Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Показване на снимка при набиране P20 Lite
#1

Здравейте,
Имам два проблема, които не зная как да отстраня:
Първия е - след последната актуализация на системата на P20 Lite (EMUI 9.1.0.200) при набиране на контакт от телефона не ми показва снимката на човека на когото звъня, а при входящо обаждане, на някои показва на цял екран, на други - не показва нищо. А имат снимка в контактите и до преди последната актуализация работеше без проблем. Ползвам си стандартните на Android 
Втория ми проблем е - след последната актуализация се появи и следното - на клавиатурата за телефона под цифрите започнаха да излизат и български букви, а не ги искам, искам само английските. Как да ги премахна.
Моля помагайте!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

+1 и от мен.
Имам съшите проблеми.
Явно е от самата актуализация, и дано да има решение.
Цитирай
#3

Остава да чакаме да го управят при някой от следващите актуализации!
Цитирай
#4

misheldimitrov написа:Здравейте,
Имам два проблема, които не зная как да отстраня:
Първия е - след последната актуализация на системата на P20 Lite (EMUI 9.1.0.200) при набиране на контакт от телефона не ми показва снимката на човека на когото звъня, а при входящо обаждане, на някои показва на цял екран, на други - не показва нищо. А имат снимка в контактите и до преди последната актуализация работеше без проблем. Ползвам си стандартните на Android 
Втория ми проблем е - след последната актуализация се появи и следното - на клавиатурата за телефона под цифрите започнаха да излизат и български букви, а не ги искам, искам само английските. Как да ги премахна.
Моля помагайте!!!


Това за българсите букви,ако не го беше написъл,нямаше да го забележа изобщо.
Снимките от контактите ми излизат без проблем и като набирам,и като ме търсят.
Имам проблем с SD картата,непрекъснато ми дава че има грешка,и накрая я махнах.Явно телефона не може да се разбере с нея,въпреки че е възможно най-високия клас на Sony.

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)