Анкета: На колко години е смартфона, който ползвате в момента? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Съвсем ново - около 6 месеца
37.32%
78
37.32%
Почти 1 година
19.14%
40
19.14%
Вече 2 години
19.62%
41
19.62%
Около 3 години
7.18%
15
7.18%
Повече от 3 години
13.88%
29
13.88%
Не ползвам смартфон
0.48%
1
0.48%
Друго
2.39%
5
2.39%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

На колко години е смартфонът, който ползвате в момента?
#76

На 3 месеца.
Цитирай
Аксесоари
#77

4 години и 2 месеца-без проблемно ползване,и батерията държи все още. Smile От 1 година няма ъпдейт, но няма проблем.

Huawei P30
Цитирай
#78

4г и 9 месеца. Без особени проблеми, освен батерията и сензора за пръстов отпечатък отскоро. Ескимоса започва видимо да изостава при тежките задачи, разбира се поради липса и на оптимизации, но то такова беше положението и в началото още. И при мен няма ъпдейти от почти година.
Ако ми се занимаваше да сменям батерия и да го ресетна, за да се оправи сензора, вероятно има поне още година-две живот в него. След това само ало-ало и вайбър, ровене в нета.
Учудващо, това ми е първият SAmoled, който грам не е прегорял за толкова години ползване.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#79

Нов, на 2 месеца, но миналогодишен модел. Изгодна покупка с преподписване на договор.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай
#80

На четири години,Redmi Note 8 Pro.
За сега.батерията се държи подобаващо (около ден-ден и половина).
Но,УВИ,този модел на XIAOMI ще е последен за мен.
R I P

GP8P
Цитирай
#81

Смартфоните с Android издържат по-дълго от всякога, така че колко често трябва да сменяте своя и кои са предупредителните знаци, че е време за ъпгрейд?

Източник

 
Цитирай
#82

Със S7 съм, още го ползвам. Това са 8 години
[-] 1 потребител изказва благодарност на tony666 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#83

Все още използвам моя Samsung s10+ закупен е  ноември 2019

<--
Цитирай
#84

Моя Huawei P30 е на над 4 години и си работи нормално. Зареждам всеки ден през нощта, независимо от останалата батерия.
Дъщеря ми ползва Samsung S7 вече започна 8ма година. Няма оплаквания.
И 2та телефона са с оригинални батерии.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#85

Xperia Ray на повече от 10 години Smile И това от профила на андроид 11

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#86

33% oт бългapитe изпoлзвaт ycтpoйcтвaтa, дoĸaтo нe cпpaт дa paбoтят, a дpyги 46% пpaвят ъпгpeйд пoвeчe oт 24 мeceцa cлeд пoĸyпĸaтa.Toвa cтaвa яcнo oт пpoyчвaнe нa Yеttеl, пpeдcтaвeнo пpи oтĸpивaнeтo нa нoвa инcтaлaция зa cъбиpaнe нa излязлa oт yпoтpeбa eлeĸтpoниĸa в цeнтъpa нa Coфия.

Други 43% пазят устройства, които вече не ползват.

https://money.bg/gadgets/edna-treta-ot-b...-spre.html

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)