Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S8+ камерата почна да не фокусира
#1

Здравейте, внезапно камерата на телефона започна да не фокусира. Вече го направи поне три пъти за два дни. Като го ударя в длан и се оправя. Остават ми 20 дни до край на гаранцията и се чудя дали да го нося на сервиз, таман може да сменят и батерията. Четох тук че го правили като го отворят. Как мислите? В един англоезичен форум доста хора смятат, че разтрисането било добър фикс, но мен ме притеснява.
Поздрави!

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай
Аксесоари
#2

Носи го на сервиз, няма какво да му мислиш. На мен не ми се налага да си пребивам телефона в ръката, за да фокусира камерата...

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#3

Притеснява ме да не го дондуркат три седмици и после да кажат, че са направили софтуерен ъпдейт, а аз да се мъча с един стар смартфон с доста напукан дисплей. В англоезичните форуми доста хора са се примирили, че това бил дефект на Самсунг С8 и постоянно го пляскат. Има ли как да разбера, че са сменили нещо въобще вътре? Имах С6, който в студен ден изведнъж така блокира и не фокусираше, тогава го дадох в Теленор и след 3-4 дни получих СМС че е готов, били му сменили камерата. И след това нямах ядове. Има ли как да разбера, ако му сменят и батерията? Освен с AccuBattery, който ще има нужда от поне седмица-две да даде инфо.
Екранът има и леееко розовеещо отгоре, чудя се дали да го кажа и това. Още като го купих розовееше в горния край, но не е болка за умиране.
Честно казано, не виждам смисъл от друг по-нов модел, тъкмо ми идва и последната фактура и спирам да плащам лизинга за него. Засега не виждам нищо интересно в по-новите модели.

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай
#4

Щом и розовее, бягай бързо в сервиз!

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#5

Занесох го, но ми направи много неприятно впечатление, че момчето поиска телефона да е отключен. И трябваше да махна защитите, а след това да си сменя всички пароли, за да не може някой да рови в снимки и други неща.
Преди години като носих С6+ и ми казаха, че трябва да съм го архивирал само, защото ще му правят ресет. Съответно го дадох заключен.
Момчето от Теленор написа "Проблеми с камерата" и не уточни никъде, че това се случва от време на време. Та сега очаквам да пуснат камерата, да видят, че работи и да го върнат, което ще е доста неприятно.

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай
#6

Защо се занимаваш с Теленор, а не си го занесе направо в сервиза и да им обясниш там за какво става въпрос? Така резултата от цялата разправия клони към нулев.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

Днес получих SMS, че телефона е обслужен. В сайта видях статуса - сменили са батерия, камера и капак - явно са го пукнали при отваряне. Сега си го чакам да отиде в магазин Smile

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)