Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ghost Push или Син кон?!
#1
Shocked 

Току що, отваряйки телефона си, защото получих имейл, отгоре на банер се изписа "Син кон се изпълнява" и изчезна за секунда... Va Ае сега, ново 20, това па какво е!? Потърсих инфо и намерих това https://www.digital.bg/ghost-push-e-nov-...43801.html има още много статии по въпроса, но общо взето - Троянец за Android. Има тук в линка един арр, който чистел коне, обаче като кликна да го сваля и за него ми излиза съобщение, че "може да навреди на телефона". Дайте съвет, колеги, какво да правя?! Нужно ли ми е въобще някакво приложение за махане на тоя кон и това сериозно ли е? Нямам инсталирани приложения извън Google Play и въобще, скоро инсталирани. Онзи ден при ъпдейт някакво приложение изчезна. Нямам спомен какво е, но "Бележник" беше на второ място, а сега е първо приложение в азбучния ред. Нищо друго необичайно (за сега) не се случва с телефона ми.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Къде си ровил калпазанино , иначе най-лесното пълен резет нищо не остава живо коне, магарета, свине...
Цитирай
#3

Калпазанка съм аз, ама не ровя там! Big Grin
Оооо, как мразя ресет! Даже моля, припомнете ми, съвсем всичко ли ще ми изчезне при такъв? Ама всичкото всичко? И снимките и музиката и ... леле, ще се гръмна! Bu

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

(2019-10-02, 18:38:49)Бижу написа:  Калпазанка съм аз, ама не ровя там! Big Grin
Оооо, как мразя ресет! Даже моля, припомнете ми, съвсем всичко ли ще ми изчезне при такъв? Ама всичкото всичко? И снимките и музиката и ... леле, ще се гръмна! Bu
Ако снимките ти са свързани с Гугъл акаунт, няма да изчезнат. Има опция да тезетнеш само настройките, но за мен пълно чистене оправя всичко.
Цитирай
#5

Свързани са, да. Ох, нямам сили за тая гимнастика сега, мразя я! Но сигурно ще я направя де, кво да правя... Sad Няма да отглеждам коне! Ако някой има още съвети - приемам, ако са по-лесни от този ужас ресет!
Благодаря ти, tiesto_pld  Storstark

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай
#6

Пхахаха. Това бях го пуснал в инста попиках се да се смеем какви отговори получих на стори хахаха

Син кон е - синхронизиране на контакти
Превода е малко смешен и да хахаха

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ferotakis за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#7

Сериозно?! Bu Lol Lol Lol  Нямам думи... Ми супер, няма да отглеждам коне явно  Big Grin Няма и ресет да правя!  Dance
Ако реши модератор да стои темата - едно за инфо, второ за смях. Превод ли беше, мила моя майно льо?! Tongue
Сърдечни благодарности че ме просветли, Ferotakis! Storstark

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • Ferotakis
Цитирай
#8

Аз имах много ядове с изскачащи реклами, оправих се като качих касперски с едно сканиране махна всичко, после го махнах...

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)