Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Дисплея
#1

Здравейте. Наскоро закупих Samsung S9 втора употреба. Имам проблем - на бял фон забелязвам червеникави (бледи) линии, едната е вертикална, започваща от хоум бутона централно до средата на дисплея, където се засича с хоризонтална такава, трудно се забелязват, но ме дразнят . Всичко работи нормално , но ме е страх за по-нататъшен проблем. Въпросът ми е от какво може да са се получили тези линии по дисплея, дали е от прегряване и има ли повод за притеснение ? Моля за мнения и съвети !
Цитирай
Аксесоари
#2

Дано да има оставаща гаранция телефона, защото си е за сервиз. Сегашните линии в последствие ще стават по-големи, по-дебели и накрая няма да можеш да си ползваш телефона нормално.
Проблема е 100% хардуерен и е за сервиз, за съжаление.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

гаранционен е ,оставих го в сервиз,вече го взех де , всичко е наред , сменили са дисплея и батерията . интересното е че батерията не е гаранционна но и нея са я сменили ,възможно е тя да е направила проблем с дисплея поне аз така мисля
Цитирай
#4

Батерията са я сменили защото е залепена с много здрава лепенка а за смяна на дисплей трябва да се махне. При махане на батерията да се огъва и се поврежда за това я сменят с нова.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • remixa92
Цитирай
#5

добре ако тръгна да сменям само батерията ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)