Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестартиране на приложение под ОS Android
#1

Някой знае ли приложение което да може да рестартира даден процес или приложение на определено време ?

Андроид е 7.1.1
Цитирай
Аксесоари
#2

Ръчно - от таск мениджъра можеш да "триеш" 1 по 1 или всичките приложения наведнъж с цел освобождаване на памет.
Тези с разрешение за автостартиране ще си тръгнат пак в някакъв момент.

Според мен е по-добре да обясниш точно какъв ефект желаеш да постигнеш, защото отговорите на точно този въпрос едва ли ще ти свършат работа
Цитирай
#3

Имам 2 устройства x96 mini андроидски с ос 7.1.7.1.1
И съм пуснал стриим на телевизии през Коди но след 1 ден спират телевизиите. Искам да направя така че самото коди да може да се рестартира през някакво време и телевизиите да тръгват. Има ли начин ?
Цитирай
#4

Спорeд мен нqма нужда от рестарт на цялото коди. Инсталирай от програми/XBMC Library Auto Update и му задай на какво време да ти актуализира библиотеките (по подразбиране за видео е 4 часа). Варианта за рестарт на цялото коди е с Makrodroid, нужни са root права. Ето го макроса:
Стартери/Дата/Час/Ден час (избира се кога искате да се рестартира)
Действия/Програми/Спиране на програма/коди
Специфични за MakroDroid/Изчакване преди следващо действие (20 секунди-примерно)
Програми/Стартиране на програма/коди
Цитирай
#5

За роот има много решения.въпроса че не мога да пипам устройствата защото са в гаранция

Нещо като решение без роот има ли?
Цитирай
#6

Да затвориш приложение без да имаш рут права не е току-така. Ето едно видео за затваряне на приложение без рут права с таскер. https://www.youtube.com/watch?v=yii4EWdxXPo
Аз не съм го тествал, ако ти се занимава пробвай.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)