Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 10/ Note 10+

Явно само на мен ми е направило впечетление, че фейсбука си сваля периодично нещо и това дава индикации в лентата отгоре.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
Аксесоари

И при мен го правеше известно време, скоро не е.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2020-03-16, 13:33:59)luxlux написа:  Здравейте... имам питане относно Smart View... с нот 9 се свързвах с телевизора Сони а с този не мога...  със 8+ се свързвам и със S6 edge безпроблемно... опитах с приложения от Google play но с нито 1 не успях...


Аз нямам проблем с тв TCL с андроид 9, изчисти кеша на приложението и пробвай пак.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Мисля че проблема е във това че само нот 10 ми е с андроид 10... всички останали телефони с 7 -8 и 9 си се свързва и върви безпроблемно...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Аз също съм с 10, тв-то е с 9, не е от това.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Здравейте,  от вчера съм в клуба на note 10+, имам проблем с SPen. И той е че не ми отчита писалката винаги. Като я изкарам и поставя изписва че няма поставена писалка, а от време на време работи. Пробвах я на друга note 10ka и там си работеше безпроблемно.


P.S (РАЗРЕШЕНО) 
След няколко часа човъркане установих че проблема е в калъфа. Тоест писалката спира да работи в калъф тип папка с магнит. За това ако някой има подобен проблем да махне калъфа и да е пробва отново и ви съветвам да ги избягвате тези калъфи тъй като развалят писалките.

Samsung Galaxy S9 Plus
Цитирай

Занули писалката, ако не помогне хард рисет ако и това не помогне - сервиз.
Цитирай

Ето отговора на Самсунг за моя проблем

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[Изображение: 3bcc5c36922cef8d6051be9e6d732182.jpg][Изображение: 2c99f2fbfdb50b7a7654e205bc84f925.jpg][Изображение: a1eca2abef7e1ffdc69a10d14cd21250.jpg][Изображение: 10fabc55e275749668dd1b0801baeca5.jpg]

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Сложих CTC9 - веднага ми се наби безумно лагващата нова анимация на пръстовия отпечатък ...
Цитирай

Някой с новия ъпдейт за сподели как се държи телефона,батерия,камера.
Цитирай

Тапетите на Nova лаунчъра не могат да са подвижни както преди ъпдейта. Въпреки чавката при поставянето им. Някакви идеи?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

Здравейте, имам нужда от помощ. Телефона Нот 10+ с покупката при разговор автоматично се включваше на високоговорител. Ровичках из него и проблемчето се реши, но от няколко дни пак започна. Много е гадно да ти пищи в ухото. Някой да помага. Благодаря!!!
Цитирай

Здравейте. Инсталирах приложението Cisco Jabber на Samsung Galaxy Note 10+ и сега при използване на Direct Call панела от страничната лента при избор на контакт директно стартира Cisco Jabber. Никъде не намерих да задам по подразбиране на използва дайлъра на телефона. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и как може да бъде решен?

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Виж в настройки приложения горе в дясно трите точки избираш приложения по подразбиране и кликваш на приложение за телефон

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Там си е избрано приложението за телефон по подразбиране. Когато избирам телефон от контактите си го избира с дайлъра на телефона. Единствено когато избирам запаметен контакт от Direct Call панела от страничната лента, тогава стартира Cisco Jabber. Преди време правеше същия проблем със SIP клиент (Media 5 fone), но го деинсталирах. Проблема явно е в Direct Call панела от страничната лента, но никъде в приложението не може да се зададе кой дайлър да използва.

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай

След последната актуализация ми се активира показването на часа в горният ляв ъгъл на дисплея. От къде се махаше тази глупост, сцепих се да търся и греда Smile....
Цитирай

Здравейте, имам един въпрос, докато се зарежда телефона ви какво изписва, супер бързо зареждане или само бързо зареждане?
Цитирай

Бързо зареждане.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

А защо на зарядното пише super fast charge?
Цитирай

Щото си е супер бързо, на мен ми зарежда с 5А... За един час е зареден.
Друг проблем имам. Въпреки че съм махнал инфото за зареждане, пак ми се показва в always on? Защо се получава така. Помня че докато го настройвах оня ден успях да махна информациятя, но след всички ъпдейти сега си седи....
.jpg Screenshot_20200610-233528_Settings.jpg Размер: 31.17 KB  Сваляния: 131
Цитирай

Колеги,някой ползва ли CCSWE приложението за деактивиране на приложения?
Купих го още като взех телефона,работеше безпроблемно до преди няколко дни.Сега ми иска някаква глупост да активирам KNOX и после невалиден ключ.

Милан
Цитирай

И при мен е така .Писах на разработчика.Виж какво отговори.
Temporarily unavailable Re: Aktivate knox
Вх. поща
x

CCSWE Support
10:05 (преди 1 минута)
до мен

Unfortunately I am unable to respond to emails currently due to a
medical emergency.

If you are emailing me about CCSWE App Manager (SAMSUNG) please note
that they have unfortunately terminated my account and license.

I am actively seeking a resolution to this but have no time frame at this point.

Apologies,

Cory Charlton
Саямсунг са затегнали режима и май ще духаме супата.

@gogon написа

"И на мен така отговори. Google се олива вече.

Същото беше и с package disabler, пък после го пуснаха, ама никой не ми върна парите."


Самсунг са виновни.Те раздават ключовете за регистрация за knox.Имат 90 дни гратисен период за разработчици и после искат париииии.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

И на мен така отговори. Google се олива вече.
Същото беше и с package disabler, пък после го пуснаха, ама никой не ми върна парите.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2020-06-10, 22:40:43)eksoldier написа:  Щото си е супер бързо, на мен ми зарежда с 5А... За един час е зареден.
Друг проблем имам. Въпреки че съм махнал инфото за зареждане, пак ми се показва в always on? Защо се получава така. Помня че докато го настройвах оня ден успях да махна информациятя, но след всички ъпдейти сега си седи....
Аз махнах отметката при включено зарядно и изчезна надписа .

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

А package disabler работи ли?
Ако да да сваляме него.6 лева е.

Милан
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)