Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бюджетен андроид с максимално добра камера?
#26

(2019-09-12, 18:56:14)scenic написа:  Общо взето съм между Пиксел 3а и новата Моторола Уан зуум.... Bu
Пиксел 2 снима по-добре от 3а

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Legend, scenic
Цитирай
Аксесоари
#27

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...387250229/
Google Pixel 2XL
Това е телефона който ти трябва.
Достатъчно бърз е има Android 10 няма нещо което да снима по добре на тая цена без отстъпки.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#28

Пиксела снима добре,но двойката е адски грозен,и дисплея му е по зле и от на 1 гара.Ако се поразтърсиш из olx,за по 900-1000 излизат P30 Pro с гаранция.
Цитирай
#29

(2019-09-12, 22:29:02)688757 написа:  Пиксела снима добре,но двойката е адски грозен,и дисплея му е по зле и от на 1 гара.Ако се поразтърсиш из olx,за по 900-1000 излизат P30 Pro с гаранция.
Говориш за Xl, нормалния пиксел е с амолед на Самсунг. Учете ги тия неща. И няма проблем фатален, просто ако го гледаш под ъгъл син е леко, но досега не съм виждал човек да човърка телефона си под ъгъл

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

(2019-09-12, 22:29:02)688757 написа:  Пиксела снима добре,но двойката е адски грозен,и дисплея му е по зле и от на 1 гара.Ако се поразтърсиш из olx,за по 900-1000 излизат P30 Pro с гаранция.

Личи си, че не съм имал такъв телефон.
Моля да коментират хора които поне са виждали и докосвали телефона, мерси.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#31

В момента имам Pixel 1,Pixel 2, и Galaxy s9. Pixel 2 за мен е много грозен, и не знам защо но цветовете на дисплея са му по зле от на пиксел 1. На галакси с9 е най добър дисплея. Иначе като камера пиксел 2 е най добре.
Цитирай
#32

(2019-09-13, 07:53:54)688757 написа:  В момента имам Pixel 1,Pixel 2, и Galaxy s9. Pixel 2 за мен е много грозен, и не знам защо но цветовете на дисплея са му по зле от на пиксел 1. На галакси с9 е най добър дисплея. Иначе като камера пиксел 2 е най добре.
Значи имаш проблем с дисплея ти, защото аз нямам лоши цветове. И не можеш да сравняваш амолед от преди 4 години с такъв от миналата година.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

Защо да не сравнява? Понякога по-стари модели се представят по-добре. Има телефоните, защо да не сподели. Дори да е само при него, си е факт, който може да е полезен на някого.
Цитирай
#34

(2019-09-13, 10:12:22)galaxian написа:  Защо да не сравнява? Понякога по-стари модели се представят по-добре. Има телефоните, защо да не сподели. Дори да е само при него, си е факт, който може да е полезен на някого.
Дай ми примерен за стар дисплей по-добър от нов? Другото което е, че сравняваме два дисплея на един производител.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

За чисто нов телефон- по-добре xiaomi mi 9t pro, а не mi9. Mi9 е с много малка батерия. За втора ръка-някой huawei.
Цитирай
#36

Междудругото имах 3 пиксела 1 и един двойка.Значи две от единиците бяха бели а единия черен.Двойката също е черен.Не знам каква е връзката ,но на черната единица и двойка дисплеите им бяхя много зле.С пониска яркост и измити цветове и мръсно бяло.Докато на белите единици дисплеите им са супер и почити нямат разлика със на S9.Иначе за мене бюджетния телефон с много добра камера е Pixel 1 ,забелязвам че на доста снимки през деня снима по добре и от пиксел 2 ,разлика в перформънса на практика не усещам,получи и андроид 10 .Единствено отстъпва в качеството на видеото от пиксел 2 и доста от Galaxy s9,особенно на тъмно.
Цитирай
#37

Относно въпроса с дисплеите, имах преди време Нексус 6Р, който е с Амолед, и на който половината дисплей розовееше, а другата половина зеленееше. Като се разтърсих из нета, се оказа много често срещан проблем, че често дисплеите показват някакви нюанси. Това ме мавежда на мисълта, че един и същ модел с Амолед, много вероятно да има различни характеристики/дефекти на дисплея. Иначе по-темата, какъвто и флагман 1 - 2 поколения назад, в много отношения ще е на ниво, но и на добра цена.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#38

Здравейте,

Да се включа и аз в темата на колегата, видях че някой е препоръчал Motorola One Zoom, дали някой има преки впечатления от този телефон. Скоро ми изтича договорът и обмислям да го закупя. Като цяло, ако някой има информация за телефона и Моторола като марка, преди време бяха добри, но след като ги купиха китайците нямам идея как са. Правят ли 1 милион ъпдейта на Андроида (като някой други марки телефони) как е поддръжката  и дали издържат като цяло? 

Благодаря. Smile
Цитирай
#39

Ако не ти се наливат много пари за нов телефон, но пък в същото време искаш да имаш най-добрата камера за тези пари, то силно ти препоръчвам - Mi 9T. В нашите онлайн магазини върви по 560лв.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#40

Взимай втора ръка някой мейт 20-ка или мейт 20 про.
Цитирай
#41

(2019-10-05, 22:21:10)Kn0cK3r написа:  Ако не ти се наливат много пари за нов телефон, но пък в същото време искаш да имаш най-добрата камера за тези пари, то силно ти препоръчвам - Mi 9T. В нашите онлайн магазини върви по 560лв.

Точно на него се спрях накрая и аз, даже днес си го поръчах.
Благодаря на всички отзовали се за мненията и съветите... Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)