Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преминаване към S10
#1

Здравейте! Извинявам се ако темата е обсъждана, но не открих достатъчно информация. Въпроса ми е: заслужава ли си преминаване от самсунг с8 на самсунг с10.
Благодаря на всички за коментарите и моля хейта да е сведен до минимум.
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво в повече очакваш , за да е оправдана смяната ?
Цитирай
#3

В този момент, не. След пет шест месеца ще обявят S11. Изчакай и ако не те устройва, цените на десятката ще паднат още.
Цитирай
#4

За S11 е ясно , но предстои подновяване на абонаментен план с които смятам да взема устройството, а иначе за очаквания нямам кой знае какви, най-вече батерия и плавна работа.
Цитирай
#5

(2019-09-12, 12:35:23)shutev написа:  За S11 е ясно , но предстои подновяване на абонаментен план с които смятам да взема устройството, а иначе за очаквания нямам кой знае какви, най-вече батерия и плавна работа.
По добре нот 10 аз съм с S10 и имам проблем с датчика за близост при нота датчика е сложен по средата на дисплея и предполагам че ще сработва по добре.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#6

Заглеждам и note 10, но имам чувството, че ми идва голям. В момента съм свикнал с 8-цата и искам нещо близко до размери.
Цитирай
#7

Разликата в S10 и Note 10 е минимална като размери. За сметка на това новото си е ново, ако цената не е от значение не трябва да се замисляш да избереш по-новия от двата.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • shutev
Цитирай
#8

Батерия от 10 не очаквай
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • shutev
Цитирай
#9

Да, за S10+.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#10

Батерията е относително нещо. Аз например съм доволен от батерията, може да видите резултатите ми в темата за батерията. Но приложенията, които аз ползвам не товарят телефона и следователно изкарвам много добри постижения. Ако обаче друг ползва телефона по различен начин, играе тежки игри, използва тежки приложения, тогава резултата ще е много по-малък.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • rastafara
Цитирай
#11

Заслужава си смяната от Samsung Galaxy S8 към Samsung Galaxy S10, защото всичко е променено и осезаемо по-добро. Такъв период е достатъчен за сериозни подобрения. А за батерията зависи според това как се ползва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • shutev
Цитирай
#12

Виж как ще ти е като размер S10+. Като батерия и като работа ще ти се види добър ъпгрейд спрямо с8, а и няма да имаш проблеми със сензора за близост както при с10. Първоначално и аз се бях насочил към с10, като гледах компактните размери защото го ползвам със служебната карта и постоянно ми е в ръцете, но колегите от форума ми препоръчаха с10+ за да нямам проблеми със сензора а и да имам по-добър живот на батерията. Вече 4 месеца го ползвам и не съжалявам че избрах него. Дисплеят му е голям, но габаритите не са му много по-големи ат тези на с8 заради безрамковия дизайн:
-S8-68.1Х8Х148.9мм
-S10+-74.1X7.8X157.6мм

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • shutev
Цитирай
#13

Ако обичаш да снимаш - да, заслужава си. Тройната камера е единственото нещо в хардуера, което оправдава смяната. Със S10 ми липсва фината завършеност на S8 - основно премахването на известяващия светодиод и преместването на пауър бутона на идиотско място все-още са ми трън в очите половин година след ъпгреида, сензорът за близост също си е осезаем проблем. Ако сега трябваше да решавам отново - вероятно щях да си остана със S8.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • shutev
Цитирай
#14

Имам S9  играх си два дена и с s10+, ами размера на 10+ е значително по голям. В основната камера не видях никакво подобрение. Има и добри кадри, но и доста които са по зле и от пиксел 1.
Цитирай
#15

И аз смятам да мина на S10+ от S8+ Щом си решил вземай и не се чуди,иначе мнения най различни.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


[-] 1 потребител изказва благодарност на Петър Иванов за това мнение:
  • shutev
Цитирай
#16

Само камерата на S10+ е по-добра от на S8+. Всичко останало е същото или по-зле от на осмицата.

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай
#17

Като процесора и батерията, дисплея, липсата на рамки, защо говориш глупости, много ясно, че всичко му е по-добро, S8 повече даже и ъпдейти няма да получава, освен месечни.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#18

dodo_pv как стигна до този извод или и ти като лисицата от баснята на Езоп.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Петър Иванов
Цитирай
#19

Аз също бях пред дилема между S10 и S10+, но главно взех 10, защото кръглата предна камера ми изглежда по-добре от елипсовата. Иначе за батерията изкарвам средно 4 часа дисплей и съм доволен, но с 10+ определено ще са повече. Ако трябва да избирам сега бих взел + версията, защото така или иначе не мога да го ползвам с една ръка и по-големият размер няма да е проблем.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 1 потребител изказва благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • Петър Иванов
Цитирай
#20

(2019-09-13, 19:29:54)dodo_pv написа:  Само камерата на S10+ е по-добра от на S8+. Всичко останало е същото или по-зле от на осмицата.

Бисерите са за друга тема ,объркал си раздела .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • Петър Иванов
Цитирай
#21

Може и да не съм улучил правилната тема, де да знам. Ако става въпрос за гъзария, десятката може и да е по-добра. Понеже и двата модела са позиционирани във високия клас реших, че по-важното им предназначение е да вършат работа. Това, че десятката стартира по-бързо от осмицата, не я прави по-добра в ръцете на тези, които си вършат работата с нея. Когато човек си сменя телефона, се интересува от функционалността на новия продукт и способността му веднага да започне да си върши работата. Гъзарът чака всеки следващ ъпдейт с надеждата, че недоразумението ще проработи по-добре. Нека да е ясно на човека, подменящ 8+ с 10+, че радиомодулът на новия не работи коректно. И двата са ми в ръцете, така че знам какво пиша.
Забавлявайте се!

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
[-] 1 потребител изказва благодарност на dodo_pv за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#22

(2019-09-14, 07:38:04)dodo_pv написа:  Може и да не съм улучил правилната тема, де да знам. Ако става въпрос за гъзария, десятката може и да е по-добра. Понеже и двата модела са позиционирани във високия клас реших, че по-важното им предназначение е да вършат работа. Това, че десятката стартира по-бързо от осмицата, не я прави по-добра в ръцете на тези, които си вършат работата с нея. Когато човек си сменя телефона, се интересува от функционалността на новия продукт и способността му веднага да започне да си върши работата. Гъзарът чака всеки следващ ъпдейт с надеждата, че недоразумението ще проработи по-добре. Нека да е ясно на човека, подменящ 8+ с 10+, че радиомодулът на новия не работи коректно. И двата са ми в ръцете, така че знам какво пиша.
Забавлявайте се!

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Гъзария викаш? ти чакай телефона или кола да те направят гъзар Big Grin  Всеки решава как и за какво да си изхарчи парите без да го е..е кой кво мисли!
Цитирай
#23

В момента има кампания на Samsung, при която в периода 16 септември - 6 октомври при закупуване на S10e, S10 или S10+ участвате в томбола с награда 2500 броя (!) часовника Galaxy  Watch Active. До колкото разбрах тези 2500 часовника са само за България, което ще рече, че посмъртно за 20 дни няма как да се продадат повече бройки в страната и излиза, че всеки закупил през този период някой от тези модели би трябвало да получи часовника.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#24

Не се беспокой като знам каква бандитска държава сме не само ще има 2500 но и на някой ще им кажат че бройката е надвишена и не можа да участва в томболата.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#25

Все пак всички получиха Galaxy Buds при премиерата на S10, така че има надежда  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)