Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/Pro - слухове, спецификации, коментари

Някое разрешение може да му липсва..
Цитирай
Аксесоари

Не би трябвало, защото приложението работеше и спря. Почнахме с преинсталиране, чистене на кеш, не знам си какво още и не. Инсталира се успешно, но не тръгва.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Опитайте в second space и ако там стане.. трябва да се види, кое е различното
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Бижу
Цитирай

Благодаря, ще опитаме и ще пиша става ли.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Разбира се, че става.
Идеята е, че ако работи в другото пространство или на друг телефон - значи проблемът е от телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Бижу
Цитирай

Здравейте,за да не пускам нова тема ще пиша тук.Брат има Нот 8 Про Глобална версия.По време на разговор като си махнеш слушалката от ухото и екрана остава изгаснал и се заключва.Интересното е че не го прави постоянно.Датчика за близост ли не сработва не знам.Някакви идей.
Цитирай

И на мен ми го правилен този номер.. изключи джобният режим и ще се оправи
Цитирай

suffer, тръгна My VIVACOM в second space. Благодаря ти! Къде да гледам сега кое е различното и да го пращам ли моя приятел да ходи в магазина, от който купи телефона, щом не работи в основното пространство? В смисъл, защото ти спомена, че ако работи в second space, значи проблемът е в телефона. От какво естество проблем спира работата на приложението?

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Ами в settings - apps - my vivacom - сверяваш permissions първо.
И можеш във второто пространство едно по едно да добавяш приложения като в първото да видиш след коя инсталация ще изгърми.
Останалото е някаква настройка да има, която да му пречи, но мога само да гадая.

Сега прочетох и постът над твоя.
Може това да е решението:
"изключи джобният режим и ще се оправи"
Цитирай

Пробвахме го това с джобния режим за всеки случай, не се промени при изключването му. Чак при инсталиране в second space тръгна без проблем.
Ок, утре сме на работа и ще взема телефона да търся в настройките, че така от разстояние и на мен ми е трудно да му казвам какво да прави. Все си мисля, че е от нещо, което като се изключи/включи, ще се оправи.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2020-01-19, 12:32:48)trabucco написа:  Здравейте,за да не пускам нова тема ще пиша тук.Брат има Нот 8 Про Глобална версия.По време на разговор като си махнеш слушалката от ухото и екрана остава изгаснал и се заключва.Интересното е че не го прави постоянно.Датчика за близост ли не сработва не знам.Някакви идей.

Протектора на дисплея е разлепен или счупен на мястото на датчика,по мое предположение,,,,,
Цитирай

    Здравейте, интересувам се коя е последната версия на MIUI 11. Защото при мен е 11.0.2 . И не ми дава актуализация. Една позната е с 11.0.3 . А видях,че тук са постнали снимка с 11.0.6
Цитирай

11.0.3.0 е за Европейският ROM (PGGEUXM).
11.0.6.0 е за Глобалният ROM (PGGMIXM), като твоят. Ще дойде и при теб ъпдейта, въпрос на няколко дни вероятно.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • BlackMan
Цитирай

Привет, имам странен проблем с току що закупения ми Redmi Note 8.
Нямам 4g+ Няма го + са. Уж телефона поддържа двойна/тройна агрегация, но открива само 2600.
И в стаус бара си седи само 4г. Съответно скоростите са под 60мбс. Програмата netmonster открива само 2600.
Имам и друг телефон. Mi 9 lite, където открива 3 честоти и си показва винаги 4г+.
Дали е дефект или нещо друго?
Ъпдейтнат е до последната глобална версия.
Закупен е от citytel.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

При мен също е без +, но си ползвам примерно VoLTE без проблем

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

То и аз си ползвам, ама виж за какви скорости на моб интернет става дума.
Което е абсурдно само по себе си.
А тази скорост е на открито, близо до Подуене.
Там някъде Милен ако не се лъжа беше постигнал над 300мбс...
Та дали е дефектна бройка или при чистата 8 ца си е така.
Цитирай

(2020-01-22, 09:55:39)Н. П. написа:  То и аз си ползвам, ама виж за какви скорости на моб интернет става дума.
Което е абсурдно само по себе си.
А тази скорост е на открито, близо до Подуене.
Там някъде Милен ако не се лъжа беше постигнал над 300мбс...
Та дали е дефектна бройка или при чистата 8 ца си е така.
Направих тест и с другa марка телефон  при който + си го има и двата са в мрежата на виваком, скоростите са подобни 63 download, 45 upload на закрито

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Ясно. Значи си е окуцен. Това дет го пишат LTE-A(4CA) е вятър и мъгла.

Нищо ново.
Явно разликите с 8Т се увеличават.
Цитирай

(2020-01-21, 22:41:52)Н. П. написа:  Привет, имам странен проблем с току що закупения ми Redmi Note 8.
Нямам 4g+ Няма го + са. Уж телефона поддържа двойна/тройна агрегация, но открива само 2600.
И в стаус бара си седи само 4г. Съответно скоростите са под 60мбс. Програмата netmonster открива само 2600.
Имам и друг телефон. Mi 9 lite, където открива 3 честоти и си показва винаги 4г+.
Дали е дефект или нещо друго?
Ъпдейтнат е до последната глобална версия.
Закупен е от citytel.

Може да пробваш да отидеш в магазина и да сложиш картата си в мострен телефон и да проверите с него какво ще хване. Надали ще искат да отворят друг такъв телефон. Наистина странно телефона реагира все едно няма никакви настройки за комбиниране на честоти и затова хваща само тази с най-голяма лента в случая 2600. Като нищо може да се окаже сбъркана бройка братчето му със същия процесор Mi A3 също не поддържа никакво комбиниране на честоти, освен може би интрабанд агрегация (комбиниране на няколко ленти в една честота).

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Е колегата горе е със същия и каза, че и при него показва само 4г. Без +. Явно при тоз модел е така.
Снощи сложих картата си в ми 9 лайт. И веднага закачи 3 честоти. Тоест не е от картата. Ама карай. Просто ми е чудно, защото пишеше друго.
Цитирай

(2020-01-22, 16:31:52)Н. П. написа:  Тоест не е от картата.

Именно де от картата не е. Телефона си изпраща към мрежата какво поддържа като агрегация и мрежата му я пуска. Затова и е предложението да пробваш мострен телефон в магазина. Това поне сигурно ще се съгласят да го направят. А това, че го пишат в gsmarena 4ca е пълна измишльотина. Снапдрагон 665 поддържа 3х20mhz агрегация с 256qam модулация и пикова скорост до 600mbit.

P.S. В моделите 8/8т и mi9 lite вече има профил на виваком за volte/vowifi и работят и двете услуги с него, но трябва да се активират в съвместим телефон. А да новия К30 5г също има профил да видим него как ще го пуснат като глобален вариант.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

TWRP вече официално за  Redmi Note 8 Pro - TWRP за Redmi Note 8 Pro

Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • emzo, skysat
Цитирай

Как мога да стартирам приложението "здраве" което си инсталното в устройството. Няма шорт кът, не мога да го стартирам и от меню приложения...?.

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc.../download/
Цитирай

Според DXOMARK камерата на Redmi Note 8 Pro не се справя особено добре.

[Изображение: 2c58fbaa87abe1feffffec1cf9f5f31d-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)