Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при 60 fps на PUBG?
#1

Здравейте. 

Имам много странен проблем с играта PUBG на таблет Huawei mediapad m5 10.8.
Понеже играта явно не е оптимизирана и ползвам това приложение да ми активира и отвори всички настройки по графиката https://play.google.com/store/apps/detai...ooster.gfx
Всичко ми се показва в настройките и играя на Smooth + Extreme (60fps)
 
Проблемът е следния, че веднъж на педесе пъти ми се включват реални 60 fps. През другото време не иска и реално кадрите са около 30, а в настройките пише, че са 60, но не са.
Когато реши да зацепи на 60 fps, няма никакъв лаг дори и на HD настройка. Играта върви супер гладко, както трябва да бъде на 60 кадъра.

Пробвал съм и с други приложения за графика, но единствено при това от линка ми е показвало истински 60 кадъра. Лошото е, че става когато си реши.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да "заключиш"  GFX tool - така, че системата да не го килва докато играеш PUBG. Т.е. при пускането на играта, Андроид да не "убива" GFX от процесите...
Цитирай
#3

Пробвах, но не се получи. Не знам от къде идва проблема вече. По принцип няма никаква логика да работи когато си поиска, но е факт. Да се надявам, като получа Андроид 9.1 да се оправи.
Цитирай
#4
Wink 

Да напиша докъде стигнах. След множествено опити ефект нямаше и 60 кадъра се включваха много рядко.
Инсталирах ръчно Андроид 9.1 с надеждата да тръгне. Но пак не тръгна и положението беше същото. Никакъв ефект.

Днес реших да се върна на Андроид 9.0,защото с 9.1 по мои наблюдения батерията нещо не ми хареса колко държи. Инсталирах го през таблета с опцията на Huawei с двата бутона. Инсталира се но не стартита и се наложи пълно форматиране.

Качвам PUBG и за моя радост вече активира винаги 60 fps. Пробвах с повечето  GFX TOOLS програми и при всички работи безотказно!
Да се чуди човек как стана. Явно софтуера на таблета ми е бил нещо омазан. Друго обяснение нямам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)