Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стабилен Андроид 9 - 10.4.2
#1

Като цяло няма никаква разлика с 10.4.1 Орео - пипнали са малко настройките, някоя друга анимацийка, сложили са тъмен режим, нова анимация като го включите към зарядно. Оптимизация нищо ново, батерията също. Волте-то пак се показа горе до батерията. Най - вече очаквах да сложат night mode на камерата, но уви.  Undecided
Това от мен, ако някой друг е намерил нещо ново, моля да сподели
Цитирай
Аксесоари
#2

Не мога да намеря къде в състояние е таймера от кога е включен телефона (от последен рестарт или изключване/включване). Някой с помощ ? Smile
Цитирай
#3

И аз не го намирам от известно време. Махнали са го поради някаква причина
Цитирай
#4

Сензора за светлина също са оплескали май..от как е новия ъп, като отключа телефона е доста тъмно и ръчно увеличавам светлината. Да няма го таймера за активност на телефона.
Цитирай
#5

Picture in picture можете ли да гледате някое приложение от как сте ъпнали новата версия..аз не мога или не правя нещо както трябва.
Цитирай
#6

PiP е бъгав , не е в теб проблема :-)
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dvalchev за това мнение:
  • KenLii
Цитирай
#7

PIP май го оправиха...ей сега пробвах и бачка
Цитирай
#8

Да актуализирам ли? Сега съм така и съм доволен, какво ще получа ако ъпна до последния ъпдейт и какво ще загубя?

Благодаря ви за отделеното време предварително! Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Давай смело колега, че си 2 версии назад с андроида Big Grin Вече сме на Android 9, MIUI Global Stable 11.0.5 от доста време. Аз за момента бъгове не съм срещнал и батерията си кара прилично Smile
Цитирай
#10

Според мен за две версии на андроид нагоре много ще се промени и ще трябва ресет
Цитирай
#11

Мисля преди ъпдейт, ресет и после след всяко обновяване, ресет и така съпка по стъпка до финалната версия. Smile
Цитирай
#12

Лично аз съм минал през 2 големи ъпдейта, като не съм ресетвал и не съм имал никакви проблеми. Та може и да мине всичко гладко.
Цитирай
#13

Готов съм. Телефона направи 3 актуализации, след всяка рестартирах. Ще пробвам така, без да права форматиране, че иначе ме чака доста работа. Smile


Определено имах нужда от промяна, за близо 2г. беше ми поомръзнал.

Преди да прибегна до крайното - форматирането, какви ми бяха опциите да се опитам да го оправя без да се налага "гимнастиката"?

По спомен се триеха данните на рамките на услугите на google или нещо подобно.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на RoboCop за това мнение:
  • niksapz, suffer
Цитирай
#14

Рамките на услугите се чистят само при дрейн от андроид системата.

Виж следващите 1-2 зареждания как се държи батерията и като цяло можеш само кешовете да почистиш на първо време
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • RoboCop
Цитирай
#15

Нормално ли е този режим на готовност да консумира така батерията?


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#16

В момента да. Мобилните мрежи са прекалено натоварени на 4g
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)