Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов телефон
#1

Здравейте колеги от известно време обмислям, да си закупя нов телефон, чета гледам и не мога да спра на марка и модел. През годините, съм ползвал главно сони z, z1, z2 z3 съм с ха2 и съм доста разочарован от марката в момента дисплея ми е целия на петна, а телефона не е изтърван, зареждането става изключително трудно явно буксата е за смяна.... Та препоръчайте ми нещо в диаппазона до 700 лв. може и втора ръка.  Игри почти не играя, искам да има хубава батерия, да върви гладко и да прави хубави снимчици. 
Благодаря предварително на всички отзовали се: )
Цитирай
Аксесоари
#2

P20 Pro, Mate 20

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Кажи откъде ще го взимаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Sony XZ3, щом ди фен на Сони. Може да се намери до 600-700 лв втора ръка, с остатъчна гаранция. Телефонът си струва, бърз, стабилен, хубав дисплей, добра камера и нелоша батерия.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Само защото е фен да си купи Сони, така ли? Качеството им куца и това го е изпитал. Huawei по-добре.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#6

Опредено сони няма да си взема, защото лично според мен вече, качеството на телефоните и флагманите им е много ниско (Лично Мнение), затова и създадох темата, за да чуя мнения от притежателите на другите марки.
Цитирай
#7

Бих ти предложил Нокия. Като операционна е с чист Андроид. Сони са с също доста изчистена операционна , така че разлика мисля че няма да намериш. За камера и батерия гледай 7 плюс (трудно ще го намериш нов) или Нокия 8.1. Нокия 9 - батерия и снимане са несъвместими в едно изречение.
Иначе за камера, както по-горе са ти предложили Huawei са безспорен лидер. Ама незнам тези модели дали ще ги намериш до 700 лв. Аз лично втора употреба апарат не бих си взел.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#8

Пиксел 2 втора ръка, 2,5 годишен е. В амазона за 190$ го има с андро 9

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

(2019-09-14, 19:49:20)pepy1 написа:  Пиксел 2 втора ръка, 2,5 годишен е. В амазона за 190$ го има с андро 9
Те са с 10 вече

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Ми новия собственик ще го ъпне, синът ми е с 2, добър е.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#11

Xiaomi mi9t pro (redmi k20 pro). С мощен процесор е, 6гб рам, супер амолед дисплей, добра батерия, прилична камера за парите си (дори има широкоъгълна), готин дизайн. Чисто нов е около 750 лв. За тези пари няма нов апарат, който повече да си заслужава стойността.
[-] 1 потребител изказва благодарност на the7one за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#12

Xiaomi mi9t или Mi9 se, в тази последователност.

 Идвам от Sony Z3 , ползвам Mi8 lite. 
Цитирай
#13

(2019-09-13, 11:51:37)Lover_boys написа:  Здравейте колеги от известно време обмислям, да си закупя нов телефон, чета гледам и не мога да спра на марка и модел. През годините, съм ползвал главно сони z, z1, z2 z3 съм с ха2 и съм доста разочарован от марката в момента дисплея ми е целия на петна, а телефона не е изтърван, зареждането става изключително трудно явно буксата е за смяна.... Та препоръчайте ми нещо в диаппазона до 700 лв. може и втора ръка.  Игри почти не играя, искам да има хубава батерия, да върви гладко и да прави хубави снимчици. 
Благодаря предварително на всички отзовали се: )
Дайте съвет моля за телефон среден клас 650-800лв.(£290-370). Ще се купува от УК. И аз като колегата не мога да избера поради огромния избор на пазара. Ползвах LG G4 H815, но умря след почти 3г. и 9м. Та в този ценови диапазон който посочих виждам доста по-добри модели от моя като спецификации, чета ревюта и виждам, че повечето имат различни бъгове. И аз не играя игри, ползвам го за браузване, соц.мрежи, приложения, етц. За стриймване на мачове чат-пат, слушане на музика. Затова по-голям дисплей и по-силен звук би бил от полза. Естествено интересува ме издържливостта на батерията, мемори, сторидж, рам, процесор, камера колкото повече толкова повече. Харесах примерно Самсунг Галакси А70 заради големия дисплей, сторидж, батерия, камера, чета ревюта от собственици и има разни бъгове. Huawei много ги хвалят, но четох, че поддръжката от Андроид или Гугъл ще падне скоро заради шпионския скандал с китайското правителство. Има и много други модели които разглеждах и наистина не знам на кой да се спра. Моля за препоръки от собственици на модели които ги ползват поне няколко месеца и са доволни
[-] 1 потребител изказва благодарност на Joro777 за това мнение:
  • Sponsora33
Цитирай
#14

(2019-09-15, 13:27:25)the7one написа:  Xiaomi mi9t pro (redmi k20 pro). С мощен процесор е, 6гб рам, супер амолед дисплей, добра батерия, прилична камера за парите си (дори има широкоъгълна), готин дизайн. Чисто нов е около 750 лв. За тези пари няма нов апарат, който повече да си заслужава стойността.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#15

https://www.eglobalcentraluk.com/xiaomi-...black.html

Този ми е в ценовия диапазон, да го поръчвам ли? Че и е намален.
Цитирай
#16

Между другото и аз се чудех тоя сайт дали е читав. Има и EU версия.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на mg22 за това мнение:
  • Joro777
Цитирай
#17

Май не е съдейки по ревютата във външни сайтове. Така или иначе е от 310 нагоре в ebay. Плащаш ли през пейпал ще си върнеш парите, но ще изгубиш време и разправии ако ти пратят нещо друго или те завлекат,
Цитирай
#18

Тоя сайт е читав, има и германска версия. Но хората си пишат в описанието на продукта че:
Снабдяваме се с телефоните по много канали от цял свят и не може да гарантираме пригодността на уреда за съответната държава.
То ест ако не е Европ. версия телефона, може да си имаш проблеми с мрежата, със сервизното обслужване...

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#19

Ами аз прочетох адски много негативни отзиви в други сайтове за него. Така или иначе поръчах модела от ибей, китайци уж базирани в УК, пък те ще го карат от Китай май не знам. Тези дни го чакам(уж).
Цитирай
#20

Здравейте, от около месец ползвам HUAWEI P30 Lite и съм доста доволен. Предходния ми телефон беше HONOR 8. Налага ми се още една смяна и покрай черния петък мисля да се възползвам от от някоя оферта. Колебая се дали да не премина към по висок клас, а сегашния p30 lite да отиде при съпругата ми. Та чудя се между P30, P30 pro и Mate 20pro. Всичко зависи от цената, която "петъците" ще поотпуснат, но по-скоро ме интересува общо мнение. Игри не играя. Ползвам социални мрежи, камера (тази на P30 lite е прилична с някой условности), музика и всекидневни задачи. Ще ми се и батерията да е добра (въпреки, че и в момента с P30 litе изкарвам по ден и половина средно). Естествено не изключвам варианта да взема още един P30 lite. Основната ми цел е да се сдобия с телефон, за всекидневни нужди и да успея да го опазя ( имам 11 месечна дъщеря). Благодаря предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)