Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/Pro - слухове, спецификации, коментари

Днес реших да изтегля ъпдейта и вече го няма.
Цитирай
Аксесоари

(2021-07-30, 09:25:26)jorimafia написа:  Видях, че в долният ляв ъгъл има "Manage".. Предполагам, че може да се изключи от там. Smile

Пробвах всичко но не става. Оправих го със стара версия на месенджера https://drive.google.com/file/d/1ZySXpXr...u2Q6J/view След инсталация само трябва да се спрат автоматичните ъпдейти от приложението
Цитирай

(2021-07-30, 11:23:02)6murdi написа:  Днес реших да изтегля ъпдейта и вече го няма.

Това им е редовен номер. Ама все пак странно, защото не изглежда да е някакъв бъгав.
Цитирай

След няколко седмици ползване мога да кажа за новият ъпдейт.. доста са избързали! Файл менаждера не работи като хората.. някой приложения се бъгват от време на време... Рекламите въпреки че съм ги забранил се появяват навсякъде за разлика от предната версия.. от време на време се усеща някакво запецване леко на телефона ...чудя се дали ще пускат скоро ъпдейт за да си оправят глупостите или да се връщам към предната версия
Цитирай

Гореописаните проблеми при мен ги няма, единствено при стартиране се бави малко повече - двайсетина секунди е неизползваем. Колкото до новия Андроид - нищо ново не забелязвам, може би не знам къде да гледам.
Цитирай

Нов ъпдейт за EU варианта.
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • suffer
Цитирай

На мен ми излезе известие за нов ъпдейт но докато се върна от работа и вече нямаше нищо.. сега даже и в нета не мога да го намеря
Цитирай

(2021-09-09, 13:49:36)T1kв написа:  На мен ми излезе известие за нов ъпдейт но докато се върна от работа и вече нямаше нищо.. сега даже и в нета не мога да го намеря

Тук го има качен.
 https://xiaomifirmwareupdater.com/firmware/begonia/
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • T1k
Цитирай

Аз ъпдейтнах до 12.5.3.0 преди малко. Споделете, ако има нещо ново.

Android4e
Цитирай

Да го активираме ли ? И на мен ми излезе 12.5.3.0 но не смея. В момента съм с 12.5.2

Note 8 Pro
Цитирай

Давай смело, работи перфектно и камерата ми се струва по-добре, както и дисплея.

Android4e
Цитирай

Излезе ъпдейт за EU варианта. Smile и то Enhanced което е изненада за мен. Все още не мога да дам точно мнение, но ми се струва, че всичко лети Big Grin След хард ресет ще си дам мнението.
   
[-] 3 потребители изказват благодарност на jorimafia за това мнение:
  • Be6i4, Machiavelli, T1k
Цитирай

И при мен дойде въпросният ъпдейт. И ресет му направих. Батерията му държи повече и по-бърз ми се вижда.
Цитирай

Аз и без десет мога да кажа че батерията се държи по добре и е една идея малко по-бърз телефона . Ще видим след ресет
Цитирай

И аз ъпдейтнаг до четворката преди малко, без ресет, ще видим.

Android4e
Цитирай

При мен работи перфектно.

Xiaomi MI Note 3, Meizu MX4 PRO, Samsung Galaxy S3 NEO i9301i, HTC Desire C 
Цитирай

Аз съм с 12.0.5.0.QGGEUXM и свалих през компа версия 12.5.4.0.RGGEUXM и като се опитам да го инсталирам през ъпдейтъра - казва Can't verify update.
Телефона е от Виваком.
Някакви идеи как да ъпдейтна до последната версия?

Nothing moves you like a hydropneumatic Citroen...
Samsung Galaxy A52s 5G
Цитирай

(2021-12-18, 12:17:39)dzwer написа:  Аз съм с 12.0.5.0.QGGEUXM и свалих през компа версия 12.5.4.0.RGGEUXM и като се опитам да го инсталирам през ъпдейтъра - казва Can't verify update.
Телефона е от Виваком.
Някакви идеи как да ъпдейтна до последната версия?
Последната версия на андроид 10 е V12.0.5.0.QGGEUXM. Някъде бях чел, че към момента Xiaomi не позволява на у-та да ъпдейтват от 10 на андроид 11... Можеш да използваш fastboot rom който да флашнеш с Xiaomi Flash Tool но за целта трябва да отключиш bootloader-a.. Аз така успешно смених EU с индонезийски ром заради miui dialer и записите на разговор. Единственият минус е че при откриването на bootloader-a трябва да изчакаш 7 дни и при флаш на новият ром телефонът се връща до фабрични настройки.


Опитай следното:
Изтегли V12.5.2.0.RGGEUXM - това е първият ъпдейт от андроид 10 към андроид 11 и се опитай да го ъпдейтнеш от телефона.
След това изтегли V12.5.3.0.RGGEUXM и накрая изтегли последния V12.5.4.0.RGGEUXM
Цитирай

Ясно, значи остава така Smile
Взех си друг телефон и този ще го дам на детето.
Четох гадни мнения за първия Андроид 11 ъпдейт и не ми се рискува с тази първа версия V12.5.2.0.RGGEUXM...

Nothing moves you like a hydropneumatic Citroen...
Samsung Galaxy A52s 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)