Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с актуализации
#26

Ще пуснат за всички и за всички версии на K20, K20Pro / Mi9T и Mi9T Pro. Имайте малко търпение. Все пак официалната дата за старт на официалния ъпдейт и то на Miui11, а не на Miui11 с Андроид 10 е днес. Няма как всички да се накичат с най-новото за ден, два. Да не говорим, че днес, през голяма част от деня, сървърите бяха паднали, дори за ръчна инсталация да реши човек да ъпдейтва, вероятно от големия наплив... До 10, 15 дни нещата ще се нормализират и ще си дойдат на мястото.
[-] 2 потребители изказват благодарност на srhristoff за това мнение:
  • milenvn, PIT-BUL4ETO
Цитирай
Аксесоари
#27

Има ли някой, който може да сподели впечатления от MIUI 11? Аз вече трети ден нямам ъпдейт до 11 (защото съм с Global ROM PFJMIXM), ще трябва малко да изчакам.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#28

Аз от няколко дена съм с MIUI Global 11.0.2.0(PFJEUXM), всичко е ОК, но забелязвам голям дрейн на батерията. Дали да не направя хард ресет? Мислех, че след няколко дни работа и няколко реестарта ще се нормализира, но уви. Някакви съвети? Мерси предварително.
Цитирай
#29

(2019-10-31, 10:20:11)sarabernar76 написа:  Аз от няколко дена съм с MIUI Global 11.0.2.0(PFJEUXM), всичко е ОК, но забелязвам голям дрейн на батерията. Дали да не направя хард ресет? Мислех, че след няколко дни работа и няколко реестарта ще се нормализира, но уви. Някакви съвети? Мерси предварително.
Проверете от Settings --> Battery & performance --> Battery usage stats, къде най-много ви изтича батерията и предприемете мерки.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#30

(2019-10-31, 10:33:37)hrissim написа:  Проверете от Battery & performance --> Battery usage stats къде най-много ви изтича батерията и предприемете мерки.
Screen - 20.75 %
Android sistem - 13.80 %
GooglePlay services - 9.21 %
Което според мен е нормално.
Цитирай
#31

(2019-10-31, 10:37:38)sarabernar76 написа:  Screen - 20.75 %
Android sistem - 13.80 %
GooglePlay services - 9.21 %
Което според мен е нормално.
Много си облъчвате очите и се опитайте да ограничите GooglePlay services - много лопат /аз съм ги рестриктнал/.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#32

(2019-10-31, 10:43:55)hrissim написа:  Много си облъчвате очите и се опитайте да ограничите GooglePlay services - много лопат /аз съм ги рестриктнал/.
Малко помощ, с quick shortcut maker ли да ги спра както е описано тук - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569 ?
Цитирай
#33

(2019-10-31, 12:03:33)sarabernar76 написа:  Малко помощ, с quick shortcut maker ли да ги спра както е описано тук - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569 ?
Да - в първия пост от темата. Restrict background activity

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#34

Имам питане, че бях попаднал на една таблица, но не си спомням вече. Аз съм с redmi k20 pro 10.3.5.0 PFKINXM и не виждам дали и за нашия индийски ром скоро ще има ъпдейт. Бяха пускали ориентировъчни дати, но ако някой знае нека сподели къде да гледаме за графика. Аз съм го взел от Китай уж с Глобал ром, но май е индийски и сега не знам дали ще дойде или ще трябва да го правя ръчно през fastboot

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#35

Добре де аз продължавам да си стоя с 10.3.11 (PFJMIXM)
Нещо регион ли трябва да сменя? Май откакто съм го купил и един ОТА ъпдейт не е идвал?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#36

(2019-11-02, 00:11:43)disrespectful написа:  Добре де аз продължавам да си стоя с 10.3.11 (PFJMIXM)
Нещо регион ли трябва да сменя? Май откакто съм го купил и един ОТА ъпдейт не е идвал?
Не си само ти колега, досега все още не съм инсталирал нищо с същия ром и това беше и въпроса на темата. Предполагам, че трябва да чакаме ама със смяна на региона, няма да стане нищо.. единствено смяна на РОМ-а.
Цитирай
#37

Ако всичко си ви бачка не знам защо е тази припряност... Smile
Аз съм замислил един такъв за жената съвсем наскоро и не смятам още с ънбоксинга да го хвърлям в неизвестното... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#38

По-добре, че нямате ъпдейт, наистина.


Цитирай
#39

А, всичко си ми работи по принцип. Просто ми беше странно, че вече говорите за 11-та версия, а аз нито едно ъпдейтче не съм получил и викам проблем ли има.
Сега като знам, че проблема не е в мен и просто трябва да почакам съм спокоен. Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#40

И аз съм си още с 10.3.11 (PFJMIXM), работи си супер, ще чакам да видим дано пуснат и 11, ако имате нещо ново пишете.
Цитирай
#41

Да не повярва човек, че го пуснаха и  аз нас Stolt

На регион България


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#42

Да, вече е наличен и аз го получих!
Цитирай
#43

И аз имах актуализацията. Засега върви добре.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)