намерих решение... Благодаря...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#90

Сподели информацията, може да е полезна...

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай
#91

Изтрих всички контакти от гугълите и наново качих от архивиран файл vcf... обединяване на повтарящите се... и сега всичко е както трябва да бъде....

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
[-] 1 потребител изказва благодарност на luxlux за това мнение:
  • sid666
Цитирай
#92

Здравейте колеги, въпросът ми е за тапетите на заключен екран. Може ли да се добавят повече от 15 броя... Пробвах с няколко приложения, но не става...

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай
#93

Те периодично се обновяват сами.
Цитирай
#94

Не, не могат да се добавят повече от 15.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#95

Има ли вариант с външно приложение? Аз, търсих, но не открих. Става въпрос за мои снимки...

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай
#96

Здравейте, знае ли някой защо липсва таба с места в апликацията телефон на андроид 10 с ui2 за ноут 10 +, и в настройки също липсва бутон да се активира?[Изображение: bac0cbf533cf2433c43144ba77d5c116.jpg][Изображение: b015be0c99a964008020940648ead7ce.jpg]

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

При мен ги има:

[Изображение: 29342226.jpg]  [Изображение: 29342225.jpg]

Четох из нета - такова оплакване в САЩ и отговор, че е от оператора. Потвърди го още един потребител.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • Vladoc83
Цитирай
#98

Защо не мога да си сложа моя снимка за тапет която да се скролва? Стоят неподвижно, а с външно приложение за тапети, няма проблеми. Аз ли не го правя като хората и не знам как или и с други е така?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#99

Здравейте, прави ли ви впечетление едно странно доулодване. Оказа се някаква допълнителна функция на фейсбук. Дали е нещо нормално и на какво се дължи?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Здравейте... имам питане относно Smart View... с нот 9 се свързвах с телевизора Сони а с този не мога... със 8+ се свързвам и със S6 edge безпроблемно... опитах с приложения от Google play но с нито 1 не успях...[Изображение: b866dd1eec8aa1d1ad4c9c7dd9f84a44.jpg]

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)