Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Pay / Google Pay + Revolut

Здравейте. Имам нужда от малко помощ. Вече имам Револют, поръчана директно в България. Сега искам да направя номера с виртуалната карта, за да мога да плащам с Gpay. Въпросът ми е, преди да тръгна да я създавам ли трябва да сменя БГ адрес с UK или в процеса на създаването ще ме пита за адрес и там давам UK?
Благодаря Ви предварително и хубав ден Smile

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари

Първо сменяш адреса, после заявяваш картата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на karamkraz за това мнение:
  • bojidar_n
Цитирай

Благодаря много, колега. Както и на Чо, разбира се. Много полезна тема.
.jpeg Screenshot_20200217-152158_Google Pay.jpeg Размер: 18.25 KB  Сваляния: 697


Sent from my SM-G965F using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай

В Неделя за първи път имах отказано плащане със СамПей. Магазин Била в Пловдив, терминала беше на Райфайзен.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай

Току що пробвах да активирам безконтактни плащания в Gpay на Curve картата ми издадена след 01.12.2019 и този път стана.


FYI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vikalski за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай

Да споделя и аз развитието при мен. Имам карта Curve издедена след 1.12.2019 г., преди не можеше да се добави в GPay, вече може. Издадена с български адрес. Сега е необходимо да се обадите на посочения телефон, няколко данни, като име, телефон, имейл и ви потвъждават картата. Добаяяте в GPAY и вече работи нормално, на терминал и бакомат (с безконтактен модул), плащах няколко покупки и теглих малка сума за тест.
[-] 1 потребител изказва благодарност на banan за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай

(2020-02-18, 21:33:58)Johnnie написа:  В Неделя за първи път имах отказано плащане със СамПей. Магазин Била в Пловдив, терминала беше на Райфайзен.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Понякога POS отчита плащане с магнитна лента (MSТ на Samsung Pay) преди това с NFC.
Изчайте да светне иникациятана POS и доближете телефоан откъм NFC към POS.
Местоположение на NFC антената на Samsung телефони.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • NaniG, tsvetan24
Цитирай

Даа, днес и при мен се получи да добавя Curve в GPay. Не съм се обаждал никъде.
Цитирай

Ще бъда много благодарен, ако някой обясни стъпка по стъпка как да стане цялата схема, че има доста изписани страници и доста четох, ама нещо бе мога да си обобщя информацията и кое реално използвате - Самсунг Пей или Гугъл Пей?
И имам 2 въпроса:
1. Има ли някакви месечни такси и/или такси при плащане на ПОС терминал?
2. Веднъж, след като всичко е настроено може ли да плащам с часовника?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Здравей,

В този пост ( https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1619082) съм описал всичко стъпка по стъпка.
Curve Blue няма месечни такси. Няма такси за плащане на POS. След като минеш по стъпките, ще можеш да плащаш с телефона чрез Google Pay, а с часовника (описал съм стъпки за Galaxy watch 46mm) чрез Samsung Pay.
[-] 1 потребител изказва благодарност на TPOXATA за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

Благодаря, писах в темата.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Нормално ли е да имам 2 опции за gpay и то не в секция плащане, а услуги??


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен е така.
Цитирай

С galaxy s20 ultra съм имам исталирани google pay samsung pay revolut curve регистрирал съм се на всички приложения заявих синя пезплатна карта до адрес в Българияот curve чакам я пише на 5 юни.Активирах виртуална карта в revovut с депозит 25 лв.От масър картата си на уникредит булбанк прехвърлих парите.Регистрирах я в curve чаках транзакция за да яактивирам от укбулбанк приложението и получих crv*c ×××××× код въведох го в curve без да чакам физическата карта и греда.Трябва да чакам нов код в укбулбанк приложението.Въпроса ми е трабваше ли да чакам физическата карта от curve без нея не става ли?  И това че се регистрирах с адреса си в България за доставка и  активация проблем ли е?

Да чакам ли физическата карта или само с реален адрес в  UK ще се активира.Мога ли да го сменя


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

Да, трява да чакаш физическата карта.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Като цяло с българска карта мога ли да плащам с телефона мастър карт упикредит булбанк

Някой с българска сим карта и с български адрес и доставена физическа карта от curve има ли в форума да е плащал вече с телефона с goole pay?
Цитирай

За да активираш картата трябва да въведеш последните 4 цифри от номера ѝ. Без да я получиш физически няма как да ги знаеш. Затова просто изчакай.

Как си подкарал дарк мод на револют ?

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2020-05-29, 15:51:27)zaki74 написа:  Като цяло с българска карта мога ли да плащам с телефона мастър карт упикредит булбанк

Някой с българска сим карта и с български адрес и доставена физическа карта от curve има ли в форума да е плащал вече с телефона с goole pay?
Да, аз и жена ми ползваме Curve и Apple/Google/Samsung pay точно с български сим карти и адрес за доставка.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на TPOXATA за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Как си подкарал дарк мод на револют ?

принудително тъмен режим от менюто за разработчици има и минуси особенно в фейсбук

готово благодарение на Чо Smile
големи благодарности на Чо Smile

револют и гугъл пей и плащам вече Благодаря Чо Smile

Samsung pay не работи при мен инсталира се но е офлайн версия 3.7.95 коя е работещата версия при жена ти въпрос към Трохата?
[-] 1 потребител изказва благодарност на zaki74 за това мнение:
  • seemore
Цитирай

(2020-05-29, 20:23:46)zaki74 написа:  Как си подкарал дарк мод на револют ?

принудително тъмен режим от менюто за разработчици има и минуси особенно в фейсбук

готово благодарение на Чо Smile
големи благодарности на Чо Smile

револют и гугъл пей и плащам вече Благодаря Чо Smile

Samsung pay не работи при мен инсталира се но е офлайн версия 3.7.95 коя е работещата версия при жена ти въпрос към Трохата?
Жена ми ползва Apple Pay на iPhone-a и Apple Watch-a.
Аз съм с Note 9 и Galaxy Watch. На телефона за безконтактни плащания ползвам Google pay, а на часовника Samsung Pay.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Значи самсунг пей за телефон за българия никъкъв начин няма А аз мислех че зависи от версията на приложението и андроид 10
Цитирай

(2020-05-30, 10:45:13)zaki74 написа:  Значи самсунг пей за телефон за българия никъкъв начин няма А аз мислех че зависи от версията на приложението и андроид 10


Има начин. За целта трябва да се смени CSC кода на телефона с такъв на поддрържана от samsung pay  държава. Това става със слагане на сим карта от такава държава - може и неактивна и връщане на фабрични настройки на телефона. След зануляването телефона вече има приложението samsung pay и трябва да се добави поддрържана платежна карта - например curve.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

A само да споделя един проблем с който се сблъсках:
Ако не получавате SMS за верификация на картата си, трябва да отворите Curve приложението и да смените телефонния си номер там по следния начин:

от +359 878123456
на +35 90878123456

Само добавяне на 0 пред цифрите не върши работа - защото при save приложението изтрива 0-та и все едно нищо не е направено.

Иначе - с български самсунг пей акаунт, български шипинг и билинг адрес работи при мен.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Здравейте, някой може ли да ми каже защо Cruve ми дърпа всеки месец по 9.99 eu от ДСК / GBR LONDON CURVE SUBSCRIPTION / като в същото време не мога да я активирам. По-горе четох , че е без такса.
Цитирай

(2020-08-24, 20:04:34)Здравей, изглежда си се абонирал за curve black. написа:  Здравейте, някой може ли да ми каже защо Cruve  ми дърпа всеки месец по 9.99 eu от ДСК / GBR LONDON CURVE SUBSCRIPTION / като в същото време не мога да я активирам. По-горе четох , че е без такса.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)