Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Youtube Vanced
#1

Здравейте имам проблем със Youtube Vanced апликацията която и да е версия постоянно ме изхвърля от приложението след като го заключа, на Android 8.1 нямах проблеми но откакто ми се обнови и се почна, никой друг телефон не съм видял да прави така само Huawei-те мисля че е нещо от EMUI-то но не съм сигорен моля за малко помощ
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона ти килва процеса защото се опитва да заспи, от настройките трябва да му дадеш да оставя youtube-a включен.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Направил съм го

Понякога го дава на пауза видеото без никой да го е докосвал или ме връща със 4 5 песни назад от плейлиста
Цитирай
#4

Изтъркай го и го инсталирай пак. Аз от андроид 8 ъпдейтнах до андроид 9 и нямам никакви проблеми (мейт 10 про)

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

И това съм правил ни стара ни нова версия помага май варианта е да си плащам абонамент по 10 кинта на месец
Имам опасения че от приложението (Оптимизатор ) да не го спъва ще пробвам да го изолирам и ще дам одговор
Цитирай
#6

При мен също работи от 8-ма и на 9-та версия на Андроид.
И съм с най-нова версия на Youtube Vanced v.14.21.54.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#7

Ако целта е да работи на заключен екран може да използвате Ymusic. Работи на заключен екран, работи и минимизирано и има опция да не показва видеото-така пестите и трафик.
https://ymusic.io/
Цитирай
#8

Мисля че успях да го оправя
Изтрих всички данни на приложението (Оптимизатор)
Поиграх си със кодаците на YouTube -то сега не ме изхвърля по е за в близкия час не го е правил но сложих тази версия дето ти я ползваш надявам се и за напред да е наред ако ли не ще ползвам алтернативата дето ми я дади
Благодаря за помощта все пак от година и половина се боря да го направя да работи нормално
Цитирай
#9

Реших и аз да я пробвам тази програма, но нещо не ми се получават нещата. Някой има ли представа защо? Ето до тук я докарах. Оправих се, то човек трябва и Vanced да инсталира все пак. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Някой има ли проблем с приложението?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

Не. Проблем няма с приложението, конкретно при теб проблема е с google account-a ти, явно си сменил паролата. От settings accounts махаш акаунта на vancedG и като влезнеш в vanced приложението ще ти иска име и парола, влизаш и вече работи.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • ChrisCallaa
Цитирай
#12

Някой има ли този проблем?
Смених телефона и ми го показа веднага, след като линкнах gmail акаунта си се оправи... Поработи две седмици и пак излезе. Все още съм в акаунта, не е сменяна парола....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102741 - Тук се коментира по-обширно YouTube Vanced.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)