Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor Band 5
#1

[Изображение: 3255bd95-351c-45f9-94be-10d7f13bdc29.jpg]

[Изображение: b59dfa4a-3027-4f66-801b-26428cca6552.jpg]

[Изображение: 8e5ef237-3944-4a55-876f-ad97b0b8398a.jpg]


Фитнес гривната Honor Band 5

Интересно и полезно предложение на HUAWEI!
Huawei Honor Band 5 има нова функция за откриване на кислород в кръвта(какво е насищането на кръвта с кислород), която не е налична в други продукти, трябва да изтеглите връзката на приложението за спорт с устройството и да го използвате. Поради различията в околната среда в оборудването, не може да се гарантира, че мониторингът на нивата на кислород в кръвта е 100% точен. Huawei си запазва правото да актуализира продукта без допълнително предизвестие.
Honor Band 5 не е медицинско изделие. Данните са само за справка и не могат да бъдат използвани за диагностика и лечение.
Ноnоr Ваnd 5 се продава на много атрактивна цена oт eдвa $28 и се явява абсолютен ĸoнĸypeнт нa пoпyляpния мoдeл Хіаоmі Мі Ваnd 4, нo зa paзлиĸa oт нeгo paзпoлaгa и cъc ceнзop зa нивoтo нa ĸиcлopoд в ĸpъвтa (ЅрО2)

Спецификации:
  • Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281). Не е подходящ за гмуркане и сауна.


  • Голям 0.95 инчов AMOLED цветен сензорен екран екран, 240 x 120 пиксела


  • Поддържа Android 4.4 + / iOS 9.0+ устройства


  • Изобилие от поддържани режими - открито бягане, колездене, закрито бягане, плуване в басейн и др


  • SMS напомняне в реално време


  • Функции: педометър, информация за изминато разстояние, сърдечна дейност, мониторинг на съня, аларма


  • Материал  на каишката:  TPU, удобен за носене


  • Bluetooth V4.2.


  • Литиево-полимерна батерия 100mAh.


  • Режим на готовност от 14 до 20дни
https://www.kaldata.com/хардуер/официале...14914.html
https://www.kaldata.com/хардуер/huawei-h...16833.html

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако някой има мнение, лични впечатления или вече го притежава моля да ги сподели!

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#3

Още един сайт за инфо на фитнес гривната:

https://couponsuperdeals.com/huawei-hono...art-watch/

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#4

Ползвам я като часовник. Нищо драснично от 4 серия.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#5

М/у другото, има китайски магазинчетa продaващи глобална версия без да подържа нивото на кислород в кръвта. Това си чист Honor 4

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#6

Е това ще е голям майтап ! Тъкмо си поръчах един през алито, но въобще не съм гледал дали има функцията за отчитане на кислорода в кръвта ... ?!!?

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#7

(2019-09-12, 16:13:41)mititaki написа:  Е това ще е голям майтап ! Тъкмо си поръчах един през алито, но въобще не съм гледал дали има функцията за отчитане на кислорода в кръвта ... ?!!?

Проверете какво сте купили.  Попитах софт или хард е орязан. Така и не получих отговор.

[Изображение: Huawei-Honor-band-5-Blood-Oxygen-smartwa...40x640.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#8

Ето от тук го поръчах преди седмица, но беше 28 долара с безплатна доставка ...
https://ru.aliexpress.com/item/4000048053942.html

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#9

Здравейте, някой може ли да ми каже дали гривната Band 5 може да приема Viber Notification ?
Цитирай
#10

(2019-10-17, 13:53:56)ivelinp написа:  Здравейте, някой може ли да ми каже дали гривната Band 5 може да приема Viber Notification ?

Би следвало да можеш да си избереш всяко едно приложение, от което искаш да получаваш известия, така че не виждам защо да не може. Другата седмица ще получа моята и ще потвърдя.

Междувременно фитнес гривната вече я има на българския пазар.
Цитирай
#11

Скоро се очаква Huawei band 4!!! Дали не е по-добър избор!!! Изглежда доста добре!!!
Цитирай
#12

(2019-10-31, 20:36:34)gtc написа:  Скоро се очаква Huawei band 4!!! Дали не е по-добър избор!!! Изглежда доста добре!!!
Преди да е излязла няма как да знаем Rolleyes , но подозирам, че ще има поне 1-2 неща, с които тази версия на фитнес гривната на HONOR ще е по-добра, вкл. и. цената ? При Huawei често плащаш и малко отгоре за марката ?
Цитирай
#13

(2019-09-12, 10:06:38)airbus написа:  М/у другото, има китайски магазинчетa продaващи глобална версия без да подържа нивото на кислород в кръвта. Това си чист Honor 4
Вчера направих запитване в един от магазините на Ali Express коя от версиите/Global end China/ поддържат функцията за кислород в кръвта.Отговориха ми,че след получаване на ъпдейт,и при двете версии я има тази функция.Четейки коментарите на закупилите го,разбирам обаче,че само китайската версия го има.Нека колегата airbus,като го получи сподели,коя е версията и има ли Функцията "кислород в кръвта"

п.п съдейки и разглеждайки линка който е цитирал,версията е Global без тази функция.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#14

Колега, въобще не съм използвал тази функция. Само прочетох за липсата от продавача. Нямам я за тест. За 20 долара всяка китайска гривна е пръчка. Гледай там да идват уведомленията и това е. За спортове, пулсове и др данни, има качествени марки с точни стойности за спортисти. Гривничката е детска радост. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#15

Хора, HONOR Band 5, която се продава тук, т.е. т.нар. глобална версия, си мери кислород в кръвта. Току-що изпробвана. Нося гривната от вчера и съм доста доволен от функциите ѝ за тези пари.
Цитирай
#16

(2019-10-30, 14:06:27)wavedreamer написа:  Би следвало да можеш да си избереш всяко едно приложение, от което искаш да получаваш известия, така че не виждам защо да не може. Другата седмица ще получа моята и ще потвърдя.

Междувременно фитнес гривната вече я има на българския пазар.
Закупих си от Технополис и след настройка се може да получава известия от Viber ! След като ъпдейтнах до последна версия измерва и кислорода в кръвта . Единствено не ми харесва, че гривната се разкачва връзката с телефона при отдалечаване ! Bluetooth e версия 4.2 може би ако беше 5 ще има по-голям обхват Smile
Цитирай
#17

Аз също си купих такава гривна преди два дни. За меренето на кислорода в кръвта няма да коментирам, струва ми се "пунта-мара", а и не ми е важна функция, която смятам да ползвам. Още я разучавам, но ми се струва, че мери крачките ми малко по-големи Big Grin Сърдечния ритъм също май не го докарва на 100% правилно, но в повечето пъти е много близко. Много ми допада това, че мога да си преглеждам (адекватно) известията от телефона. Изкарва ги правилно, т.е. тези които са на кирлица се показват като такива и същото важи за Английски език. Сънят засега ми го мери безупречно. Още не съм активирал Huawei TruSleep, но ще ми е интересно и там да видя как са нещата, тъй като имам често проблеми със съня от години (ама то, кой ли няма) Екрана е супер, доста ярък. На дневна светлина нямам проблеми. Батерията се очертава да изкара две седмици, предстои да видим... Избрах Band 5, пред Xiaomi Mi Band 4 само поради една единствена причина - не се налага да свалям модула когато зареждам гривната. Като цяло съм доволен... Ще дам още отзиви за другите екстри които ще тествам скоро.
Цитирай
#18

Може да съм пропуснал нещо или недоразбрал. Но има ли някаква разлика в това дали е китайска или глобална версия гривната. Примерно от алито или от някой наш оператор.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Здравейте хора, да се похваля и аз се сдобих с таз фитнес гривна.
Много е удобна и компактна, изпълнява си всички функции които са упоменати.
Минах два ъпдейта през времето от една седмица от както я купих.
За сега ми допада.

Само да попитам, може ли да се слагат потребителски лица/фейсове за часовника и има ли някакъв редактор за тях?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#20

(2020-05-22, 13:08:49)skysoft написа:  Здравейте хора, да се похваля и аз се сдобих с таз фитнес гривна.
Много е удобна и компактна, изпълнява си всички функции които са упоменати.
Минах два ъпдейта през времето от една седмица от както я купих.
За сега ми допада.

Само да попитам, може ли да се слагат потребителски лица/фейсове за часовника и има ли някакъв редактор за тях?
Мисля, че са само тези от Huawei Health, когато се чудех между тази и ми банд-а това ми беше посочено като един минусите.

Zenfone 9 | GTR Mini
[-] 1 потребител изказва благодарност на VikeZ за това мнение:
  • skysoft
Цитирай
#21

Здравейте,
спряла съм се на тази гривна, но ме притеснява че телефона ми е Нокиа, дали ще мога да я използвам пълноценно, имам напредвид всички функции ? или телефона трябва да е  Huawei / Honor.
Благодаря!
Цитирай
#22

(2020-06-11, 15:52:10)ivilda.ivalina написа:  Здравейте,
спряла съм се на тази гривна, но ме притеснява че телефона ми е Нокиа, дали ще мога да я използвам пълноценно, имам напредвид всички функции ? или телефона трябва да е  Huawei / Honor.
Благодаря!

Да само с Хуавей или Хонор, заради приложението Здраве.
Иначе гривната е страхотна.

Ако не взимай аналога му Mi Band 4 върви с доста приложения и има много повече скинове.
Като минус няма мерене на кислорода в кръвта, ама не е кой знае какъв келепир.

В следващия и модел Mi Band 5 ще има и тази функция и безконтактно плащане.

Късмет с избора ти.

За който го интересува:
Тия дни си поиграх с гривната, тъй като я имам отскоро.

Беше ми интересно колко общо скина мога да си кача,
понеже първоначално идва с 14 броя.
Изтрих тези които не ми харесаха и качих нови, но общата бройка падна до 11 броя.
Накратко, оказа се че общото място е 2,6 Мб + един скин който е заводски и не може да се изтрие.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • ivilda.ivalina
Цитирай
#23

(2020-06-12, 13:09:35)skysoft написа:  Да само с Хуавей или Хонор, заради приложението Здраве.
Иначе гривната е страхотна.

Работи със всички марки телефони.Аз съм с honor band4 и гоползвам с galaxy note 9.Пише че и с айфон работи.
Цитирай
#24

Някой може ли да сподели как се показват известията при повикване от друг номер на такива джаджи,
дали излиза само телефонен номер или се показва име и номер?
Цитирай
#25

Показва името.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)