Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi Mix Alpha има дисплей върху 180% от корпуса и 108MР камера
#26

Пак там...и тя се драска и чупи...

Иначе цената не съм я коментирал, то няма нужда - ясно е, че няма да е 89,99$ на промоция. Такива концепции никога не са били евтини.

Все пак ако говорим за концепции, които да ми се виждат по-реални бих предпочел Mate X или Galaxy Fold. Все пак се затваря и като го оставиш на масата не е по екран, докато тук както и да го поставиш...все е по екран. Някак си е по-реално просто.

Но признавам , че е красива концепция, но от онези, които предпочитам да ги гледам по витрините и да им се радвам, не от тези, които бих пожелал да имам.

Иначе със сигурност ще има и такива.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kobrakobra за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
Аксесоари
#27

Е Mate X е същата работата. Екранът му навън стои и е уязвим.
Цитирай
#28

(2020-05-31, 21:21:07)arrogant написа:  Е какво? Ползваш така и колкото изкара. Телефоните с пластмасови сгъваеми екрани, които се драскат с нокът, как ги ползват хората? И струват 3К?

Те не ги ползват, а се снимат с тях. И не ги купуват, а им ги подаряват.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aladin за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#29

И на Xiaomi им е ясно, че с този телефон няма да постигнат големи продажби, той и затова е с ограничено количество, просто искаха да покажат колко могат, то е ясно, че това не е масов телефон и че не става много за ежедневна употреба, все някой ще го купи, за да покаже, че има телефон без рамки, който се различава от масата.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#30

(2020-06-01, 10:57:41)hazART написа:  И на Xiaomi им е ясно, че с този телефон няма да постигнат големи продажби, той и затова е с ограничено количество, просто искаха да покажат колко могат, то е ясно, че това не е масов телефон и че не става много за ежедневна употреба, все някой ще го купи, за да покаже, че има телефон без рамки, който се различава от масата.

И аз това казвам. Ясно е, че има хора, които и така биха го купили. Знаем го, не сме прости. Просто си коментираме. Нормалния човек веднага търси калъф и протектор, нормално е... че има такива гийкове - също е ясно.

Аз това казах - точно това е тази концепция , за да покаже какво могат, и затова е една готина и красива концепция. За малцина това би било everyday phone.
Цитирай
#31

Компонентите на Mi Mix Alpha. Отразени са дънната платка, главния модул на камерата, скенера за пръстови отпечатъци на подкрин, други елементи.
[Изображение: a69f24317aa40b424ee69fe26df70974-full.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#32

(2020-05-31, 22:35:00)BGDropche написа:  Не е стъкло а пластмаса каквато има Galaxy Fold и другите Fold Телефони

За жалост не знам защо не е със стъкло и много ме разочарова.
Стъкло е , а лайсната на камерите е керамика, останалото е титаниева сплав.
Цитирай
#33

Каквото и ще да е, като устойчивост е зле.
Цитирай
#34

Така трябва да изглежда Mi Mix Alpha.
[Изображение: 0a6a4afd2f61b79ba4603f1ba44194a3-full.jpg]

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)