Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Задава се xiaomi mi9 lite.
#1

Като от хиаоми представиха модела MI A3,всички се чудеха/включително и аз/защо беше на базата на сс9 se, а не на сс9.Явно втория за международния пазар ще излезе с името mi9 lite.Кога точно ще бъде представянето все още не се знае.
http://4pda.ru/2019/09/02/361047/

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще е много интересно кога и на каква цена ще се появи в Европа/България. Ако Mi CCe се беше появил с MIUI , а не с чист Андроид под формата на Mi A3 според мен щеше да е голям хит на пазара. Сега ще чакаме Mi 9 Lite с нова надежда. Redmi Note 8 Pro с греещия процесор на Медиатек май ще е провал. По-скоро нормалния модел на Нот 8-цата ще е успех, но още не мога да попадна на пълно ревю.

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#3

Xiaomi пуснаха доста модели тази година, така че е нормално да има телефони, които не се продават чак толкова добре. Абсолютни хитове са Редми Ноте 7, който влезе в доста световни и европейски класации за най- продаваните телефони, така и серията Mi 9T/ MI 9T Pro, осигуряващи флагмански характеристики и всички модерни технологии на изключително достъпни цени.


Цитирай
#4

Да. Redmi Note 7 е много успешен модел.
За Mi 9T нормална и про версия съм сигурен, че са супер устройства, но имам две съществени за мен забележки.
Едната е цената. За мен е висока. Поне засега. А и аз не купувам от Китай, както вече споменах. Smile
А втората е поп ъп селфи камерата. Не знам защо, но съм сигурен че във времето ще даде проблеми от навлязла прах около нея.
Затова смятам, че модели без подвижни части са по-сигурни и надеждни. И наистина ми ще са ми интересни двата модела  Mi 9 Lite и Redmi Note 8 без про Smile.

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#5

За поп-ъп камерата- много хора имаха подобни притеснения. Но ето вече три месеца потребителите си ползват телефоните, наслаждавайки се на цял екран без ноч и без каквито и да е проблеми с камерата.

Току-що излезе и видеото на JeryRigEverything, който подлага Редми К 20 Про и предната му камера на брутални издевателства, но въпреки това тя оцелява без проблем. Което идва да покаже, че конструкцията е много добра!! Още инфо и самото видео тук: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1580008

Дано новият Mi 9 Lite оправдае очакванията ви.


Цитирай
#6

https://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_9_lite_...-39166.php вярно ми9 lite ще е сс9
Цитирай
#7

Супер. Предстои идване в България и три четири месеца до нормализиране на цените му.
Очакваме и Redmi Note 8 без Медиатек до края на септември. И двата модела са добри. Дано конкуренцията свали по-бързо цените им.

Има Лед нотификация супер красива и интересна.
На гърба на устройството свети надписа xiaomi.
Красиво, но на много странно място.
Ако сте с непрозрачен гръб/калъф си губи ефекта.
И въпреки това е  яка екстра Smile

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#8

Нищо ново засега. Очаквано висока цена. Подобрение в широкоъгълната камера 13Mp спрямо Mi CC9 от 8Mp. Всичко друго е същото.
https://www.giztop.com/phones/xiaomi-mi-9-lite.html

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
[-] 1 потребител изказва благодарност на Arpad M за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#9

(2019-09-08, 20:05:24)Arpad M написа:  Да. Redmi Note 7 е много успешен модел.
За Mi 9T нормална и про версия съм сигурен, че са супер устройства, но имам две съществени за мен забележки.
Едната е цената. За мен е висока. Поне засега. А и аз не купувам от Китай, както вече споменах. Smile
А втората е поп ъп селфи камерата. Не знам защо, но съм сигурен че във времето ще даде проблеми от навлязла прах около нея.
Затова смятам, че модели без подвижни части са по-сигурни и надеждни. И наистина ми ще са ми интересни двата модела  Mi 9 Lite и Redmi Note 8 без про Smile.

Никакви проблеми с камерата- 2 часа си е натискам нагоре надолу и си играя с нея като гледам филм. Вече 3 месеца ползваме телефона.
К20 Про.
А, мина и падане в тоалетната и после пускане на водата отгоре, спря да работи, 24 часа в ориз и е нов като пушка, хубаво го измихме.
С камерата никакви проблеми, чакаме да се развали от водата ама вече 2 месеца нищо му няма, даже бях готово вече да поръчвам нов, ама засега май няма да е.

Цената ти е супер- за 9Т.
Не купуваш от Китай- СЕРИОЗЕН ПРОПУСК, буквално.
Китай е като наркотика, веднъж пробваш ли- КРАЙ, за цял живот е.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Kiridedra, milenvn, valentyno
Цитирай
#10

Victormihov :-)
Благодаря за отговора, но не всички са толкова големи спецове по поръчки в интернет, а още повече от Китай. Ако знам, като повечето тук как да поръчвам и да се пазя от подводните камъни на сгрешени или неправилно подадени поръчки, допълнителни разходи, забавени доставки и всякакви други чудесии... Ама не знам :-) Аз съм обикновен ползвател. Сменям телефони само, когато стария вече не върши работа, стане бавен и забива досадно често с нужда от рестарт. Сегашният ми телефон (да не се смеете ;-) сега) е Lenovo P70 и ми служи все още вярно още от 2014. Преди една година приятел ми се похвали с неговото Xiaomi и оттогава станах потенциален фен на марката. Следя новините и скоро ще взема ново телефонче. Доброто старо Леново ще остане в резерв. Не играя игри, но ми трябва добра камера. Не купувам от години флагмани. Не е нужно. Поне за мен. Търся добър среден клас, сигурен с поддръжка и с опция отново за поне 3-4 години ползване на добра  цена... Има и любители сред вас. :-)

Ето и първата цена в България. Висока е.
https://www.citytel.bg/xiaomi-mi-9-lite-128gb-6gb-ram

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#11

От Китай се пазарува по-лесно от бакалията под блока.
С няколко натискания на клавиатирата.
Колкото за митници-идва ти до вкъщи в дхл, 100% без митница.
Разпитай , позаинтересозай се, света върви напред, трябва да сме в крак, а и пари се пестят.
Колкото до обикновен потребител, и аз съм такъв.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#12

Мдаа. Нещата отиват към първоначалния избор още от началото на годината към Redmi Note 7... И тъй като не искам китайски версии, с които не мога да се преборя остава варианта 4/128 глобална...

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#13

Arpad M написа:Мдаа. Нещата отиват към първоначалния избор още от началото на годината към Redmi Note 7... И тъй като не искам китайски версии, с които не мога да се преборя остава варианта 4/128 глобална...
Ползвам от близо 3месеца нот7про,китайска версия нямам никакви проблеми с телефона,много съм доволен,поръчах го от ми глобал сторе с днл и всичко е ок,в момента е на 330лв без доставка
Цитирай
#14

cc9/mi 9 lite Ще има и NFC, както и по-добър процесор. Не е за изхвърляне телефончето.
Може да не е толкова евтино като ноут 7, но има защо.
Все пак е и с Амолед екран.
Единственото, което не можах да открия като информация е дали има LED Индикатор или също като при 9SE се разчита само на известията на Always on display
Цитирай
#15

(2019-10-06, 07:20:47)suffer написа:  cc9/mi 9 lite Ще има и NFC, както и по-добър процесор. Не е за изхвърляне телефончето.
Може да не е толкова евтино като ноут 7, но има защо.
Все пак е и с Амолед екран.
Единственото, което не можах да открия като информация е дали има LED Индикатор или също като при 9SE се разчита само на известията на Always on display
Има лед нотификация на гърба. Логото свети. Дори в различни цветове. Интересно обаче като се сложи гръб, а без това телефона е в риск при всяко изпускане как ще се вижда.
Иначе, да, Mi 9 Lite е супер, но няма май възможност за запис на разговор. Трябва ми за работата и за съжаление ми е важно.
Не знам дали я има тази възможност в Redmi Note 7 Pro. В не про версията разбрах че я има.

(2019-10-06, 07:05:54)Kiridedra написа:  Ползвам от близо 3месеца нот7про,китайска версия нямам никакви проблеми с телефона,много съм доволен,поръчах го от ми глобал сторе с днл и всичко е ок,в момента е на 330лв без доставка
Имаш ли бутон за запис на разговор при провеждане?

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#16

Надписа на гърба трябва да свети.
Закъснях с отговора, за триене.
Цитирай
#17

е това със записването на разговора изобщо не е екстра на апарата,а на операционната система,а в миуи 10 я има
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#18

Arpad R да имам,прави си записите
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kiridedra за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#19

Ето един супер гръб за Mi 9 Lite с изрези за всичко.
https://m.banggood.com/Bakeey-Curved-Fro...75452.html

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#20

Xiaomi Mi9 Lite - Ревю

 
Цитирай
#21

Xiaomi Mi9 Lite - Обзор

 
Цитирай
#22

От два дни го имам,очарован съм. За тази цена и мойте нужди е перфектен. Е ще му флашна Xiaomi eu, щото си искам MIUI дайлъра.
Цитирай
#23

Здравейте, имам доброто намерение да си купя Xiaomi Mi 9 Lite. Дали си струва парите, създава ли проблеми при работа и инсталиране на конкретни приложения? Относно камерата не ме интересува, защото имам професионален фотоапарат.
Ще се радвам да споделят мнения хора, които са го закупили и вече ползват.
Поздрави :-)

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)