Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бюджетен андроид с максимално добра камера?
#1

Колеги, знам че е нескромно, и не търся нещо равно на P30 Pro или S10+, но все пак телефон докъм 6-700 лева, 800 макс., с възможно най-добрата камера.... Предимно дневни снимки, но все пак с потенциал и при слаба светлина, сумрак, благодаря предварително на отзовалите се.... Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой от по-старите Pixel-и, но не уточняваш за втора ръка ли става въпрос или нов от магазин/договор с оператор?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#3

За нов се оглеждам, без договор. Пикселите, да, те са с гарантирано добри камери, но нямат официален внос в България, пък и единствен на по-нормална цена е двегодишния вече 2XL, около 800 лева от онлайн-магазини...
Нещо по-съвременно сякаш ще е по-добре...
Цитирай
#4

от 2018 - mi 8, Poco, p20, honor view 20
от 2019 - redmi note 7, mi 9t, mi 9se, mi 9 (830 лв)
+ евентуално и някоя Нокиа или Самсунг в тази ценова рамка, но там нещо им губя връзката на хилядите модели, които избълваха в последните година-две.
[-] 1 потребител изказва благодарност на galaxian за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#5

(2019-09-02, 18:54:21)galaxian написа:  от 2018 - mi 8, Poco, p20, honor view 20
от 2019 - redmi note 7, mi 9t, mi 9se, mi 9 (830 лв)
+ евентуално и някоя Нокиа или Самсунг в тази ценова рамка, но там нещо им губя връзката на хилядите модели, които избълваха в последните година-две.

Накрая ше се фърля аз на един Ми9, с този СД855 за 800 лева е просто недостижим... Blush
Цитирай
#6

+1 за Xiaomi Mi 9T, Mi Mix3 или Note 8

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на atheros за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#7

Samsung Galaxy S10 и Huawei P30 не се намират за тия пари, даже и те, но пък едно Xiaomi Mi9 ще е супер.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#8

Впрочем срещам тук там мнения, че олеофобните покрития на дисплеите на Шаомита-та не били твърде качествени, някой има ли преки впечатления....??
Цитирай
#9

Дори и да не е, нищо не пречи да се махне ако има причина  да сложиш някакъв протектор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

(2019-09-02, 19:07:41)scenic написа:  Впрочем срещам тук там мнения, че олеофобните покрития на дисплеите на Шаомита-та не били твърде качествени, някой има ли преки впечатления....??
До преди 10 дни ползвах Note 8 и Xiaomi Mi Mix 3. За съжаление олеофобното покритие на Note 8 след 6 месеца го нямаше никакво, а при Xiaomi-то за същия период от време беше все едно сега го вадя от кутията.
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • 4ere6a, milenvn, ronnie72, scenic
Цитирай
#11

Да, и аз определено клоня към Сяоми, много добро съотношение цена-качество..
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#12

То може да вземеш и за тия пари Samsung Galaxy A70, но той не е флагман, няма да снима като Xiaomi Mi9, пластмасов е, среден клас процесор, но пък има по-голяма батерия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

От тука за тия пари само P20 Pro ще снима както тои иска. Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • scenic, Victormihov
Цитирай
#14

Веднага му продавам един - само да каже... Smile
Цитирай
#15

+P20 Pro.
Шиаоми са страхотни, но точно камерката малко им куца.
P20 Pro минава по камера и mi9.
По-стар модел- ДА, но камерата си е ТОП.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#16

За парите, които си посочил - Mi 9/Mi 9 SE.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#17

До 800 лв. с най-добрата камера, разбира се P20 Pro
А ако искаш нещо ново провери за Motorola One Zoom
Аз лично съм правил много снимки с предния модел Motorola One Vision и съм много впачетлен от камерата особено от нощния режим - Night Vision.
https://www.motorola.com/bg/products/motorola-one-zoom
https://mobilebulgaria.com/news/motorola...vna-kamera

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
[-] 1 потребител изказва благодарност на mititaki за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#18

mititakiДо 800 лв. с най-добрата камера, разбира се  P20 Pro
А ако искаш нещо ново провери за Motorola One Zoom
Аз лично съм правил много снимки с предния модел Motorola One Vision и съм много впачетлен от камерата особено от нощния режим - Night Vision.
https://www.motorola.com/bg/products/motorola-one-zoom
https://mobilebulgaria.com/news/motorola...vna-kamera

Следя ги и тях, да. Както и новите Нокии. Изобщо клоня към нещо Пиксел-ско с чист андроид и гарантирана поддръжка, но на по-скромна цена от пикселската... Blush
Цитирай
#19

Най-добрата камера до 700-900лв е на Мейт 20, по-добра е от Mi9, p20 Pro и p30. Имам ги телефоните и съм поствал снимки в разделите. Mate 20 снима като mate 20 Pro но само с 2х optical zoom.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • koprio, scenic
Цитирай
#20

Huawei Mate 20 или P20 Pro
Цитирай
#21

Не че нещо, но 700-800лв не е бюджетен, а си е добър среден клас или флагман от предна генерация
Цитирай
#22

Mate 20 pro е на доста добра цена вече
Даже тук е на нереално добра
https://m.emag.bg/komplekt-huawei-mate-2...on_history
Цитирай
#23

Така е, но гледаме "стари" модели , преди месеци цените им бяха с 200 отгоре

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

(2019-09-11, 21:26:04)1124 написа:  Mate 20 pro е на доста добра цена вече
Даже тук е на нереално добра
https://m.emag.bg/komplekt-huawei-mate-2...on_history

Снимката е на Pro, но офертата е за "чистия" Mate 20.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#25

Общо взето съм между Пиксел 3а и новата Моторола Уан зуум.... Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)