Анкета: Колко пари бихте отделили за телефон? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
0лв. - 500лв.
27.46%
39
27.46%
500лв. - 1000лв.
38.03%
54
38.03%
1000лв. - 1500лв.
14.79%
21
14.79%
1500лв. - 2000лв.
8.45%
12
8.45%
2000лв. - 2500лв.
5.63%
8
5.63%
2500лв. - 3000лв.
3.52%
5
3.52%
Над 3000лв.
2.11%
3
2.11%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко пари бихте отделили за телефон?
#51

Напълно съм съгласен с мнението над моето за петте години употреба и също го прилагам. Актуалните флагмани могат с лекота да ги изкарат, имат поддръжка и са предостатъчно бързи, с достатъчно добри "point and shoot" камери и т.н. И във, и след тези 5 години, пак ще са по-добри от бюджетните решения. А накрая, вместо минимални ъпгрейди за максимална цена, се получава доста приятен скок във физическите ъпгрейди и производителността на устройство, 5 генерации по-ново от използваното.

Например, не виждам никакъв смисъл, хората с Note20 Ultra или Iphone 12 PM да ъпдейтват поне още 2-3 години. Всяко следващо поколение +1/2 години още.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на S.7.R.3.L.0.K. за това мнение:
  • SE Neo V, Павел Василев
Цитирай
Аксесоари
#52

(2023-05-02, 05:20:46)Victormihov написа:  Не, все още нямам лимит, но съм зле със средствата в моментаSmile Лятото, ако останат пари след всички сметки може да се набутам с едни 2000лв за смарт, ако не ще караме със старият, ама умирам да го разкарам, макар, че работи като новSmile
Нямаш  пари, ава се ежиш?
(2023-05-02, 13:08:37)Павел Василев написа:  В моя случай смартфоните ми ги сменям на 5 години, при такъв голям период от време, мога да си позволя смартфон от по-високия клас за да ми е актуален за следващите 5 години.
Пълни глупости. 
В момента вода да си купя всеки апарати, който се предлага, но ... не го правя. Няма смисъл.
(2023-05-02, 15:02:56)S.7.R.3.L.0.K. написа:  Напълно съм съгласен с мнението над моето за петте години употреба и също го прилагам. 

И ако те е флагман - какво?
Ако пък е - можеш ли да използваш всичко?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#53

Аз съм тотално вманиачен, да кажем болен съм от Смартофония. Квото ново излезе и трябва да го имам. Не само да го пробвам, а да го имам. Често уйкенда съм с 2 или 3 флагмана и сравнявам обхват, камера и т.н.т. Преди се надявах че ще ми мине тази лудост, вече не си правя илюзии. За щастие живея в Германия и тук винаги се намират изгодни сделки от реномирани търговци. Дотолкова, че купен нов го продавам почти без загуба в Ибей. Някой сменят често колите, други жените, аз само телефоните. Защото случих на жена, случих и на кола. Телефоните обаче са нещо преходно.

Не беше отдавна, когато колата ми струваше 500 евро а телефонът 1000. Давал съм близо 1000 евро за лечение на котка купена за 50 евро.

Но само български мизерен и комплексиран мозък може да търси нещо общо тук, някакъв извод, и почва да те хейтва, съди и тем подобни.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#54

Това е много интересен въпрос. Според мен, количеството пари, които човек би отделил за телефон, зависи от много фактори, като индивидуалните нужди и предпочитания, качеството на устройството, коя марка е и много други. Всеки трябва да избере телефон, който отговаря на неговите нужди и бюджет.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DarkMoon за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)