Анкета: Бихте ли сменили Android? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, за iOS
15.18%
17
15.18%
Не, защото няма алтернатива
26.79%
30
26.79%
Да, защото понякога ми омръзва
8.93%
10
8.93%
Не, защото вече го правих и не ми хареса
8.93%
10
8.93%
Да, но само за друг Android
7.14%
8
7.14%
Не, защото досега не съм имал сериозен проблем
28.57%
32
28.57%
Друг отговор
4.46%
5
4.46%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли сменили Android?
#26

Бих го сменил, ако има с какво. За момента няма истинска алтернатива.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-12-19, 16:22:19)Victormihov написа:  И децата продай, само напред.


По темата: сменен е с топа - iOS
 Чи го дириш тогава у Андроид форум а си не седиш на ТОП-а ?

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#28

И тая тема върви на към ключ! А кога ще е това, зависи от издръжливите нерви на модератора/админа.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#29

Хората се дразнат, защото биват провкирани от разни с нахапани ябълки. Не е ли по-добре просто такива да ги банват за да запазваме добрия тон? Със сигурност има форум.ителефонбг.ком, там могат да си плюят на воля.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • milss
Цитирай
#30

Не че няма провокации от хуавйци и самсунгаджии, но това между нас да си остане Smile. А те даже са мнозинство, справка форума. Нищо лично към никого от тях, просто давам пример.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#31

EMUI засега ме устройва идеално и се моля да не я скапят умишлено. Иначе от любопитство, може би, но не и с цената да си разбъзикам сегашната машинка.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#32

(2020-12-19, 18:38:41)pepy1 написа:  Не че няма провокации от хуавйци и самсунгаджии, но това между нас да си остане Smile. А те даже са мнозинство, справка форума. Нищо лично към никого от тях, просто давам пример.

Huawei и Samsung да не работят под IOS? Форума все пак е за Андроид, а не за други OS. 
Нищо лично, просто пояснявам.

1916 
Цитирай
#33

(2020-12-19, 19:44:45)milss написа:  Huawei и Samsung да не работят под IOS? Форума все пак е за Андроид, а не за други OS. 
Нищо лично, просто пояснявам.

Така е, поне спорят на място. А скоро и Хуауей ще са за друг форум.
Цитирай
#34

При нас смяната на Андроид с Harmony Os няма да е задължителна,така че няма да важи за всички.
Цитирай
#35

Сега да. Нали в бъдеще може да изоставят EMUI и да е само Harmony OS.
Цитирай
#36

(2020-12-19, 18:35:06)jivkojj написа:  Хората се дразнат, защото биват провкирани от разни с нахапани ябълки. Не е ли по-добре просто такива да ги банват за да запазваме добрия тон? Със сигурност има форум.ителефонбг.ком, там могат да си плюят на воля.

Нищо против да ме баннат, както сметнат за добре главните горе, но нали това е въпроса е темата?

С какво бихте сменили АНДРОИД?
Форумът е на Андроид- така е, ама отговора не може да бъде "ще сменя андроида с андорид", нали?

Не съм обидил никого, не съм нарушил правило, а съм дал дори най-свестен отговор от всички вас, следователно анкетата не е правилно зададена и отговора е неизбежен, и е само един, а той провокира гняв и възбуда в душичките на някои от по-нежните ни потребители,  значи по пътя на логиката цялата анкета е против правилата и трябва да бъде премахната, създателя наказан или да му бъде забранено пускането на анкети.

Разсъждавам писмено... D_coffee

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#37

(2020-12-19, 19:44:45)milss написа:  Huawei и Samsung да не работят под IOS? Форума все пак е за Андроид, а не за други OS. 
Нищо лично, просто пояснявам.

Да, колегата ги споменава като такива, но аз му казах, че те са нищожни в сравнение с ...
също уточнявам

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#38

(2020-12-19, 21:08:22)Victormihov написа:  Нищо против да ме баннат, както сметнат за добре главните горе, но нали това е въпроса е темата?

С какво бихте сменили АНДРОИД?
Форумът е на Андроид- така е, ама отговора не може да бъде "ще сменя андроида с андорид", нали?

Не съм обидил никого, не съм нарушил правило, а съм дал дори най-свестен отговор от всички вас, следователно анкетата не е правилно зададена и отговора е неизбежен, и е само един, а той провокира гняв и възбуда в душичките на някои от по-нежните ни потребители,  значи по пътя на логиката цялата анкета е против правилата и трябва да бъде премахната, създателя наказан или да му бъде забранено пускането на анкети.

Разсъждавам писмено... D_coffee
Ти ли каква си лимонка скрита ! Не праи се на ударен с мокър парцал- не  бил обидил, първо ни в клин ни в ръкав ми пишеш продаи си децата ( ако па тук нема сарказъм и  ирония значи нема накъде) после пишеш че си мигрирал към тора -IOS . Пак си жлъчен и държиш да го подчертаеш изтъквайки предимство според тебе на некаква ситстема и поставяйки по долу андроида. Аз ако съм админ те банвам на момента и въобще нема и да ти цепим басма.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#39

не, никога.... рук за другите ОС...

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
Цитирай
#40

Росене, както казах, ако съм нарушил някакво правило, съм готов да си помеса последствията.
Можеш, да кандидстстваш за модератор, защо не?
Такъв интелигентен, съобразителен и честен кадър не трябва да се изпуска.
Иначе, ако има нещо, винаги мога да ти помогна на лични, изчиствам карма, възстановявам аурата и свалям негативната енергия.

По темата:
Смених го с iOS, за мене си е топ система, бърза, лека и ъпдейти на време.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#41

(2020-12-20, 11:13:58)Victormihov написа:  По темата:
Смених го с iOS, за мене си е топ система, бърза, лека и ъпдейти на време.
По темата:
И чистият Android също е топ система, бърза, лека и продължителни актуализации навреме.

 
Цитирай
#42

(2020-12-20, 11:13:58)Victormihov написа:  ......

По темата:
Смених го с iOS, за мене си е топ система, бърза, лека и ъпдейти на време.

И пълна с ограничения.

1916 
Цитирай
#43

(2020-12-20, 11:13:58)Victormiho написа:  По темата:
Смених го с iOS, за мене си е топ система, бърза, лека и ъпдейти на време.

Това ти е мнението в края на годината!
 
А ето ти мнението в началото на годината
(2020-03-15, 22:59:10)Victormihov написа:  Айфона няма никаква подръжка, дори и да сменят iOS 14-15-16 така дори 10 години, пак ще си остане абсолютно също толкова ограничен както от когато си го купил.
Това, че след 1 година щели да пуснат нов iOS и да има 5 нови emoji-та, извинявайте, но това не е никаква подръжка.
Толкова е назад в сравнение с Андроид, че дори името му смартфон, не му отива.
Повече бих го нарекал мултимедийно устройство.

И няма за какво да водим нормален разговор, защото Епъл са на дъното, Андроид ДНЕС са просто много по-добри.
За разлика от Епъл които имат само едни ЦЕНИ и нищо повече, Андроид вече нито грее, нито се бави, нито запецва, дори новите вече имат 120херца.
Не ме интересува минало годишни апарати в техното на надути цени...
Интересува ме едно, купуваш Айфон 11 про макс сега за 2900лв март 2020.
След година март 2021 струва наполовина дори и по-малко.

Това се случва постоянно, на мен ми се случва постоянно.

Общо взето си знаем каква фурнаджийска лопата си, но не мога да разбера, защо продължаваш да ни занимаваш с душевните си терзания!
Явно във форма на Айфон сте късопаметни( предвид, че ви пробутват всяка година едно и също и му се радвате като на ново) може да си интересен там.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • Denissxx, fifth_root, росен2
Цитирай
#44

Скоро ще се смени плочата пак, само продължавай да ми следиш мненията.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#45

(2020-12-20, 12:19:52)Victormihov написа:  Скоро ще се смени плочата пак, само продължавай да ми следиш мненията.

Няма смисъл да те следя! На теб това ти е редовна практика да плюеш по нещо което си хвалил, и обратното.
Аз не мога като теб да чиста карма, обогатявам аура и да гоня лоша енергия, но мога да ти дам съвет да обърнеш внимание на себе уважението си.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#46

"себеуважението" май се пише слято, че го чета 20 пъти това изречение и не го схванах.
Аз се себеуважавам, просто не мисля, че това е мястото за себе и него уважение, това е просто форум в който всеки вика: моето е най-добро, който вика по-силно, той е прав.
Не мисли толкова за мен, Слава Богу имам всичко на този свят и кой телефон ползвам след 2 и кой след 5 дни няма нищо общо с решенията ми в животаSmile
Джаджите са просто едни прости джаджи от магазина, коя "защитавам" след седмица и коя съм продал, не мисля, че ме прави човек който не знае какво е уважение или почит.
Мисля, че с това свървшаме сагата, просто не ме четете и готово, по-лесно, с мен никой не е излезнал на глава и в работата вдигнаха ръце от мен.

По темата: минах на iOS.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#47

Пробвал съм и от двата свят - Андроид и iOS, и двете си имат своите предимства и недостатъци. Ако някой ползващ андроид като мен повече от 11 години, пробва iOS, реално му пада шапката. Софтуера е на светлинни години от този при андроид и особено е видима разликата при таблетите.
Все още с кеф си ползвам андроида, разбира се, жалко че LG не предлагат флагмани вече (или поне не в България), те ми бяха фаворит.
Цитирай
#48

Над година изкарах с една еН8ца на НОКИА, тоест Симбиан. Ами като няма кой да пълни магазина и да пише приложения, всички знаят какво се случи. Според мен това е определящо - поддръжката на дадената ОС и нейната способност за напасване. Ако е функционална, ще има и поддръжници и ще се развива. При Андроид дефрагментацията се компенсира с мощен хардуер, така че е способна да задоволи всеки каприз, стига да не е преднамерено злонамерен...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#49

@yankoa, винаги съм ползвал Андроид. Имах два краткотрайни експеримента с IOS и трети път няма да има. Преди почти 1 година взех един айпад за дъщеря ми и виждам, че тъпчат на едно място въпреки ъпдейтите. Като интуитивност и функционалност Андроид е в пъти по-добър. За първото може и да е до свикване. Но липсата на елементарни функции в IOS, с които съм свикнал в Андроид ме дразни най-много.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • 4ere6a
Цитирай
#50

Бих ползвал някаква читава алтернатива, която не е нито американска, нито китайска, за предпочитане с отворен код и поддържана от множество компании. Google станаха прекалено тлъсти, а това не е добре за конкуренцията.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)