Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/Pro - слухове, спецификации, коментари

Много странно колеги с ноут 8 Т съм и нямам ъпдейт още. С глобалната версия съм, може ли малко инфо, навсякъде чета, че края на ноември (29) ще получат този ъпдейт но го няма.
Цитирай
Аксесоари

Зависи, кой регион си задал?

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk

LG optimus - P880 4XHD ROM 4XHD V5.0.1_Cyodak v11 kernel , LG G Pad 8 - V490, 4.4.2 Kit-kat
Цитирай

Здравейте, интересува ме Pro версията има ли загряване на телефона при продължително натоварване с игри или 4к видео?
Цитирай

Аз, усещам едно леко загряване, но когато съм го вкарал в лютеницата и имам битка с много играчи, но не засича въобще.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk

LG optimus - P880 4XHD ROM 4XHD V5.0.1_Cyodak v11 kernel , LG G Pad 8 - V490, 4.4.2 Kit-kat
Цитирай

Xiaomi постига нов рекорд със серията Ноте 8- продадени са над 10 милиона бройки до момента, за 3 месеца от старта на продажбите. Постижението е впечатляващо, защото идва с 30 дни по-бързо, отколкото при Ноте 7, който от своя страна също беше голям успех. Ако разделим бройките на дни, се получават по 110 000 смартфона на ден, всеки ден в продължение на 3 месеца!

https://www.gsmarena.com/xiaomi_sells_10...-40360.php


[Изображение: 28777299.jpg]


Цитирай

Здравейте колеги. Искам да сменя ноте 7 със ноте 8 про. Интересуваме притежателите на този телефон да, ми споделят как се държи от към загряване. Четох че телефона загрява доста осъзаемо при работа дали защото е медия тек процесор. Редми ноте 7 го скъсвам натоварване и няма никакво загряване. Ще, се радвам да чуя мненията ви
Цитирай

Мой приятел има 8 про и по негови думи е страхотен и грее нормално. Дисплеят за мене е страхотен. Кажи речи най-добрият,, бюджетен'' телефон за 2019. В момента за 420лв не може да се купи по-добро.Става дума за нов телефон. Втора ръка може. 

Само за инфо цъках PUBG и Call of duty, и двете летят на 60 fps
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Абе грее си при натоварване, но не е нещо фрапантно, поне според мен. Cool
Цитирай

Никой ли не знае какво става с ъпдейта уж трябваше да е до края на ноември?
Цитирай

Здравейте,искам да си сменя тела с note 8 pro,но се чудя от къде да го взема.Някой да е купувал скоро от тук,не ми се занимава с алиекспрес,а и не от мобилните оператори.
Благодаря.
Цитирай

В големите вериги го има - Т.П, Т.М, Зора....

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Излезе ревюто на GSM Arena за Ноте 8Т: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...w-2044.php





Заключенията на авторитетният сайт са впечатляващи за телефон с толкова достъпна цена:

    Good-looking body, dual Gorilla Glass 5, splash-resistant coating
    Large screen, bright and with excellent contrast
    Impressive battery life
    MIUI 10 is familiar, MIUI 11 is on the way
    Good all-round camera
    Dedicated microSD slot, 3.5mm jack, FM radio, IR blaster, NFC


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Здравейте!
В момента намирам Xiaomi redmi 8pro на 480лв в Емаг. Надписа върху самия телефон е хоризонтален а не вертикален. Означава ли това, че е китайска версия? Някъде бях чел, че имало тънка разлика точно в това.
Цитирай

Много пари е виж в други сайтове.Baybest е 405лв.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Съвмecтнo cъc cпeциaлиcтитe нa ĸoмпaниятa Соrnіng, ĸoятo e извecтнa в цeлия cвят cъc cвoитe зaĸaлeни cтъĸлa Gоrіllа Glаѕѕ, Xiaomi cъздaдe cвoeтo фиpмeнo зaщитнo cтъĸлo - Хіаоmі Мі Рrоtесtіvе Glаѕѕ. Πъpвият cмapтфoн, ĸoйтo щe бъдe зaщитeн c нoвoтo зaĸaлeнo cтъĸлo e Rеdmі Nоtе 8 Рrо: https://www.gizmochina.com/2019/12/18/xi...ass-india/

 
Цитирай

Все тая, падне ли става на сол Smile

А идело реч за протектор. Който не чете докрай статиите Big Grin
Цитирай

Здарвейте и Весели празници, подарих си редми ноте8, но  ми се струва, че батерията пада доста бързичко, като го купих беше на 5о% и докато го наглася всичко от 16 следобяд до 23 вечерта падна на 9% заредих 8 часа както ми казаха в магазина, на следващия ден до вечерта игри само чатове и опознаване падна на 50 изчаках до сутринта зареди на 100 за час и 20  мин, но с 15 мин видео и 15 мин игри и чатове не нон стоп до вечерта беше на 60%> Въпрос; има ли проблем да го зареждам цяла нощ и втори въпрос имам външна батерия  с Input - 5V/500mA  Output DC 5V- 1A - 4400mAh  a на зарядното на телефона пише: Оutput-2.0A ( знака е и с една вълничка отдолу Smile, май значеше променлив ток) та може ли да се изпозлва тази батерия да не ми изгори телефона?
Цитирай

Aко искаш да робуваш на батерията,.... не е хубаво да стига до крайни стойности, под 10% и над 90%.  Ще чуеш много мнения, но знай,че както и да го зареждаш поне 2 години ще ти служи без особени загуби на капацитет. Ако смяташ да си го пазиш Прочети това

Зареждане с по-малък ток, следва по-ниски температури на зареждане,което влияе по-добре на всяка батерия, така и времето на зареждане се увеличава, така и може да си стои на зарядното "цяла нощ" . Зарядните е хубаво да са оригинални, не евтини китайски от Jumbo или от "Всичко по 1 лев". Всички зарядни у-ва на за GSM са на право напрежение на изхода.
Цитирай

(2019-12-27, 14:16:53)mische_p6 написа:  ...Въпрос; има ли проблем да го зареждам цяла нощ и втори въпрос имам външна батерия  с Input - 5V/500mA  Output DC 5V- 1A - 4400mAh  a на зарядното на телефона пише: Оutput-2.0A ( знака е и с една вълничка отдолу Smile, май значеше променлив ток) та може ли да се изпозлва тази батерия да не ми изгори телефона?
Правилно ли зареждаме батерията на смартфона си?

 
Цитирай

Днес получих update до MIUI 11.0.3.0.
Цитирай

С Китайски вариант ли си?

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не.
[Изображение: Screenshot-2019-12-27-20-48-22-868-com-a...ttings.jpg]
Цитирай

mische_p6, аз в момента съм на следния принцип, стигана ли около 30% се оглеждам за зарядно, вдигне ли над 80%, изключвам, когато го хвана. В по-голямата част от случаите съм до компютъра и мятам телефона върху кутията където имам една 120-ка, която изкарва въздуха от вътре. Апарата е на една година и не бих казал, че има разлика в издържливостта.
На кратко държа батерията между 30% и 80% и когато мога я зареждам на благоприятна температура. Това разбира се не значи, че ѝ слугувам, като се наложи пада под тези проценти или се зарежда в доста по-неблагоприятни условия.

qvor_83, какъв е чейндж лога?

iPhone 14 Pro
Цитирай

Излишни гимнастики, вие му робувате, а не той на вас.
Цитирай

Дори те не са сигурни,че върши работа,но го правят. Зареждайте когато Ви трябва ток и това е.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • emzo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)