Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 10 - слухове, спецификации, коментари
#1

Първите подробности за юбилейния смартфон Xiaomi Mi 10, който се очаква да бъде представен през следващата година, вече започнаха да се появяват в мрежата. Очаква се флагманът да бъде анонсиран през април 2020 г., като устройството по абсолютно всички параметри ще надмине своя предшественик в лицето на Xiaomi Mi 9.

[Изображение: 06a63929c3f166d869287132d489d3dc-full.jpg]

От Xiaomi се очаква този път да не забрави за оптичната стабилизация, както се получи при устройството от тази година - Mi 9.  Очаква се, че бъдещият флагман да бъде много важно устройство за бранда като цяло, тъй като това е ще е Xiaomi Mi 10, който ще покаже това, което компанията е постигнала през последните 10 години от основаването си.

Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
Аксесоари
#2

На сайта TechConfigurations се появиха рендъри на Mi 10, които загатват за дизайна на бъдещото устройство. Съдейки по изображенията, се очаква флагманът да предложи дисплей с извити под 90 градуса страни подобно на Vivo NEX 3.

[Изображение: dc9597040df90c4fea35cc08cf623a4f-full.jpg]

Сред очакваните параметри на устройството са дисплей с диагонал 6.7 инча, резолюция QHD, вграден скенер на отпечатъци и съотношение екран-корпус от 96%. Липсата на прорез или отвор подсказва, че най-вероятно селфи камерата ще бъде поставена в подвижен механизъм.

[Изображение: 1d8a8a4c5ab2d9dd6eeeff7f71dfcf93-full.jpg]

На гърба си вижда тройна основна камера, която ще включва 108-мегапикселовия сензор Samsung ISOCELL Bright HMX с 3-кратен зуум, 16MP и 20MP сензори. Доста е вероятно моделът да разполага с бъдещия флагмански чипсет Qualcomm Snapdragon 865 и да се предлага в син, розов, червен и зелен цвят.

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#3

Появи се концептуален модел на  Xiaomi Mi 10.

 
Цитирай
#4

Чак пък да е изтекло нещо?! Това видео е в мрежата от не малко време. И си пише просто и ясно - Not a Xiaomi Mi 10 leak, just a great-looking concept. (Image source: TechConfigurations)
Някой се е опитал да се заиграе и да ни покаже как ще изглежда бъдещия флагман през неговите очи. Нищо повече. Такива новини изобщо не трябва да се появяват /не за тази, а за първоизточника/.

И дано не изглежда така, това е последния влак, който чакам и евентуално ще хвана, ако не ми допадне ще сменям марката и готово.
Цитирай
#5

Не е голяма изненада, но съоснователя и зам председател Bin Lin е анонсирал, че Mi10 ще е един от първите апарати, който ще използва SD865.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Очаква се Xiaomi MI 10 да предложи екран с висока честота на опресняване, както и батерия с голям капацитет:
[Изображение: 5862897c8a652ddb13a698b042683fe5-full.png]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#7

Изтекоха вероятните спецефикации и цени на Xiaomi Mi 10 и Mi 10 Pro.

[Изображение: 00adc507084df261e6b3d0c2c514fd95-full.jpg]

Xiaomi Mi 10 - между $430 и $575.
Xiaomi Mi 10 Pro -  $545, $590 и $645.

Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#8

Очаква се Xiaomi Mi 10 и Mi 10 Pro да бъдат пуснати едновременно на пазара. Вероятно това ще стане през месец февруари.
[Изображение: dbbbeb0ad51376c8f197142ce307307f-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#9

Xiaoami MI 10 Display-Protector.
[Изображение: 9a2b9e08dd814ed08a9975e45fd08bd6-full.jpg]

 
Цитирай
#10

Предвид историята с изтичащата информация на предстоящи телефони, тайно се надявам все пак да има някаква съществена разлика между обикновенния и про модела. Поне в размера на екрана, дано не са и двата със споменатия 6.5 инча. Поразрових се в темата на mi9 и виждам, че първите сравнително реални данни излизат след средата на януари. Що не правят като тия, от които копират, да изкарат 2-3 модела, всеки с различна големина, да има избор за всички?!
Цитирай
#11

Извит екран - жалко. Липса на дупка в дисплея - добре. Предполагам скрита под дисплея селфи камера - мноооого жалко(за който поддържа някаква елементарна privacy хигиена)!

/Off
Навярно сте чели:
"Google отне правата за достъп (до Google Assistant) на китайски технологичен гигант Xiaomi, след като потребител успя да види снимки от чужда камера за сигурност на свое устройство." Как са стигнали снимките от едната камера до чуждо устройство, ако Xiaomi не ги събира?
Източник >>>>>

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#12

При дупка в дисплея, тип самсунг с10, нот10, трябва ли да има дупка и на протектора? Аз лично не мисля, че е нужна, по-скоро ще трябва за сензора за осветеност, освен, ако не е някъде в горната част на телефона.
Цитирай
#13

Това е камера под дисплея. Има разлика.
Цитирай
#14

Аз не вярвам да покажат камера под дисплея в ми10, но пък ще знаем с абсолютна точност най-много след 45-50 дни.
Цитирай
#15

Очаква се Xiaomi Mi10 Pro да се зарежда до 100% за 35 мин.: https://www.digital.bg/xiaomi-mi10-pro-s...99651.html

 
Цитирай
#16

Появи се може би първия рендер на телефона, който няма да е изненада, че ще прилича на 90% от останалите апарати. Ще има един брой дупка в екрана за селфи камерата /което за мен е приемливо/, вертикално разположена четворна задна камера, сензор за отпечатъци в екрана...
Има някакви наченки на информация, че ще се опитат да представят телефона преди събитието на Самсунг, а продажбите да стартират малко по-късно.

https://www.themobileindian.com/news/xia...pear-29264
Цитирай
#17

Очакваната дата на представянето е Xiaomi Mi10 и Mi10 Pro е 11 февруари. 
[Изображение: 4699df14b9b9a27e61e6cd78a0bd1651-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#18

Xiaomi Mi 10 и Mi 10 Pro в нови рендъри.
[Изображение: 28a6829aacf941776c9ae9abb7af9207-full.jpg]
[Изображение: fa49264af4d85c4982b25668c78e5e97-full.jpg]

 
Цитирай
#19

За съжаление /или пък не/, това в предната си част е 1:1 с един друг телефон, който беше представен през февруари 2019г. Всички се сещаме за него. Нямат късмет, не се задава някаква иновация, която да представят в 'юбилейния' си флагман.
Всичките им телефони се влияят от уж модерното в момента, нямат някакъв собствен стил и дизайн. Изключвам mi mix серията, с която малко или много обърнаха тенденцията. Първо беше ноча с ми8, след това 'капката' с ми9, сега се очертава дупката в екрана, която самсунг анонсираха с S10. Малко съм разочарован, но пък има още 1000 марки телефони, за всеки по нещо.
Цитирай
#20

За 400 долара е перфектенSmile
Само го да направят воден вече, че ми писна да ги пазя от тоалетни, дъжд и неволни разливания на чаши.
(като имаш деца, всичко вкъщи трябва да е водоустойчивоSmile )

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#21

Свършиха тия за по 400$. На Про модела се очаква цената в Китай да започва от 590$ и да стига до 650$. В Европа като нищо ще ги пуснат съответно на 650 и 700 евро. Ще видим дали ще е реално това, ако се случи, приказките за евтините Шаомита остават в миналото.
За сега всичко е само слухове, предположения и някакви рисунки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#22

(2020-01-08, 14:23:55)Victormihov написа:  За 400 долара е перфектенSmile
Само го да направят воден вече, че ми писна да ги пазя от тоалетни, дъжд и неволни разливания на чаши.
(като имаш деца, всичко вкъщи трябва да е водоустойчивоSmile )
400 долара ама на процесор 730G с нединамичен амолед Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#23

Тогава подминаваме и така.
За 700Е ще си взема Самсунг с по-добър екран и водоустойчив. (дори и миналогодишен модел, пак ще е по-добре)
Почват все по-малко да са адекватни и те, препоръчвам ги само на роднини и то моделите редми от 300лв (всички са супер яко мега доволни)
Ама явно за болни фенове на тема смартфони като нас не стават, искаме си якото и цветнотоSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#24

(2020-01-08, 10:12:27)NoMaD написа:  Xiaomi Mi 10 и Mi 10 Pro в нови рендъри.
...
Едно не ми е ясно - защо бягат от перфектната идея за изскачаща предна камера?  Rolleyes

(2020-01-08, 14:23:55)Victormihov написа:  За 400 долара е перфектенSmile
Само го да направят воден вече, че ми писна да ги пазя от тоалетни, дъжд и неволни разливания на чаши.
(като имаш деца, всичко вкъщи трябва да е водоустойчивоSmile )
Сложете си високи етажерки за телефоните по стаите.
Не им давайте да гледат "Спайдърмен"

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
[-] 1 потребител изказва благодарност на hrissim за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#25

И на мен не ми е ясно какво не се хареса на изкачаща предна камера, та дори и слайдър - mix 3 се доказа , че слайдерът , освен че е готин е и здрав, същото важи и за pop-up камерата. Надявам се тези рендъри да не са на 100% официални, защото при очаквана цена от 600 евро за Европа, по - добре да си вземеш S10. Поне като те питат дали това е Самсунг , няма да ти се налага да обясняваш, че е Шауми ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)