Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лесно включване на Auto Brightness??
#1

Здравейте.

Както много от вас, предплоагам, знаят, че по някаква причина Auto Brightness тикчето за on/ off вече го няма в quick settings. Лично на мен много ми трябва бързото му включване/ изключване, но всеки път трябва да се влиза в settings > display. Въпроса ми е има ли по- лесен вариант за включването.

За сега съм открил 2 варианта - да пусна widget на home screen-а "Control Center" и там има toggle за яркостта. Не ме кефи обаче, че не мога да си го къстъмизирам, какви toggles да има, защото повечето ги имам в quick settings.

Другия вариант е - изтеглих си от play store "Auto brightness switch" widget-а - всичко добре, обаче при lock/ unlock на у-вото, не се запомнят настройките, по някаква причина и дори и да пусна Auto Brightness ON, след lock/ unlock е както последно съм го задал от settings.

Вие имате ли някакви предложения, как да стане работата?

А иначе малко инфо защо толкова ми трябва тази опция - понякога като ми е натоварено ежедневието и минавам през различни осветености - вътре вънка нямам нерви и време сам да си настройвам яркостта. Иначе като съм в къщи ня проблеми. Обаче много ме улеснява auto brightness-а.

Vorsprung Durch Technik
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен го дръж включен постоянно. Ще свикнеш с лекото забавяне например, когато е джоба и някой звънне моя светва след секунда някъде и от начало адски ме дразнеше, но му свикнах
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)