Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 30/Mate 30 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

Ако не се лъжа при смяна на дисплей, се сменя и лайсната, че понякога и батерията.

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-02-29, 21:54:43)vovalinder написа:  Ако не се лъжа при смяна на дисплей, се сменя и лайсната, че понякога и батерията.

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Точно така, даже мисля,че винаги сменят батерията заради safety.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#53

Кажи какво е станало после, дали са сменили всичко и дали са били точни.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#54

(2020-02-29, 19:34:01)macko166 написа:  Изпуснах си телефона и дисплея се напуска. За него има 6 месечна безплатна подмяна. За задния капак също има такава, но за металната лайсна дали има, защото я под бих и нея?
лайсната също се сменя когато сменяш дисплея, поне при предишните ми телефони беше така.Пиши като го сменят, предполагам софта ще го преинсталират също, та да видим дали ще можеш да си сложиш GMS.
Цитирай
#55

Може и да не го пипнат софтуера просто подписваш още един лист, че се съгласяваш да имат достъп до информацията в телефона.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#56

Най добре преди носене в сервиз да се направи копие на снимки и други да се изтрие акаунта и връщане на фабричните настройки!
Цитирай
#57

(2020-03-01, 11:16:46)DoryanY написа:  Най добре преди носене в сервиз да се направи копие на снимки и други да се изтрие акаунта и връщане на фабричните настройки!

И причината е ? Освен ако нямаш съмнение за нещо което евентуално може да е софтуерно друга причина не виждам? Какъв е смисъла?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#58

Аз го ресетнах преди да им го дам. Не мисля, че ще има проблем с инсталирането на Google Play Services. При положение, че вече бях го качил, дойде ъпдейт и си останаха.
И предполагам, че две седмици не ми мърдат от изпращането му.
Цитирай
#59

Зависи къде си го пратил, на ул. Леге 6 ако е може и по малко зависи дали имат части, моя го направиха за 2 часа, 9:30 го оставих, 12 си го взех

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#60

(2020-03-01, 11:45:38)Legend написа:  И причината е ? Освен ако нямаш съмнение за нещо което евентуално може да е софтуерно друга причина не виждам? Какъв е смисъла?
Преди месец имах проблем с камерата софтуерен и писъх на съпорта на хувеи и от там ми отговориха ако не се оправи със изтриване на кеша да направя тъка и да го занеса на леге.Пречината да си изтриеш акаунта и снимките е за да не ти откраднат данните.Един колега за смяна на дисплий всичко са му изтрили и после питаше как да си копира снимките от гугъл снимки пак на телефона
Цитирай
#61

(2020-03-01, 12:38:09)Legend написа:  Зависи къде си го пратил, на ул. Леге 6 ако е може и по малко зависи дали имат части, моя го направиха за 2 часа, 9:30 го оставих, 12 си го взех

Моя е от Теленор и там го оставих. 
Мисля, че ги пращат на ул. Леге 6, специално Mate 30 pro. 
Цитирай
#62

Трябваше направо на леге 6 да го оставиш. Друг път да знаеш.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#63

(2020-03-01, 12:13:43)macko166 написа:  Аз го ресетнах преди да им го дам. Не мисля, че ще има проблем с инсталирането на Google Play Services. При положение, че вече бях го качил, дойде ъпдейт и си останаха.
И предполагам, че две седмици не ми мърдат от изпращането му.
Може и повече да почакаш. За GMS може да имаш проблем ако го преинсталират. Затова ако може пиши дали ще можеш пак да ги сложиш
Цитирай
#64

Взех си телефона от Теленор.Заменен е с чисто нов с друг имеи. Отне по-малко от седмица. Всичко е точно!

Интересно е че в Hi Care имам безплатна смяна на дисплей, както си беше преди да мине през сервиза Smile

Метода с инсталирането на GMS от флашка вече не работи. Чакам друг начин...или Тръмп да разреши
Цитирай
#65

https://medium.com/@maximfilin/сертифика...4e9d143402
Цитирай
#66

(2020-03-06, 13:37:50)macko166 написа:  Взех си телефона от Теленор.Заменен е с чисто нов с друг имеи. Отне по-малко от седмица. Всичко е точно!

Интересно е че в Hi Care имам безплатна смяна на дисплей, както си беше преди да мине през сервиза Smile

Метода с инсталирането на GMS от флашка вече не работи. Чакам друг начин...или Тръмп да разреши
Така бях и аз като теб, но го оправих. Виж XDA форума има тема направена как да си сложиш GMS и работи перфектно. Ако не можеш да се справиш пиши да ти обясна как да го направиш. Без GMS e гадно, тъй като половината приложения не искат да тръгнат..
Цитирай
#67

Инсталирах го с Chat Partner.Става бързо и лесно. Дори махнах инсталираното приложение Chat Partner и всичко си работи и след рестарт.
Цитирай
#68

https://m.youtube.com/watch?v=kUXpZ4gdB4...e=youtu.be
видео за това, което вече си направил Smile
Цитирай
#69

Здравейте момчета!
Искам да попитам на какви настройки правите нощни снимки,понеже моите в нощен режим стават пълна боза?
И вторият ми въпрос е може ли да има лед индикация за пропуснато обаждане,смс...?
Благодаря ви!
Цитирай
#70

На нощен режим снимките стават, това му е силата, за второто мисля че няма лед индикация, но пък има AOD.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • jivkobets
Цитирай
#71

(2020-03-11, 00:35:06)jivkobets написа:  Здравейте момчета!
Искам да попитам на какви настройки правите нощни снимки,понеже моите в нощен режим стават пълна боза?
И вторият ми въпрос е може ли да има лед индикация за пропуснато обаждане,смс...?
Благодаря ви!
Почисти си обектива на камерата, като снимаш дръж телефона стабилно и остави всичко на ауто на нощен режим.
До сега не съм имал проблеми с нощните снимки,стават брутално яки. За второто колегата ти е написал.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ickata25 за това мнение:
  • jivkobets, vovalinder
Цитирай
#72

Google services пак го блокираха....
Май ще се разделям с телефона...
Цитирай
#73

(2020-03-11, 20:55:40)macko166 написа:  Google services пак го блокираха....
Май ще се разделям с телефона...
Ти пък за един GMS ли си?.
Аз нямам проблеми с GMS, сложил съм ги , но дори не ги използвам. Smile
Цитирай
#74

(2020-03-11, 20:55:40)macko166 написа:  Google services пак го блокираха....
Май ще се разделям с телефона...
  Посоченият малко по-нагоре метод не става ли ?
Цитирай
#75

(2020-03-12, 07:33:18)Boby13 написа:    Посоченият малко по-нагоре метод не става ли ?
Който има проблем с инсталирането на GMS да пише и ще му обясня как да си го сложи без проблем
[-] 2 потребители изказват благодарност на ickata25 за това мнение:
  • doktorra, vovalinder
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)