Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/Pro - слухове, спецификации, коментари
#76

Redmi промотират Note 8 серията под слогана "Push The Limits" и заедно с новия "Terminator: Dark Fate".
 
               

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте!
Note 8,е с 10.3.2.0 Глобъл Стейбъл, но му липсват дайлъра на Xiaomi?! Мога ли без флашфане да му сложа дайлъра?
Тук във форума бяг чел, че имаше колега със същия "проблем" , но не го намирам.
Цитирай
#78

Освен гугълския дайлър, който много ме дразни, на Вайбър не може да се зададе звук на известията!
Redmi Note 8 има ли Dev ROM ?
Цитирай
#79

За Viber - не може да се зададе или не може да се промени с друг?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#80

(2019-10-26, 18:28:31)ronnie72 написа:  За Viber - не може да се зададе или не може да се промени с друг?

Не може да се промени с друга мелодия!?
Как мога да сменя дайлъра? Сега е този на Гугъл.
Мерси!
Цитирай
#81

За диалера не знам, за тона правиш следното - File manager - Android - Media - com.viber.voip. - Notifications, и вътре подненяш файла viber_message.mp3 с твой, но да е именуван по същият начин.

POCO F5 12/256 GB





[-] 2 потребители изказват благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn, predator_v_bg
Цитирай
#82

Някъде тук бях чел коментар на колега със същия проблем за дайлъра.
Не намирам друг РОМ ,който да флашна. Не знам дали е възможно да се сложат дайлара и контактите xiaomi.
Цитирай
#83

Намерих коментара на колегата със същия "проблем" . Оказва се, че телефоните за Европа, (не знам дали всички) идват с инсталирани Гугъл контакти и дайлър! Гадното е, че по този начин няма запис на разговори.
Видях, че няма глобъл дев ром за нот 8 , така че остана да пуснат xiaomi.eu , това е единствения вариант. Или ако някой има друга идея ще му бъда благодарен.

Не намирам друга версия на глобалната. Някой може ли да ми каже дали и къде има друга версия на глобалния ром без гугъл дайлър и контакти за нот 8 ? Ако му флашна V10.3.2.0.PCOMIXM ,дали ще се махнат ? През телефона му дадох да си свали последния ъпдейт ,но полза нямаше.
Благодаря много!
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#84

Напоследък се появиха твърде много въпроси относно новите модели на Xiaomi, които пристигат в Европа с инсталиран Google Dialer. Затова създадох нова тема, където да покажем какви начини има за запис на разговорите и инсталиране на ромове, поддържащи тази много ценна функция от MIUI: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98146


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Arpad M, predator_v_bg
Цитирай
#85

Здравейте,днес и аз си взех Note 8 Pro 128gb
Да го оставя ли цяла вечер или да го заредя до 100% и край.
Че гледам батерията е Li Po и тя ли е на принципа на литиево йонната?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#86

Отдавна не се зареждат батериите по 12 часа! Дори подобно действие вреди на акумулатора! Зареди си го до 100 изчакай 10на минути и го махни от зарядното. Старай се никога да не му изтощаваш батерията до край!
Със здраве да си ползваш телефончето!
[-] 3 потребители изказват благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • DeCkard, GalY0, milenvn
Цитирай
#87

За по-дълъг живот препоръчвам заряд на батерията винаги да е между 20 и 80%.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • GalY0
Цитирай
#88

(2019-10-28, 18:29:22)predator_v_bg написа:  Отдавна не се зареждат батериите по 12 часа!  Дори подобно действие вреди на акумулатора! Зареди си го до 100 изчакай 10на минути и го махни от зарядното. Старай се никога да не му изтощаваш батерията до край!
Със здраве да си ползваш телефончето!

30лв е една батерия. Другият вариант е да си постоянно под напрежение кога да го включиш и изключиш от зарядното.
Телефоните и колите са за да ви вършат работа . Почнете ли да им слугувате значи сериозно сте го закъсали.
[-] 2 потребители изказват благодарност на aladin за това мнение:
  • GalY0, milenvn
Цитирай
#89

Здравейте, днес пристигна и моята про версия 6/64 . В момента съм с версия 10.4.1.0 стабилна, има ли по нова?

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#90

ъпдейт за про версията:
Redmi Note 8 Pro Global Stable V10.4.2.0 (Beta)

OTA apply for V10.4.1.0
https://bigota.d.miui.com/V10.4.2.0.PGGM...95-9.0.zip
Recovery
https://bigota.d.miui.com/V10.4.2.0.PGGM...40_9.0.zip
Цитирай
#91

Току що получих ъпдейта с големина 262мб.[Изображение: 431ce5d0027c7ee8aa897efb4a0c713d.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#92

Аз съм с тази , вчера го взех и ъпдейтнах!


Прикачени файлове Миниатюри
   

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#93

Странно как има различни версии? Моя е Глобъл 6/64гб .

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#94

Здравейте!Много си харесах note8 pro и имам няколко въпроса.Версийте който се продават в БЪлгария в момента, например в ситител Global Ли са или китайската версия?
Цитирай
#95

Това лесно се разбира от кутията на телефона - Глобалната версия е с бяла кутия, снимка на телефона и надпис, а версията за Китай е с червена кутия.
=========
Колегите които има Note 8 Pro, да напишат версията на софтуера и съответно ако са с PGGMIXM дали имат MIUI dialer и галерия или са с гугълски .
Благодаря.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#96

Днес пристигна моя note 8 4/64 GLOBAL (без про). Телефона хич не е лош дори по някои неща ми харесва повече от cc9! Звук, ергономика(по-добре седи в ръка), модела с бял гръб който прелива много готино, и дори основната камера с GCAM запали без проблем благодарение на camera2api LEVEL 3!!!

Note 8 няма ncf, 8t версията има. Телефона ще е в мен седмица да го разцъкам и после отива за подарък, някой ако има въпроси да пита.

HTC 10 / iphone 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на zviara за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#97

Какъв е този 8Т? Нещо не ми стана ясно.
Цитирай
#98

redmi note 8 + nfc = redmi note 8T

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#99

(2019-11-04, 20:00:28)zviara написа:  Днес пристигна моя note 8 4/64 GLOBAL (без про). Телефона хич не е лош дори по някои неща ми харесва повече от cc9! Звук, ергономика(по-добре седи в ръка), модела с бял гръб който прелива много готино,  и дори основната камера с GCAM запали без проблем благодарение на camera2api LEVEL 3!!!

Note 8 няма ncf, 8t версията има. Телефона ще е в мен седмица да го разцъкам и после отива за подарък, някой ако има въпроси да пита.
Аз имам въпрос.
Ако не те затруднявам можеш ли да пробваш това приложение за запис разговор дали се чуват добре и двете страни?

Call Recorder Cube ACR
https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай

Как да инсталирате Google Camera в Redmi Note 8 Pro : https://mobilebulgaria.com/news/eto-kak-...note-8-pro

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)