Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Протектори и Кейсове за P30 PRO
#1

Здравейте съмишленици.
 От два месеца ползвам този модел и до сега не съм слагал кейс или стъклен или друг вид протектор за дисплея. Нося го в джоба и понякога има стотинки или други неща и до сега нямам проблем с други по дисплея, единствената драскотина е на стъклото на камерата отзад.
Основния ми въпрос е дали да слагам протектор и кейс на телефона или да го ползвам без никаква защита и евентуално при покупка какъв кейс и протектор имате или бихте предложили. На пазара има доста модели и Марк, но повечето са реплика на оригиналните щ, а сега при положение, че имате телефон за 1400лв е добре да има някаква защита. Предния ми телефон беше P10 3 години го нося без протектор и никаква защита и нямам драскотина по дисплея освен по рамката и на гърба понеже е алуминиев, а при този модел всичко е стъкло и е малко рисково. Понеже не пише в сайта на https://www.corning.com/gorillaglass/wor...uawei.html не пише за P30 PRO нищо, а единствената информация за материала на стъклото е (Aluminosilicate glass).
Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Стъклен Протектор Huawei P30 P30 Pro UV Лепило
https://www.olx.bg/ad/staklen-protektor-...7qvd7.html

Вкъщи имаме такъв телефон,сменени са 5протектора -всички се оказаха буклуци.След запитване на друг колега за въпросната обява и беше доволен и аз го поръчах.Пасна перфектно,жена ми е доволна .Правих се на майстор ,но се изумих че го направих както трябва.Кейс купих още като взехме телефона от теленор,силиконов и не пожълтява за сегаSmileпасва идеално за 40 лв.

Mac os x
[-] 1 потребител изказва благодарност на krasimir76 за това мнение:
  • Kr1sko
Цитирай
#3

В Алито са по 2-3 евро, разлепят се след време, но си остава най-доброто "стъклено" решение.

п.с. имаме си вече тема за аксесоари, няма нужда от друга.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Kr1sko
Цитирай
#4

Благодаря ви за информацията, ако искат да изтрият темата или да я преместят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)