Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 10 - слухове, спецификации, коментари

Отдавна се шушукаше, че експанзията им ще натрупа критична маса и ще се влеят в редиците на повярвалите си. Въпрос на време, колкото и да ни е кисело от този факт. Добрата новина е, че бързо се обезценяват.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • aladin
Цитирай
Аксесоари

Е той шефа им си го каза - край на евтините Mi-та. Колко ще са успешни след като доближиха по цена и другите флагмани предстои да видим.
Цитирай

Те си хванаха клиенти с по евтини телефони и сега цените тръгват на горе!
Цитирай

Явно за никоя марка няма криза,пердашат цените яко през просото,и тези изравниха цените с другите

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой ако е закъсал за Ми 10 на 679$ https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...id=1349303

Gearbest продаде само 62 броя на промоционалната цена за 3600 секунди.

Цитат:MapTo_D

    Е той шефа им си го каза - край на евтините Mi-та. Колко ще са успешни след като доближиха по цена и другите флагмани предстои да видим.

Kато гледаме колко са "успешни" Мi 9 Pro, Мi 9 Pro 5G, Note 10, сега и  Мi10 с безумните цени. Феновете им ще минат изцяло на Редми серията. Wink

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

С висока цена не става. Няма балами в Европа. https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_10_5g...-42414.php

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Здравейте и от мен верен на марката от години насам и рядко пиша, но сега ни е_аха майката, тия откачиха с тия цени , но " Щи чакаме ", да се слезнат на земята тия шауми-мяумита, Самсунг с20 и п40 про в Олх по евтини и по масови! Поздрави!
Цитирай

Не знам дали за тези пари няма да подобрят ъпдейтите , от гледна точка на качеството. Че всеки месец има ъпдейти - има. Но честата поява на бъгове и тяхното време за отстраняване да отнема 5-6-7 месеца е малко кофти, още повече, ако ще даваш 1500+ лв. За пример - на предния флагман mi 9 им отне почти година да оправят известията при aod.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dvalchev за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Xiaomi Mi 10 Pro вече е наличен в България. Цветовете в България ще са сиво и зелено. За повече инфо - тук

 
Цитирай

От днес започват предварителните поръчки на телефона във България. Първите поръчали получават подарък безжични слушалки Mi True Wireless Earbuds.

Допълнителна информация в темата за покупка на модела: Xiaomi MI 10- магазини, покупка и цени


[Изображение: 30206778.jpg]


Цитирай

Xiaomi Mi 10 ще се предлага от операторите А1 и Теленор, а също и в големите вериги магазини за техника - Зора, Технополис и други.

 
Цитирай

Ето статия по темата от Nixanbal: https://ift.tt/3b33LOE
Цитирай

Xiaomi Mi 10 Pro vs Huawei P40 - Speed Test.

 
Цитирай

Здравейте!
Предстои ми отключване на бутлолдера и флаш на xiaomi.eu рома ,това, че няма официално TWRP проблем ли е?
Някой успял ли е да сложи eu рома?
Цитирай

Теглиш за твоя модел от тук https://androidfilehost.com/?w=files&flid=50678
[-] 1 потребител изказва благодарност на emil11 за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай

Отключих го ! Флашнах му Чайна стейбъл ,TWRP и EU стейбъл. Всичко мина добре,НО .... вайбъра забива и няма подкарване ?!!! Не знам на какво се дължи ,но ще направя последен опит и ако отново не тръгне ще пробвам деволпър
Цитирай

дефинирай "Забива"
Цитирай

Логвам се във Вайбър , но след това при опит за влизане в даден чат забива! Всичко пробвах, но не..... При Mi note 3 който е със същата версия пробвах и нямаше проблем!
Сложих на Mi 10 - деволпърската версия на еу и там вече нямаше проблем! Не знам на какво се дължеше, но фактите са факти.
Между другото и YouTube vanced не тръгваше на еу стейбъл!? На еу деволпър няма проблем!
Цитирай

Аз затова слагам само Седмичният Eu, всяка седмица- изненада.
Обичам ъпдейтиSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • emil11, predator_v_bg
Цитирай

С последния седмичен 20.5.24 за сега нямам никакви бъгове! Батерията също е в пъти по-добре![Изображение: b909a010b3a92f5d0d4eff5d8978441a.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай

Заслужава ли си отключването на Bootloader-а и слагането на рекавъри и къстам ром. Има ли рзлика в живота на батерията, работата на телефона и т.н.
Записа на разговор да не го споменаваме защото не го ползвам.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Здравей колега!
Лично за мен си заслужаваше приключването на буутлолдера. Най-вече заварди слагането на еу рома. Просто едвам изтърпях гугълските дайлър и смс апове. Батерията с последния деволпърски ром е идеална. Имай предвид, че еу стейбъл за нашите апарати му има нещо и не работи коректно, но за щастие с деволпър всичко е супер! Ако имаш и други въпроси съм насреща.
Цитирай

Дайлъра и съобщенията ги преживявам но как стои въпроса с приложенията за банкиране и електронните портфейли. За гаранцията знам че няма ядове ако се включва му флашваш сток ром и готово. Ако не включва и те не знаят какво му е и пак си готов. Проблема е ,че ползвам приложения за банкиране и плащане от телефон и не знам как стоят нещата при Xiaomi.
Иначе телефона кърти направо. До сега бях ( и все още го ползвам ) с С9 плюс и направо се родих от към батерия и нормална работа от към температура на телефона.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Отворя ли Шиаоми от кутията веднага минава на фаза отключване, без значение дали е Китайски или Глобален телефон.
Нека да е готов за приключения.

Има огромен плюс в това да си в час с тези ромове, защото Китайските версии на телефоните са много по-евтини от Глобалните, а накрая всички свършат с един и същ ром- Xiaomi.Eu

Банд 20 не го ползвам, не пътувам из Европа, остана един зарядно дето не е за нашият контакт, преходник от 1 лев и готово.

Да не говорим, че Китайските версии имат много по-голяма памет и рам и ром.

Ето сега съм се насочил към Ми10 Про 12/512... еми няма го ГлобаленSmile Пък е САМО 849$Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2020-06-02, 19:00:58)nedkoff написа:  Дайлъра и съобщенията ги преживявам но как стои въпроса с приложенията за банкиране и електронните портфейли. За гаранцията знам че няма ядове ако се включва му флашваш сток ром и готово. Ако не включва и те не знаят какво му е и пак си готов. Проблема е ,че ползвам приложения за банкиране и плащане от телефон и не знам как стоят нещата при Xiaomi.
Иначе телефона кърти направо. До сега бях ( и все още го ползвам ) с С9 плюс и направо се родих от към батерия и нормална работа от към температура на телефона.

Здравей. Аз също използвам приложения за банкиране и извършвам плащания през телефона (Revolut, Fibank) и към момента нямам проблеми. Mi 9 lite - Xiaomi EU rom.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Angel1999 за това мнение:
  • nedkoff
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)