Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 10 - кога и за нас и има ли смисъл?
#1

Излезе 10ката на Андроид, Note 9 е в списъка с устройства, които ще го получат. Има нови функции, но дали няма телефона да стане бавен и лаком?

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на sminkov за това мнение:
  • shadowdancer
Цитирай
Аксесоари
#2

Скоро Android 10 за Note няма да дойде, защото първо ще дойде за S серията, а след това ако всичко е стабилно за Note. А това, че е излязъл, той е за Pixel, който са с чист Android. И телефона няма да стане бавен, защото е достатъчно добър, но ако стане ще се направи връщане на фабричние настройки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

(2019-09-11, 11:00:11)hazART написа:   ...А това, че е излязъл, той е за Pixel, който са с чист Android.  
Както телефони и на други производители, които също получиха достъп до новата версия на софтуера. Един от тях е Essential Phone. Друго устройство, което вече получи Android 10 е Redmi K20 Pro в Китай и Индия.

 
Цитирай
#4

По добре изчакайте мнения и тогава правете ъпдейт когато дойде, щото пак ще има реване по традиция.

Щом си работи на девятката, дръжте го на нея. Другите телефони ако ще и с 11 да са, пак самсунга ще има повече екстри на 9

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • sminkov
Цитирай
#5

(2019-09-11, 11:45:38)BGDropche написа:  По добре изчакайте мнения и тогава правете ъпдейт когато дойде, щото пак ще има реване по традиция.

Щом си работи на девятката, дръжте го на нея. Другите телефони ако ще и с 11 да са, пак самсунга ще има повече екстри на 9

При всички положения първо отзиви и после ъпдейт.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#6

(2019-09-13, 06:24:49)sminkov написа:  При всички положения първо отзиви и после ъпдейт.
 ТОЧНО !!!!!!!!! ЗАТОВА още стоя на 8.1- първо заради записвачките и заради батерията!

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#7

(2019-09-13, 10:36:34)desielenkova написа:   ТОЧНО !!!!!!!!! ЗАТОВА още стоя на 8.1- първо заради записвачките и заради батерията!

При мен с Андроид 9 батерията държи повече. Записвачката не ми липсва, не съм я ползвал никога.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#8

Какъв е смисъла да имаш скъп телефон и да не правиш ъпдейт, споко те за Note са го изпипали.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Смисъла е че ги преебават нарочно за да си купиш следващия модел. При андройд няма значение колко ти е скъп тела, от актуализация ВИНАГИ след първата година лека по лека почва да става все по зле и по зле докато накрая не си купиш новия модел.

Не бързайте че и от 3те (андройда) ще седнете на-най големия Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#10

По-добре да се възползвам от новите функции на Android 9, отколкото да седя със същия, да няма да седа с тоя телефон няколко години.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

(2019-09-14, 13:02:06)BGDropche написа:  Смисъла е че ги преебават нарочно за да си купиш следващия модел. При андройд няма значение колко ти е скъп тела, от актуализация ВИНАГИ след първата година лека по лека почва да става все по зле и по зле докато накрая не си купиш новия модел.

Не бързайте че и от 3те (андройда) ще седнете на-най големия Big Grin
Може би искаше да кажеш, че и при двете ОС е същата работа, въпреки че не съм сигурен какво е "андройд" ? При IOS е същата работа.



Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#12

От 3 те андройда за Note 9 ( 8,9,10 )
Не включвам iOS никъде

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#13

Може би "gurcayy" има предвид, че не е "андроЙд", а "андроИд". Wink

Хубав ден на всички!!! Cool
Цитирай
#14

Cool темата е много добра-1!
2- аз съм с андроид 10-телефон-ulefone armor x7 и батерията пада изключително бързо и си падат процентите нормално,само когато е включен режим пестене на батерия но и тогава пада бързо.Някой ще ми каже ли моля откъде може да идва проблемът с батерията??
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)