Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Assistant call personal APP
#1

Здравейте, в момента като извика Bulsatcom APP на Google Assistant той ми отваря търсачката и дава информация за доставчика Bulsatcom. Как да го накарам всеки път като извикам APP-а да го стартира , както YouTube примерно ?

Xiaomi Mi5

Цитирай
Аксесоари
#2

Up

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Xiaomi Mi5

Цитирай
#3

Здравей,

Все си мисля, че проблема трябва да е някъде при теб. С Assistant-а пробвах отварянето на рандом приложения, инсталирани в телефона. Пробвах и със споменатото от теб - справя се без никакъв проблем. Като последователността е (поне аз така пробвах): "Ok Google" изчаквам, докато захапе, и после му казвам името на приложението. Единствено не съм пробвал как ще се справи с приложения, чието име е на български.
Цитирай
#4

(2019-10-18, 09:24:36)imthedevil написа:  Здравей,

Все си мисля, че проблема трябва да е някъде при теб. С Assistant-а пробвах отварянето на рандом приложения, инсталирани в телефона. Пробвах и със споменатото от теб - справя се без никакъв проблем. Като последователността е (поне аз така пробвах): "Ok Google" изчаквам, докато захапе, и после му казвам името на приложението. Единствено не съм пробвал как ще се справи с приложения, чието име е на български.
То го намира но не го launch-ва , трябва да го посочиш с пръст , за да тръгне. И при теб ли е така?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Xiaomi Mi5

Цитирай
#5

Всъщност не би трябвало да е необходимо кликването с пръст върху излязлото приложение, а направо да го стартира.
Поне от малкото ми занимание с тази възможност, констатирам това.
Ok Google, следва Open и името на приложението и своевременно отваряне, ако разбира се изговарянето е било коректно.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)