Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с играта call of duty mobile
#1

Играта не тръгва, стига до надписа Activision и след това черен екран, ако някой има идея как да я подкарам ще му бъда благодарен.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-10-02, 17:40:31)georgi.panev.92 написа:  Играта не тръгва, стига до надписа Activision и след това черен екран, ако някой има идея как да я подкарам ще му бъда благодарен.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
при мен си бачка.виж си настройките с рарзрешенията и вкл всички

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#3

Ами всичко е пуснато, цял ден ровичкам и нищо

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

При мен също работи. Пробва ли с деинсталиране. Виж нещо по настройките на Game launcher, или нещо да си пипал в Опциите за разработчиците.
Цитирай
#5

Интересното че като я деинсталирам и тръгна дая тегля не сваля нищо и изписва че инсталирана

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Интересeн казус.  При мен си върви ,но снощи съм нулирал телефона. Започна да грее като печка. Махнах  Viber и Google Chrome  и сега е по добре.Но гледам че стоковия лаунчер дърпа по 300 мб  RAM.
Цитирай
#7

При мен върви перфектно със всички настройки на макс  като в гейм лаунчера съм го пуснал на перформънс. Усеща се малко забавяне на балансирано. 
Гледай да си дал всичките разрешения на играта и нета да ти е пуснат като я пускаш.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#8

На WiFi пробвах на 3 различни устройства Samsung ( Note9, S9+,galaxy Tab s5e) и при трите едно и също, минава логото на Activision после другото и стига до начален екран и изписва да се свържа с мрежа и да пусна пак. И нищо...?
Цитирай
#9

(2019-10-04, 10:22:39)Slavi84 написа:  На WiFi пробвах на 3 различни устройства Samsung ( Note9, S9+,galaxy Tab s5e) и при трите едно и също, минава логото на Activision после другото и стига до начален екран и изписва да се свържа с мрежа и да пусна пак. И нищо...?
Решението е само фабрични настройки, аз имах същия проблем и правих хиляди гимнастики и нищо, върнах фабрични и тръгна.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Изтрийте кеша на приложението

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#11

(2019-10-04, 11:50:39)bullyboy написа:  Изтрийте кеша на приложението

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
Пак не става Sad

(2019-10-04, 11:44:05)georgi.panev.92 написа:  Решението е само фабрични настройки, аз имах същия проблем и правих хиляди гимнастики и нищо, върнах фабрични и тръгна.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
И всичко на ново по добре не.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)