Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

press any key to shutdown Mi9 SE
#1

Не мога да отключа bootloader а заради това нещо, веднага като вкарам телефона във фастбуут и му вкарам кабела става това. Пробвах със всичките USB та, със други драйвъри и с друг компютър и с друг кабел. Неще и неще и неще.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#2

Имах го това като бях сложил тестова алфа на Android 9 на Note 3. Oправи се като ъпдейтнах до следващата версия, но едновременно с това тествах на друг комп, така че щом на друг компютър, с друг кабел и т.н не става - след ъпдейт вероятно ще имаш достъп до фастбуута.
Нека и друг да се изкаже, разбира се
Цитирай
#3

И аз имах същият проблем и май го реших с инсталиране на последната версия на Mi Unlock.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#4

С най-новата версия на Mi Flash съм
Днеска ще пробвам в един лаптоп с 3 кабела.
Интересното е на моя компютър го прави на всички Xiaomi та, а съм го преинсталирвал и съм имал всичките дривери през това време

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Пробвай в ютюб. Виж как да "фикснеш" проблема.Със сигурност ще има видеа на тази тема.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#6

(2019-09-15, 19:44:25)BGDropche написа:  Не мога да отключа bootloader а заради това нещо, веднага като вкарам телефона във фастбуут и му вкарам кабела става това. Пробвах със всичките USB та, със други драйвъри и с друг компютър и с друг кабел. Неще и неще и неще.
С коя версия на софтуера си в момента? Според мен както казва @suffer ъпдейтвай или мини на дев ром през ъпдейтъра и ще стане.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)