Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с жестове на екрана, теми и живи снимки, 3 функции в един те
#1

Здравейте, въпроса ми е малко странен знам, и е по-скоро за софтуер, отколкото за харсуер. Търсих из интернет пространството, но май не намирам особено информация.
Търсим телефон който да е като Айфон, но да има и теми и да е шарен и тн.
Жената желае да и открия телефон в който да има теми, Live Photos (като снимаш да прави малък клип със звук, ефектно е да снимаш децата) и лентата за навигация да са жестове.
Сега всички ще ми кажете, еми това всичко го имат, е ДА, ама не.

Самсунг лентата не е цялата, а са 3 бутона всъщност които са жестове, live photo (motion photos) ИМА, но е без звук, Теми невероятни.
Шиаоми почти предлага всичко- глобален ром без значение какъв е няма Live photos никакъв.
Китайският Стейбъл има Live photos (без звук май), но темите са тотален леш, само на Китайски.
За други марки не се сещам, може би Huawei имат трите в едно.
Има тука хора със всички марки, кой да избера, че жената ме побърка (знаете как е).

Live Photos със звук, Navigation Gestures и Themes (не на Китайски)- помагайте Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Със сигурност това го имам във Вейхуй (поне в моя P20 Pro го има; за останалите модели не мога да се изкажа).
Цитирай
#3

Имаш ли live photo със звук?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

Бе имаше нещо такова (трябва да проверя пак, разбира се), но за звука не съм сигурен.

П.П. Има - вика се Moving Picture, но не записва звук.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#5

Благодаря ще очаквам и други мнения за други марки.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

Така, К20 Про с xiaomi.eu ром има всички изброени. Dynamic Shots със звук, жестова навигация и темите са интернационалните (китайски няма, йероглифи също)

Вечния бетатестер!
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marcus за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай
#7

Каво е предимството на live photos пред видео?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

(2019-09-02, 11:44:11)Marcus написа:  Така, К20 Про с xiaomi.eu ром има всички изброени. Dynamic Shots със звук, жестова навигация и темите са интернационалните (китайски няма, йероглифи също)
Няма dynamic shots със звук, пробвано.(няколко пъти)

(2019-09-02, 12:33:16)nanobanano написа:  Каво е предимството на live photos пред видео?
Ефектно е.

Маркус, би ли ми пратил снимка,че тази опция я има и веднага я слагам и темата е за триене.
Аз не видях като сложих xiaomi.eu опция за снимае на dynamic shots, може би съм сложил някоя друга версия или не знам.
Ако е верно, много ми помагаш, много.

Така, сложих седмичен Xiaomi.eu и има всичко изброени, Маркъс беше прав, има и трите неща.
Телефона стана страхотен, благодаря на всички за вниманието, темата е за триене.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#9

Аз докато се включа ти си се оправил, последния седмичен ром от 29.08. Smile

Вечния бетатестер!
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marcus за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)