Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кои устройства на Samsung ще получат Android 10
#1

Онлайн ресурсът AndroidPure представи пълен списък на смартфони и таблети, които ще получат актуализация до Android 10. Съдейки по шрифта, явно става въпрос за официалния вътрешен документ на самата компания.
 
[Изображение: 927d32b53aaba2821185da7d3b09372c-full.jpg]

В списъкъка са включени почти всички устройства, които брандът е пуснал на пазара в периода между 2018 и 2019 година. Както знаете, Samsung се придържа към двегодишния цикъл на актуализациите на смартфоните си, така че моделите пуснати преди 2018 г. вероятно ще могат да разчитат само на месечните секюрити пачове, но не и да очакват актуализации на ОС до Android 10.  

Източник: >>>>>>

 
[-] 5 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus, Dowper, NaniG, remixa92, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересно защо Нот 8 го няма в списъка. Той е получил само 1 голям ъпдейт до сега.
Цитирай
#3

Защо един? Той не дойде ли с android 7.1, uи сега не е ли на 9? Или нещо паметта ми изневерява.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Два големи ъпдейта получи. От тук нататък само месечни (или на 3 месеца беше) за сигурността.
Цитирай
#5

Toчно така беше, с 7.1. Доста наблягат на средните класове. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#6

Аз вече съм забравил, какво беше Smile
Цитирай
#7

Две години е прекалено малка поддръжка, но Ноута си е Ноута, за жалост няма аналог.
Сега Ъпдейт до Андроид 10, после до 11 и бай бай.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

Много тъпо със Note 10 се получава, излиза със няма и месец преди андроид 10 и му остава още 1 голям ъпдейт. Ще е редно да изкара до андройд 12. Ако не, ще е много разочароващо

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Ами Нот 8-та си върви на пушка съвсем спокойно може да премине на Андроид 10, но Самсунг нямат интерес от това.
Цитирай
#10

Нали трябва да продават телефоните.... Жалко че няма перфектния телефон.

Дълга поддръжка, хубав дизайн, да има всички възможни наблъскани екстри, 8 часа екран батерия, голям 6.8 1440p 90hz екран, супер изработка на най-високо ниво, бързо зареждане от кабел и безжично зарядно без ограничение за бързината на китайските безжични, bloatware free, камери като на новия iphone... А бе всичко най най.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

Тогава другите фирми какво ще продават?
Търсим оптималният вариант.
Поддръжката е малка, да, но няма пълно щастие.
Айфона е 6 години поддръжка, ама и толко е и подръжка, малко поправен шрифт, някоя умряла опция дето е никому нужна и айде нов iOS.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#12

(2019-09-20, 12:57:00)BGDropche написа:  Много тъпо със Note 10 се получава, излиза със няма и месец преди андроид 10 и му остава още 1 голям ъпдейт. Ще е редно да изкара до андройд 12. Ако не, ще е много разочароващо
А аз съм почти сигурен че няма да стигне. А ако се прекарат сигурно чрез тоя ъпдейт на мига ще ни накарат да съжалим че сме го качили знаем все пак колко са способни и компетентни в това Big Grin

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Каквото такова телефон на 2 години с ъпдейт и без ъпдейт все същото ще работи, с 2 думи ще си е за смянаSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#14

И без това аз рядко ги задържам и година.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Mate 10 Pro, излезе два месеца след Note 8, но ще получи трети голям ъпдейт.
Цитирай
#16

Няма да получи, просто Samsung Galaxy Note 8 тръгва с Android 7.1.1, а Huawei Mate 10 Pro с Android 8.0.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

Да така е. Моя грешка.
Цитирай
#18

Малко тъпо, че реално само едно поколение назад ъпдейтват.
OnePlus 3 почна на Androd 6, получи 7,8,9 и все още от време на време му пускат секюрити пачове. Телефона е от 2016. А 8 серия на Самсунг от 2017 почнали на 7 получават същата поддръжка. От друга страна софтуера на Самсунг е много по-функционален от този на Oneplus,, който е реално чист Андроид, но пък Самсунг имат далеч по-големи възможности като компания. Очевидно е планирано излизане от пазара на по-старите модели. Явно ще очаквам ъпдейт до 10 на моя S9+ и тва ще е.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#19

Абе важното е да работи добре.
То Андроид е отворена система и с ъпдейт и без пак имаш всичкоSmile
Това да не е Айфон, един тапет като ти добавят и скачаш до небето.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • alexbg67, Dowper
Цитирай
#20

То пък голяма работа. Все едно кой знае какво идва с новите версии.
Което не оправдава Самсунг. Това трябва да е едно от нещата, което отличава флагманите, на които всяка година им вдигат цените. Поне 3 години поддръжка.
И не се гледайте вас. Разбрахме, че в този форум има само топ баровци...
Обаче има супер много хора със стари телефони.
Онзи ден се шокирах, че една колежка има Леново с Андроид 4.4.2.
Иначе кара кола за 60К.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#21

2 години са недостатъчна поддръжка, силно се надявам да я вдигнат.
В момента ползвам Нотката и нищо не ми липсва.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#22

От Samsung излязоха с нова информация за ъпдейти на някои от устройствата до Android 10.

[Изображение: 78b6783f5bcf3a81b638c904dfb7d92d-full.jpg]  [Изображение: 042fc0584de5bb4d1ea44421e3ebd89e-full.jpg]

Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, stihlkata
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)