Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 10 - слухове, спецификации, коментари

Никакъв проблем не съм имал с банкирането!
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • nedkoff
Цитирай
Аксесоари

Значи се почва от сега. Преди поне чаках гаранцията да изтече.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай

Има ли някъде достоверна информация относно MIUI 12 кога ще се пусне официално.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2020-06-08, 08:11:58)nedkoff написа:  Има ли някъде достоверна информация относно MIUI 12 кога ще се пусне официално.

Аз съм с него (еу деволпър).... Перфектен е!
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

(2020-06-08, 08:11:58)nedkoff написа:  Има ли някъде достоверна информация относно MIUI 12 кога ще се пусне официално.
https://forum.androidbg.com/attachment.php?aid=29513

Само за първата вълна. Другото явно зависи от това дали няма да връщат ъпдейтите заради бъгове или други проблеми
Цитирай

@BGDropche Би ли споделил къде има Ми 10 Про за $599, понеже го спомена в друга тема, в която изтриха мненията, а на такава цена бих го взел.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

И на мен ми е много интересно. По-вероятно е отново да се е объркал Big Grin

За 599 долара намирам само нормалния Ми 10.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

(2020-06-10, 15:07:29)nowhere написа:  @BGDropche Би ли споделил къде има Ми 10 Про за $599, понеже го спомена в друга тема, в която изтриха мненията, а на такава цена бих го взел.

Има го в алито, потърси Mi 10 Pro Snapdragon 865 и ще излезне

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Явно си специален клиент в Али, щом намираш Ми 10 про за 599 долара. Аз намирам единствено Ми 10 и Поко Ф2 за 599 долара.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

За 599$ е Mi Note 10 pro
Цитирай

За Xiaomi Mi10 и Mi10 Pro се очаква скоро да има Android 11 Beta 1.
[Изображение: 5c60735feca4106e7d727c4a4da24317-full.jpg]
Stable версия на Android 11 се очаква в края на лятото или началото на есента.
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Това което видях е за индия.
Сега въпрос Miui 12 само на китайския ли е базиран. Флашнах го но няма гугъл но пък изглежда добре. А този AI работи само на мандарин дано да не остане така и за в бъдеще.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Кога точно ще бъде пусната ранната версия на Android 11 може да бъде проследено тук

 
Цитирай

[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • predator_v_bg, tzetzo160
Цитирай

В Китай Xiaomi Mi 10 започва да получава Android 11 Beta 1.
[Изображение: c17219fd65b4af04bf99b996fabddbe4-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай

Някой да е опитвал да подкара две сим карти на ми10. Чета някакви мнения че става със смяна на трея и евентуално xiaomi.eu rom.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Аз си поръчах двоен "държач" за СИМ карти с еу ром съм и всички мнения където съм прочел до момента казват, че няма да има проблем с подкарването на втората сим! Хардуерно пречката се намира единствено в "държача" !
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2020-06-17, 17:20:43)predator_v_bg написа:  Аз си поръчах двоен "държач" за СИМ карти с еу ром съм и всички мнения където съм прочел до момента казват, че няма да има проблем с подкарването на втората сим! Хардуерно пречката се намира единствено в "държача" !
Трябва да се купува тази джаджа за подкарване на 2 сим едновременни ли?  Няма ли да стане без нея?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Просто европейската версия фабрично не е изрязан втория джоб за сим картата! Ако се изреже внимателно ще стане, но аз направо си поръчах и готово, той е стотинки.
[-] 2 потребители изказват благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • airbus, Victormihov
Цитирай

(2020-06-08, 08:11:58)nedkoff написа:  Има ли някъде достоверна информация относно MIUI 12 кога ще се пусне официално.
Поради нестабилна работа MIUI 12 за Xiaomi Mi 10 засега се отлага. За повече инфо - Тук

 
Цитирай

(2020-06-19, 15:09:49)NoMaD написа:  Поради нестабилната работа на MIUI 12 за Xiaomi Mi 10 засега се отлага. За повече инфо - Тук

Аз съм с седмичната бета и проблеми за сега и бъгове, не съм имал!
[-] 2 потребители изказват благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай

Потвърдено е че ако се сложи двоен държач може да се подкарат две сим карти. Трябва обаче да се премине на Xiaomi.eu rom .

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

За Xiaomi Mi 10 и Mi 10 Pro вече е в наличие тест версия MIUI 12 на базата на  Android 11. За повече инфо - Тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай

Здравейте, извинявам се ако не пиша в правилната тема, но не намерих по-подходяща.
На Mi Note 10 lite (MIUI Global 11.0.5) липсва календар. Възможно ли е да се изтегли и инсталира от някъде? Доколкото знам трябва да е вграден към MIUI, но има наличен само Гугъл календар.
Благодаря!
Цитирай

(2020-07-09, 14:15:38)mkt написа:  ...На Mi Note 10 lite (MIUI Global 11.0.5) липсва календар. Възможно ли е да се изтегли и инсталира от някъде? Доколкото знам трябва да е вграден към MIUI, но има наличен само Гугъл календар.
Благодаря!
Може да си го свалиш оттук - Цък

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)