Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с тапетите
#1

Привет, 
от няколко дни (още от преди 10.3.8) наблюдавам странен проблем с тапетите. Избирам си по стандартния начин картинката за основен тапет и при заключен екран, и след известно време- примерно няколко часа, тапетът при заключен екран сам се превключва към някакъв стандартен

Някой с подобен проблем?

Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен е така
[-] 1 потребител изказва благодарност на esm за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#3

По всяка вероятност, проблемът е в wallpaper carousel приложението на покото.
Махнах го и за момента (да не говоря много) нещата са ок

Google Pixel 6a
Цитирай
#4

(2019-09-30, 13:58:28)slavkov написа:  По всяка вероятност, проблемът е в wallpaper carousel приложението на покото.
Махнах го и за момента (да не говоря много) нещата са ок
И аз имам този проблем, но не успях да намеря приложение/програма с такова име, че да го премахна ?
Цитирай
#5

(2019-10-06, 13:40:53)whydoicare написа:  И аз имам този проблем, но не успях да намеря приложение/програма с такова име, че да го премахна ?
Пусни в сетингс - manage apps да ти покаже всички приложения и го потърси там. 
Откакто го махнах, тапетите не мърдат

Google Pixel 6a
Цитирай
#6

(2019-10-06, 14:51:27)slavkov написа:  Пусни в сетингс - manage apps да ти покаже всички приложения и го потърси там. 
Откакто го махнах, тапетите не мърдат
Там бях търсил даже като напиша wallpaper и ми излизат 4 програмки, но не и тази за която ти си споменал
com.android.wallpaperbackup
com.android.wallpapercropper
com.miui.miwallpaper
WAPI certificate
Това са :d
Ако може поне да ми снимаш как изглежда самата иконка, пък може това да помогне.
Цитирай
#7

(2019-10-06, 16:49:32)whydoicare написа:   Ако може поне да ми снимаш как изглежда самата иконка, пък може това да помогне.
Ето официално - тап


Прикачени файлове
.png ap_resize.png Размер: 2.79 KB  Сваляния: 101

 
Цитирай
#8

(2019-10-06, 18:26:43)NoMaD написа:  Ето официално - тап
Няма такова приложение при мен с такава икона. Има едно друго и се казва google снимки и е с подобно лого, но не същото. Не мога да го деактивирам, но го спрях и му изтрих кеша и данните и от вчера съм си оставил една снимка на закл екран и до момента си седи. Странна работа :d
Цитирай
#9

Смени си региона на Индия или си свали Mi Wallpaper Carousel, ако ти трябва оттук - цък

 
Цитирай
#10

(2019-10-07, 10:24:56)whydoicare написа:  Няма такова приложение при мен с такава икона. Има едно друго и се казва google снимки и е с подобно лого, но не същото. Не мога да го деактивирам, но го спрях и му изтрих кеша и данните и от вчера съм си оставил една снимка на закл екран и до момента си седи. Странна работа :d
Иди на настройки-разрешения-други разрешения-сменящи се тапети и забрани всичко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)