Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4G+ Виваком
#1

Здравейте ползвам xiaomi mi8 и съм на Виваком от две седмици постоянно изчезва и се появява + на 4G преди си стоеше постоянно и не мога да разбера нещо по мрежите ли бъзикат или е от моя телефон. Ако някой е забелязал нещо подобно нека сподели. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с друга карта, или твоята карта в друг телефон.
Цитирай
#3

(2019-10-02, 11:03:22)pepuncho написа:  Здравейте ползвам xiaomi mi8 и съм на Виваком от две седмици постоянно изчезва и се появява + на 4G преди си стоеше постоянно и не мога да разбера нещо по мрежите ли бъзикат или е от моя телефон. Ако някой е забелязал нещо подобно нека сподели. Благодаря.
1. Не каза от кой град си, че така прави.
2. Напълно нормално е при липса на нужда да разкачва временно едната от честотите и при нужда пак да се закачва. Напълно възможно е и да пипат по мрежата.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#4

гр. София а това при липса на нужда да се закача и разкача не ми се вярва да е така. Преди винаги си стоеше на +
Цитирай
#5

(2019-10-02, 12:14:32)pepuncho написа:  София
Че пипаха по мрежата пипаха. Добавиха антени за 2600mhz и пуснаха тройна агрегация на mimo 4x4. По принцип това няма как да повлияе на всички телефони независимо дали поддържат тройната агрегация или не. Процеса по ъпгрейда на мрежата трябва да е почти завършил или дори завършил. Пак казвам телефона стига да прецени, че не му трябва може да разкачи агрегация и при нужда отново да си я пусне.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#6

От един месец се настройва мрежата в София. Понеже пуснаха тройна агрегация 1800 + 2100 + 2600 Mhz LTE. При мен също понякога изчезва 4Г+, понякога остава на двойна агрегация 2600 + 1800. Нормално в период на тестване и настройка на новите параметри.

Но както отбелязах и в другата тема, всичко това е за добро. Вече постигнах нов абсолютен рекорд за скорост в София- 424 Mpbs с телефон MI 9T: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1583159


Цитирай
#7

Проблемите продължават с това 4G+ даже минава и на H+ дали е от оператора или нещо телефона се прецака. Наблюдавате ли нещо подобно оринвас. Благодаря
Цитирай
#8

При мен със Mi9 SE няма проблеми и дигам 100+ MB/s на места

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)