Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-добрите бюджетни телефони в края на 2019г.
#1

Здравейте, искам да ви попитам кой според вас са най-добрите бюджетни телефони в края на 2019г. ?
Тоест аналогичните примерно на Xioami Mi A1/ A2 или Нокиа 6.1 от миналите години. Става въпрос за телефони, които нови са в рамките на 300-400лв.
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi redmi note 7 ако искаш голям и full hd екран и xiaomi mi A3 ако искаш малко по нов хардуер, но с 720p екран, но пък амолед и чист андроид.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#3

виж също Самсунг А10/А20

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#4

Има още цяло тримесечие, рано е за изводи и класации. Но Note 7 със сигурност ще си остане един от най-добрите за цената си до края на годината.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#5

За 400 лева да гледа Redmi note 8 pro или Realme XT. Вторият е по-добър. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#6

(2019-09-10, 16:59:51)HERUS написа:  Има още цяло тримесечие, рано е за изводи и класации. Но Note 7 със сигурност ще си остане един от най-добрите за цената си до края на годината.
От къде може да го купим това XT след 16 септември ?
Цитирай
#7

Аз лично планирам да си взема Xiaomi redmi note 7 64/4 GB. Супер дизайн, не лоши спецификации.
Самсунг в тази ценова зона не ги гледай. Ако искаш телефона да ти върши добра работа и след две години, както ти казаха Note 7 или Mi A3.

So uncivilized.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Roskoo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#8

2 шаомита за 1,5г им пожълтяха дисплеите...това с работата след 2рата година е малко пресилено ?

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай
#9

След 3 години ползване на MI5 дисплеят не бе мръднал в тази насока.

 
Цитирай
#10

Аз имам такъв - Motorola Moto One 64/4. Купен за 339 лв., с Android One. Има и други бюджетни варианти от същата компания. То, тях, ги бива само в тоя сегмент.
Цитирай
#11

Добавям и Lenovo Z6 Lite. След като го пробвах бих казал, че определено си заслужава за около 260лв. За тези пари не успях да намеря по-приличен модел със Snapdragon 710 и 4GB RAM. Като минус бих посочил липсата на актуализации.
Цитирай
#12

И NFC няма, но съм изненадам от характеристиките на този телефон спрямо цената, на която се предлага.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#13

Да и това е важно да се отбележи въпреки, че NFC имах още когато ползвах Symbian, но никога не съм го ползвал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)