Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-добра камера до 600 лева
#1

Здравейте,
търся телефон с максимално добра камера с бюджет до 600 лева.
Телефона ще се ползва от жена, така че процесора не е от голямо значение. 
Размера на дисплея - до 6 инча, че инъче ще го държи като палачинка. 
За марки - до момента от Huawei сме доволни, в момента мисля за Xiaomi Mi9 SE, 9T ми харесва повече, но става прекалено голям.
Очаквам предложения, благодаря  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако държиш на камера някой Pixel.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

И huawei p20 става и влиза горе долу в тази цена.
Цитирай
#4

P Smart Z, Note 7 Pro и Mi 9 SE са може би най-добрите варианти, подредени и горе-долу във възходящ ред.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#5

За сега насоката е към Mi9T, гледах и няколко модела на Motorola и Sony, но не съм впечатлен.
До колкото виждам, за парите си в момента от Xiaomi получаваш телефон най-добри характеристики.
[-] 1 потребител изказва благодарност на apexi за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

С Xiaomi няма да сгрешиш, дори и с бюджетните им телефони. Супер характеристики на добра цена. Може да намериш различни модели на Xiaomi в зависимост от това какво търсиш - хардуер или софтуер.

So uncivilized.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Roskoo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#7

Взех на жена ми К20 (9Т), син, мноого е доволна. Камера, батерия, не иска и да чуе за друго.

Вечния бетатестер!
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marcus за това мнение:
  • bimmer7805, milenvn
Цитирай
#8

9T е супер модел в класа си, но е много обемист и тежък. Само това не ми харесва в него. Ако беше по-компактен, щеше да е много добре.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • tivanov96
Цитирай
#9

Не усещам 9T да е прекалено обемист или пък тежък. Съвсем нормално се усеща в ръката. Страничните рамки са удобно заоблени и се захваща перфектно. Голямата батерия от 4 000 mAh също е сериозно предимство и дефакто се наложи като стандарт на пазара от Xiaomi. Така каквото и да правиш през деня няма начин да останеш без батерия, а при нормално ползване изкарва без проблем 2 пълни дни.


Цитирай
#10

Тъй като не се разбрахме с мобилния оператор, въпроса за телефона пак се връща на дневен ред.
Тамън се бях решил на Mi 9T и сега излезе Xiaomi Redmi Note 8 Pro.
Камерата му изглежда добра, изработката изглежда горе доло същата, не мога да преценя дали в момента си струва над 100 лева разлика за Mi 9T.
Цитирай
#11

Ако се водим по заглавието на темата, Xiaomi НЕ Е правилният избор.
Цитирай
#12

(2019-09-29, 17:08:12)HERUS написа:  9T е супер модел в класа си, но е много обемист и тежък. Само това не ми харесва в него. Ако беше по-компактен, щеше да е много добре.

Споделям мнението ти. С калъф от 30 грама става цели 220 и си натежава доста. Някак не мога да си позволя да го ползвам без калъф, тъй като много се хлъзга. Винаги плюсът (на батерията в случая) си има и своя минус (тегло), няма как.


Цитирай
#13

Те, колегите, може би предлагат въпросния бранд (Xiaomi) с идеята, че може да им се слагат Google Cam, на повечето модели. Тогава правят прилични снимки, т.е. хардуерно не са лоши, софтуерът им куца. Иначе, може и Pixel 2, втора ръка обаче, за нов - трудно в тая цена, може би стотина лева отгоре.
Цитирай
#14

Поръчах Note 8 Pro от ofisite, казаха, че е бяла кутия - международна версия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на apexi за това мнение:
  • 1124
Цитирай
#15

Честито!

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#16

(2019-09-25, 10:29:50)apexi написа:  Здравейте,
търся телефон с максимално добра камера с бюджет до 600 лева.
Телефона ще се ползва от жена, така че процесора не е от голямо значение. 
Размера на дисплея - до 6 инча, че инъче ще го държи като палачинка. 
За марки - до момента от Huawei сме доволни, в момента мисля за Xiaomi Mi9 SE, 9T ми харесва повече, но става прекалено голям.
Очаквам предложения, благодаря  Smile

Mi9 SE.
Цитирай
#17

Човекът си е купил Note 8 Pro...
Цитирай
#18

google pixel 1 разбира се Smile

Sent from my Pixel using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)