Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за отключване на Sony Ericsson P910i
#1

Здравейте, знам че форума е за андроид телефони но съм сигурен, че има хора с повече познания от моите. Преди няколко дни попаднах на тази екзотика Sony Ericsson P910i, която е заключена към Orange UK, който оператор не съществува от доста време. Опитах да отключва телефона срещу заплащане на код в няколко от най известните сайтове но всички отказаха да генерират код защото телефона е стар. Видях няколко приложения за PC които отключват телефона но линковете към тях за изтекли още през 2014 г. Молбата ми е ако някои има и знае начин за отключване да го сподели с мен.

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай в някой сервиз.
Цитирай
#3

Оператора си съществува, T-Mobile UK и Orange UK са настоящия Everything Everywhere (EE UK). Пиши им дали могат да ти пратят код за отключване, мисля, че може и да има шанс.
Цитирай
#4

ЕЕ ми отговориха че телефона е извън обслужване, Сони ми отговориха че продукта е с изтекла производствена гаранция и също не съдействаха.

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#5

Значи остава някой квартален сервиз, който все още има инструментите за отключване, навремето имаше един SE Unlocker, но линковете за него отдавна не са актуални и не отключва Symbian у-ва. Пробвай в квартален все пак, може и да имаш някаква успеваемост ако си пазят софтуера от преди години и ако и той работи, защото някои програми се свързваха със сървъри за получаване на кодове, а тия сървъри отдавна май ги няма...
Цитирай
#6

Имаше на времето един испански сайт! Няколко телефона съм отключвал преди време с техните кодове. Ако искаш ще им пиша да видиме какво ще кажат.Едва ли ще искат обаче по мало от 10€ за кода.
Цитирай
#7

Като вариянт може да видиш и някой стара кракната програма с която да го разкодираш ,но не нося каквато и да е отговорност ако се брикне телефона всичко си е на твоя глава.
Не си написал кой сайтове си пробвал за разкодирването на телефона ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8

Пробвах десетки продавачи на кодове в ебай и първите 10 сайта които излизат в Google за отключване на Sony Ericsson. Платих в 2 от тях цените бяха различни единия 4.99£ в другия 7.99£ и двата сайта направиха възстановяване на сумата въпреки, че предлагаха услугата.

Ако някой има софтуер нека го сподели с мен, не ме е страх, че ще брикна телефона, най-вероятно няма и да го използвам но понеже е екзотичен исках да го въведа в работен режим Smile

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)