Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Good Lock 08.2019
#1

Здравейте, 
Видях че има тема за приложението Good Lock ама е стара. За това да обновим малко. Good lock гледам че е популярно и направено дори от Samsung но не мога да го намеря нито във Galaxy Store нито във Google play store. Намерих apk което като отворя и ми дава грешка със сървърите. Има ли някой който има линк за apk което работи.
Цитирай
Аксесоари
#2

За нашия регион не се подържа. Трябва с VPN да си смениш региона с такъв който се подържа, но преди това извади сим картата. Така ще можеш да го инсталираш от Galaxy Store.
Другия вариант е да намериш пачната версия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • 4ere6a, Panteley
Цитирай
#3

По-добре ползвай това.Само трябва да си изтеглиш самите модули които ще ползваш.В Саммобиле има АПК-та на модулите.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bajchoni за това мнение:
  • nikolov89, Panteley
Цитирай
#4

И аз съм с NiceLock от доста време на S9-ката,върши същата работа и няма бъгове.Благодарности на bajchoni,отдавна търсех лесен начин за ъпдейт на модулите Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

VPN към америка, маха се сим картата.

Теглиш Good Lock последна версия от ApkMirror

Ако ви дава грешка при теглене на модулите от Samsung Store. Може да се теглят последните версии през ApkMirror на модулите. Имайте едно на ум че ако използвате по-голямата част от модулите това си товари малко или много телефона и това следователно се отразява и на батерията.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

Здравейте,след като все още не е достъпен Good Lock-a за нас,да питам нещо,за тези който ползват Nice Lock.До,скоро работеше добре,но след ъпдейт до андроид 10,даже и с последната му версия,след известно време телефона ми започва да лагва,изключа ли го се оправя.Става дума за модула за падащото меню QuickStar,a телефона е S9.Спрял съм го почти месец,като съм оставил няколко други "по-леки" модулчета и ядове няма,но включа ли и този забива.Някакво решение?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)