Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключен буутлоаудър и невъзможно отключване
#1

Проблемът ми е следния 
Купих к20 про от али.. Купих я с така наречения глобален ром , но в последствие разбрах че Китайците правели някакви фокуси и залъгвали че това е глобалка .. Та 2 месеца и половина  никакви ъпдейти на система .. Порових малко и реших да флашна с истински глобален ром ... Свалих го извлякох файла и флашнах с туулса .. Обаче ... по подразбиране в отметките е било зададено да се заключи буутлоудъра ... За капак на всичко тоя ром с който флашнах не тръгва ... И сега има телефон със заключен буутлоудър и нефункциониращ ром ... Не мога да флашна със стоковия китайски ,понеже  е заключен.. Пробвах да го отключа но ми излиза това    
Чудя се какво да правя .. Ако някой има идея как да си възстановя телефончето нека сподели ..
Благодаря Ви!
Цитирай
Аксесоари
#2

Единственият начин сега е чрез оторизиран акаунт, който се плаща. Suffer ще ти даде повече информация.
Be6i4 също беше помогнал на един колега от форума със същия проблем.
Успех!
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • radexrj
Цитирай
#3

Ако не можеш да се оправиш с хората от този сайт:
https://s-unlock.com
Направо се свържи с @Be6i4.
Друг вариант е xiaomitool2, но не знам дали му работи функцията ънбрик
[-] 5 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, muggs, predator_v_bg, radexrj, ronnie72
Цитирай
#4

С един индиец с оторизиран акаунт работя аз. Плащам си за всеки телефон. Ако не ти се занимава, ме потърси. Хубавото е, че дори и да не стане на първото флашване, този с който работя, знае че е същия телефон и пробваме пак.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 7 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • milenvn, milss, muggs, predator_v_bg, radexrj, ronnie72, suffer
Цитирай
#5

Всички ме оплюваха, като казвах да си отключвате телефоните със собствен акаунт, а да не разчитате на продавача! Мога да назова "никовете" на хората. И видео пусках даже.
Пак ще се оправи работата, но с ядове.
Цитирай
#6

Абе и аз на разни познати им казвам да си вземат заключени и аз ще ги оправя ама никой не слуша.
"Кво да се занимавам, ама как така без български цяла седмица, то за 20-30 лева.. и .т.н" Никой не осъзнава че това може да е кофти проблем след време.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#7

е, то китайския ром не е само Без български една седмица
Има си и други минуси, но има и доста плюсове (MIUI в най-чист вид)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)