Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация Андроид
#1

Здравейте.Ползвам Редми 5.След последната актуализация до Miui 10.3.2 се получи нещо странно.Най-отгоре на падащото меню до преди въпросната актуализация се изписваше ден,месец,дата(пр.10,септември,вторник).След ъпдейта се изписва следното:Е,10 септември.
Менюто е на български.След смяната му на английски няма този проблем.Проблема е, че аз искам да е на български и когато отворя падащото меню да си ми исписва ден,месец,дата.Някой срещал ли е това недоразумение в телефона си?
Цитирай
Аксесоари
#2

Това да ни е проблема.Не виждаш ли,че никой не се интересува от този модел телефон.Повечето бюджетни телефони не получават никакви ъпдейти,а ако получат са съпроводени с немалко ядове.Аз няколко пъти връщах по-стара версия на андроида,но ми писна да ме кани да ъпдейтвам.Не виждам нещо да се е подобрило с този ъпдейт,но дано поне малко се е подобрила защитата,щом е по-нова по време.
Цитирай
#3

Проблем с шрифта. Странното е ,че е стоков. Ония не ползват кирилица и не ги..... Лично мнение.. Smile
Цитирай
#4

Здравейте. Не знам дали тук мога да задам моя въпрос.
Притежавам Redmi 5 plus. Чета из разни форуми, че има нова актуализация на системата на телефона. А аз все още си стоя с версия 10.2.3.0. Ще получа ли съобщение за актуализация, или аз трябва да направя тази актуализация. Извинявам се за въпроса който задавам.
Цитирай
#5

Или чакаш съобщение за актуализация, или си я сваляш от официалния сайт, ако има качена такава.

 
Цитирай
#6

Днес получих ъп до MIUI Global 11.0.1. Това е на redmi 5.
[-] 1 потребител изказва благодарност на divkoj за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#7

Инсталира ли го?При мен се изтегля,след което иска рестарт за да се инсталира.След рестарта влиза в TWRP но няма нищо изтеглено за инсталиране.За това изтеглям зип файла и го качвам на външната памет(SD картата) и от там го инсталирам.Изтеглям чрез лаптопа от официалния сайт.
Цитирай
#8

Има ли черен режим?
Цитирай
#9

Не мога да го намеря черният режим.
Цитирай
#10

Тъмния режим го има само на андроид 9 и 10
Цитирай
#11

Демек има апдейт, ма се едно няма. Мой приятел с redmi5 A prime и той обнови и почти никаква разлика.
Цитирай
#12

Е, то е повече визуален ъпдейт с малко нови функционалности.
Най-много печелят хората с Amoled дисплеи.
А тъмен режим има на xiaomi.eu
Цитирай
#13

Redmi Note 5/Redmi 5 Plus Global Stable MIUI V11.0.2


OTA
http://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.OEGMI...bc-8.1.zip

Recovery
http://hugeota.d.miui.com/V11.0.2.0.OEGM...0c_8.1.zip
[-] 5 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • chorave, IoPetrov, ivoslavitrifonov1975, skysoft, tiefighter
Цитирай
#14

И как се инсталира от публикуваните линкове?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#15

Н е знам защо в една тема става дума за два различни модела телефони.Не трябваше ли Redmi5 и Redmi5+ да не са обединени в един раздел?Въпросът ми е към @suffer защото той е дал линкове за Redmi5+,а има отделна теме за техни ъпдейти.
Цитирай
#16

Ами защото никъде в заглавието на темата не пише, че е за редми 5.
И никъде няма тема за актуализация за Redmi 5 Plus, освен една обща тема с много страници, в която не бих писал.
Игнорирайте линковете просто. И без това са за ръчна инсталация през TWRP в повечето случаи
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)