Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 30/Mate 30 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

Два дни и никой не се е похвалил, бива ли такова нещо, то това не е библейско

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
Аксесоари
#27

В темата за Мate 20 pro вече има закупил 30 про,,инсталирал си е GMS и засега е много доволен ! Писах му да пише за впечатления тук Smile
Цитирай
#28

(2019-10-02, 17:43:52)hazART написа:  https://mobilebulgaria.com/news/v-huawei...-na-google Вече и приложението LZPlay не помага за Google Play.
 
Но работи този начин, днес го пробвах: https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showt...p=91803327

Видео https://www.youtube.com/watch?v=MiJoMnLo...e=youtu.be

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на androns за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#29

Така е, една врата се затваря, но друга се отваря Smile
Цитирай
#30

Като цяло телефона е отличен и без сервизите на гугъл, но ще го ползва жената и затова ги качих.
Не работи хронологията за местоположение, днес обикаляхме малко с включен GPS, но в акаунта няма нищо.

ПП: Оправи се като пуснах Chrome и Gmail да се синхронизират! защо е така не знам?

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#31

Здравейте, да попитам някой с телефона, на П30 Про, на заспал дисплей като натиснеш и задържиш бутона за намаляне на звука, можеше да набереш гласово контакт, да разбирам, че тук тази екстра я няма или...
Цитирай
#32

(2020-02-04, 15:00:38)vovalinder написа:  Здравейте, да попитам някой с телефона, на П30 Про, на заспал дисплей като натиснеш и задържиш бутона за намаляне на звука, можеше да набереш гласово контакт, да разбирам, че тук тази екстра я няма или...
Mate 30 pro няма такива бутони. Което е кофти.
Цитирай
#33

(2020-02-04, 15:05:22)galaxyhopper написа:  Mate 30 pro няма такива бутони. Което е кофти.
Да, иновативно се изкарва, но е кофти, питах дали не са го измислили някак, ама ще се лиша от тази екстраSmile
Цитирай
#34

(2020-02-04, 15:10:34)vovalinder написа:  Да, иновативно се изкарва, но е кофти, питах дали не са го измислили някак, ама ще се лиша от тази екстраSmile
Иновативно, но за мен има минуси тази иновация. Свикнал съм да усилвам и намалям звука на телефона, докато говоря по него, иначе бих пропуснал част от разговора, ако го сваля ухото. (Не съм пробвал  да слушам от вибриращ дисплей).
А докато  слушам музика пък някои слушалки нямат бутони за звука...
Цитирай
#35

Здравейте колеги.Да макар и за малкото време което го ползвам вече 7 ден мога да кажа, че работата с телефона е удоволствие. Ъпгрейда на видеото класи на предходните модели (казвам го като ползвател преди това на Mate 10 pro и Mate 20 pro), снимките също са с по-добро качество за мен, Ultra Slow Motion е брутален. Работата му е перфектна лети си.Дисплея е уникален, с тези извивки много му се кефя. Дори и да не е с 2к+ резолюция изобщо не ми пречи. За батерията когато го взех беше на 55%, като около 5 часа оставих и имаше 23%. А проблемът с Google не е чак такъв, понеже може да си инсталираш всички социални апове, може да ползваш Gmail, YouTube, Maps, както и доста други приложения, аз лично реших да пробвам да му сложа Google play и се получи работи си перфектно получавам ъпдейти въобще всичко е супер. Определено съм доволен от полупката, а също и подаръците си струват. Питат ме дали си залсужава смяната? Да. Взех го за почти на половин цена с подаръци за над 500лв.Определено съм доволен. Ако може модератоът да ни направи раздел за мейт 30 про ще е супер. Благодаря колеги Smile Ако имате въпроси пишете
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickata25 за това мнение:
  • Boby13
Цитирай
#36

Телефонът си е хубав, но жалко за съдбата която го сполетя - ползвай го със здраве Smile
Може да качиш и някоя и друга снимка да видим реално как се справя.
Цитирай
#37

Ще се похваля и аз, днес го взимам, преподписах, върза ми се 1400 в брой+безжични слушалки, смарт гривна и два кейса подаръци, продадох П30 Прото и безжичните слушалки от комплекта и доплатих от мен 200, смарт гривната е за детето а двата кейса са си за менSmile

Пробни на авто и слабо осветление, нормална ,широкоъгълна и 10×            

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 5 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Boby13, DoryanY, karas, NaniG, stenlius
Цитирай
#38

Още не намирам време да се заиграя, това е снимано на авто.        

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Boby13, martoo
Цитирай
#39

Имате ли проблем със завъртането на дисплея, особено в YouTube?
Цитирай
#40

(2020-02-18, 23:47:15)macko166 написа:  Имате ли проблем със завъртането на дисплея, особено в YouTube?
аз имам. Не винаги за върти.
Цитирай
#41

Пробвайте горната част на телефона да е леко под наклон назад

Оборудвах го отзад, остана дисплеяSmile    

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Между другото има и ъпдейт    

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • macko166
Цитирай
#42

Интересно. Дори след ъпдейта ми останаха Google - ските неща и си работят... Без да се налага да ги качвам отново.
Цитирай
#43

(2020-02-20, 01:31:59)macko166 написа:  Интересно. Дори след ъпдейта ми останаха Google - ските неща и си работят... Без да се налага да ги качвам отново.
Аз имам уверението, че само ако върнеш заводски настройки ще изчезнат, а да те питам звъняха ли ти за гривната или не си взимал апарата от България?
Цитирай
#44

От Теленор е, но никой не ми е звънял...
Цитирай
#45

Обясниха че е поред на закупуване, аз го купих на 31.01 и вчера ми звъннаха
Цитирай
#46

На мен ми звъннаха на 19.02. Закупен е на 31.01 от Теленор.

След ъпдейта има малко разлика след като се разпъне лентата с нотификациите името на оператор, батерията и останалата част слиза по-надолу, а когато ползвам Gboard е вдигната по-нагоре. Това е което видях до сега.


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай
#47

Очаквах да оправят завъртането на екрана....уви
Цитирай
#48

Да споделя нещо и аз, открих начина за изчистване на кеш дяла(wipe cache partition) и влизането в рековъри режим.
1.Изключете телефона
2.Включете го и когато се появи логото Huawei натиснете 3 пъти бутона за захранването
3. После се работи с тъча
източник https://www.hardreset.info/devices/huawe...ipe-cache/


При мен стана така, като натиснах 3 пъти и пак се ресртартира и пак 3 пъти и воала.

ПП:Обадиха се за гривната, и дойде актуализацията.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#49

Две бързи на нощен        

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • martoo, Schvabata
Цитирай
#50

Изпуснах си телефона и дисплея се напуска. За него има 6 месечна безплатна подмяна. За задния капак също има такава, но за металната лайсна дали има, защото я под бих и нея?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)