Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Mate 20 VS Mi Mix 3
#1

Трябва ми задължително двусимов телефон, налага ми се служебно, дадоха ми служебна сим карта и трябва да я ползвам. Та между тези двата ми е дилемата. Държа на добра камера, батерия, която да държи до края на деня (не гоня рекорди, просто зареждане всяка нощ), приятен дисплей, от който да не болят очи (често имам проблеми с очите с някои дисплеи) и добра производителност. Мисля, че и двата модела са подходящи, въпросът е кой е с по-добра камера и с по-лесен за ползване потребителски интерфейс. Ще се купува втора ръка, до 600-700 лв. Разчитам на мнения на реални ползватели на телефоните, сухата статистика я знам.

Изпратено от моят POT-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Мейт 20 естествено, има същия сензор като Pro модела, само е окъцан откъм зум и има само 2х оптичен.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Аз се бях спрял на Мейт 20, Xiaomi mi9 и Redmi k20 pro. В последствие ми изкочи втора ръка от OLX Mate 20 pro за 750лв и веднага го взех. Телефонът е без следи от употреба и има още година и половина гаранция към оператор. Нов е 890лв вече по сайтовете. Та ти си прецени. За мене прото си заслужава най-много.
Цитирай
#4

За мен просто не си заслужава да сменяш марката. Купи си от Ebay за около 700лв двусимовия вариант на LG G7 и така ще имаш всичко, което ти трябва.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)