Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Префлашнах с один
#1

Колеги, имам един заключен с гугъл акаунт ноут 8. Префлашнах с ОДИН , но пак иска гугъл акаунта. Дайте някакви съвети, или някакви фирмуери , да оправя проблема, моля ви

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай това или това. Аз преди време го правих тоя номер на един Хухавел Р20 със забравен ПИН за отключване на екрана.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#3

"хухавелите" са лесни за отключване на акаунта, при Самсунг е по-трудно. Трябва да търсиш combination файл за модела, инсталира се пак през Odin и вече натам виж за инструкции в нета, в YouTube има клипчета.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#4

Точно комбинейшън файла го имам, но не знам къде да го паркирам в один - на кое поле. Не намирам никакви клипове в тубата, нито в 4пда обяснения..затова моля за помощ. Не знам как така съм префлашнал и все пак иска гугъл акаунт, който е един от стоте , които имам и въобще не го помня
Пробвах номерата със сим картата, с блокираната карта, с менюто на клавиатурата - не става. Затова и префлашнах, но с някакъв ром андроид 9 . Имам комбинейшън файла, но е само един, не са 4-5 и не знам къде да го сложа. Сложих го в първото поле, но след като приключи флаша, ми излезе някакъв байнъри чек и до там

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#5

Моите линкове погледна ли ги?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#6

Combination се зарежда на [AP]

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#7

Вичо, гледах ги, но не помагат. Аз преди да пусна темата, гледах над 20 клипа.
Чо благодаря , ще го кача, ще ресетна през байнъри - то и ще пробвам отново
Тоест, трябва да го вкарам във Factory binari , от там wipe data factory reset, wipe casche , след това сетингс да го ресетна и след това да се опитам пак да кача фирм ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#8

(2019-09-18, 15:00:57)chinchilla написа:  Точно комбинейшън файла го имам, но не знам къде да го паркирам в один - на кое поле. Не намирам никакви клипове в тубата, нито в 4пда обяснения..затова моля за помощ. Не знам как така съм префлашнал и все пак иска гугъл акаунт, който е един от стоте , които имам и въобще не го помня
Пробвах номерата със сим картата, с блокираната карта, с менюто на клавиатурата - не става. Затова и префлашнах, но с някакъв ром андроид 9 . Имам комбинейшън файла, но е само един, не са 4-5 и не знам къде да го сложа. Сложих го в първото поле, но след като приключи флаша, ми излезе някакъв байнъри чек и до там
Само като напишеш в YouTube "combination note 9" и ти излизат десетки резултати. Ето ти първия:
https://youtu.be/zKX-bR0z-CU
Флашваш на {AP}, както Чо ти каза и следваш инструкциите от клипа. Но Combination файла трябва да ти е за версията на операционната система който отговаря.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#9

Оправих го най после. Два дни се боря с това чудо. Когато ми остави редовен клиент заключен телефон, ме е най яд мамицата му „
Блрагодаря на всички отзовали се.
Предполагам, че такъв combination офайл има за всички самсунги ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#10

Има, но за моделите от S10 нагоре не става, вече има допълнителна защита и не дава да се флашва нищо друго, освен официални ромове ако не си му дал OEM Unlock от менюто. Тоест със OEM Lock и забравен акаунт - греда  Blush

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#11

(2019-09-18, 15:00:57)chinchilla написа:  .. Не знам как така съм префлашнал и все пак иска гугъл акаунт, който е един от стоте , които имам и въобще не го помня
...

(2019-09-18, 16:15:19)chinchilla написа:  ..Когато ми остави редовен клиент заключен телефон, ме е най яд мамицата му „
..
Ако желаеш разясни ситуацията, защото остава с лошо впечатление човек- хем клиент, хем с твой гугъл акаунт..


п.с Изпитал съм емоцията на откраднат, новозакупен телефон и затова съм малко мнителен към такива теми.

                                                                    
Цитирай
#12

За Георгича, работя в заложна къща. Поради тази причина имам над сто акаунта гугълски ( има клиенти, които са меко казано необразовани ) и поради тази причина аз им правя акаунти, които забравям след 10 мин. Този телефон съм продал на такъв клиент преди половин година, и сега ми е върнат ( тоест заложен и неплатени таксите )
Обаче, като редовен клиент ( залагал го е над 5 пъти вече, а и от мен го е купил ), не им искам шаблони, кодове и да си махат акаунтите. Затова и често моля тук за помощ за някой телефон...
Ето, сега имам и J5 2016 - та, която ми беше заложена, без код е, но след ресет иска гугъл акаунт.

Иван Вълчото, това не го знаех. Благодаря, явно вече по- скъпите телефони на самсунг, ще ги карам да си махат гугълските акаунти, както правя за айфоните

П.П. Сега се сетих, гледал съм видеа , отключват се без компютър с10 - ките

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)